Wymiana tylnej kamery iPhone 13 Pro Max

Brak obrazu, kiepska jakość filmów, problem z drgającym obrazem lub stabilizacją? Wiemy, jak rozgryźć Twoje Jabłko! Wymiana kamery tył w iPhonie 13 Pro Max sprawi, że znowu będziesz robić zdjęcia i nagrywać wideo wysokiej jakości. Po przyjęciu urządzenia sprawdzimy, co spowodowało usterkę i przygotujemy najkorzystniejszy dla Ciebie plan naprawy. Zawsze korzystamy z najlepszych części, na które udzielamy gwarancji, i dbamy o bezpieczeństwo sprzętu. Dzięki temu masz pewność, że nasz serwis Apple to najlepszy wybór dla Twojego Jabłka. Martwisz się o wysokie koszty i długi czas realizacji? Niepotrzebnie! Naprawa kamery tył w iPhonie 13 Pro Max zajmie nam od 60 do 120 minut, a nasz cennik jest wyjątkowo atrakcyjny. Zadzwoń do nas lub napisz – jesteśmy do Twojej dyspozycji!

Zaufaj ekspertom z iHospital

Umów się na wizytę w jednym z naszych oddziałów: w Gdańsku, Poznaniu, Warszawie, Katowicach lub Krakowie. Możesz zrobić to telefonicznie lub mailowo. Nie jest Ci do nas po drodze? A może brakuje Ci czasu? Jesteśmy otwarci na potrzeby klientów, dlatego oferujemy również naprawę wysyłkową. Wymiana kamery tylnej w iPhonie 13 Pro Max bez wychodzenia z domu to oszczędność czasu, wygoda i zero dodatkowych kosztów!

Wymiana kamery tył iPhone 13 Pro Max – jak wygląda proces?

Naszym celem jest zdjęcie z Ciebie stresu, jaki towarzyszy usterce iPhone`a i oddaniu go do serwisu. Właśnie dlatego możesz liczyć na jasną komunikację i przejrzyste warunki naprawy. Zanim przystąpimy do pracy, skonsultujemy z Tobą zakres usługi, czas realizacji oraz koszty. Chętnie odpowiemy też na wszelkie pytania. Dzięki temu pozbędziesz się wątpliwości i nie będziesz o nic się martwić. Szkoda czasu – lepiej spożytkować energię w inny sposób!

Oddanie iPhone 13 Pro Max do naprawy

Po przyjęciu urządzenia wypełnimy formularz zawierający opis usterki oraz warunki naprawy. Znajdziesz w nim szacunkową cenę i czas realizacji.

Oddanie iPhone 13 Pro Max do naprawy

Twoje Jabłko trafi do laboratorium. Sprawdzimy, jak poważny jest problem i ustalimy jego przyczynę. Nie pominiemy żadnego szczegółu, więc masz pewność, że naprawa iPhone będzie skuteczna.

Naprawa iPhone 13 Pro Max

Wykonamy naprawę za pomocą specjalistycznych narzędzi. Dzięki naszej precyzji tylna kamera znowu będzie działać jak nowa.

Testowanie i wydanie iPhone 13 Pro Max

Na koniec upewnimy się, że naprawa kamery tylnej w iPhonie 13 Pro Max przebiegła pomyślnie. Po zakończeniu testów poinformujemy Cię o możliwości odbioru urządzenia.

Testowanie i wydanie iPhone 13 Pro Max

Naprawa kamery tył – iPhone 13 Pro Max

Filmy i zdjęcia, które robisz iPhonem, nie spełniają Twoich oczekiwań? Powodem problemów może być uszkodzenie mechaniczne, zalanie lub zanieczyszczenie aparatu. Niezależnie od przyczyny gwarantujemy, że wymiana kamery tył w iPhonie 13 Pro Max to skuteczne rozwiązanie! Zapoznaj się z informacjami poniżej, a w razie dodatkowych pytań zapraszamy do kontaktu.

Zgłoś się do nas, jeśli nagrywane filmy i zdjęcia, które robisz, mają złą jakość lub nie możesz rejestrować obrazu.

Koszt naprawy sprawdzisz w naszym cenniku. Koniecznie tam zajrzyj, by sprawdzić dodatkowe promocje!

Naprawa kamery tył w iPhonie 13 Pro Max zajmuje nam od 60 do 120 minut.

Przynieś iPhone`a do wybranego serwisu lub wyślij go do nas bezpłatnie kurierem.

Naprawiamy Jabłka w Warszawie, Krakowie, Poznaniu, Katowicach i Gdańsku.

Działamy sprawnie, solidnie, a przede wszystkim skutecznie. Wszystko dzięki naszej wiedzy, doświadczeniu oraz ogromnej pasji do sprzętu Apple. Masz wątpliwości? Przeczytaj opinie naszych klientów i sprawdź, dlaczego tak chętnie polecają iHospital!

Naprawa iPhone 13 Pro Max oraz innych modeli smartfonów Apple to nie wszystko! Służymy pomocą również, jeśli Twój MacBook, iPad lub Apple Watch potrzebuje profesjonalnego wsparcia.