Wymiana mikrofonu iPhone 11 Pro Max

Twoi telefoniczni rozmówcy nieustanne skarżą się, że słabo lub niewyraźnie Cię słyszą? Jeśli mikrofon iPhone 11 Pro Max przerywa w trakcie rozmowy, nie działa (lub działa bardzo cicho), konieczna będzie jego wymiana. Bez niej problem może się tylko pogłębić, a tym samym całkowicie uniemożliwić prowadzenie rozmów telefonicznych (i nagrywanie dźwięku dyktafonem).

Zdecyduj się na sprawdzony pogwarancyjny serwis Apple, w którym otrzymasz solidną pomoc w naprawie usterek urządzeń z logo nadgryzionego Jabłka. Znajdziesz nas w Poznaniu (na Jeżycach lub Polance), Katowicach, Krakowie i Gdańsku. Jeśli wolisz, skorzystaj z usługi naprawy wysyłkowej, zamawiając na naszej stronie darmowego kuriera lub nadaj przesyłkę w Paczkomacie. Wymiana mikrofonu iPhone 11 Pro Max zwykle zajmuje zwykle zajmuje nam 1-2 h od zdiagnozowania usterki.

Wymienimy mikrofon w Twoim iPhone 11 Pro Max

Niesprawny mikrofon to spore utrudnienie, dlatego nie odkładaj wizyty na później i już dziś zarezerwuj dogodny dla siebie termin w naszym serwisie. Im szybciej to zrobisz, tym prędzej wymienimy mikrofon iPhone 11 Pro Max, a Ty znów będziesz mógł prowadzić rozmowy bez żadnych przeszkód.

Posiadasz inny model iPhone?

Odszukaj swoje Jabłko i zarezerwuj naprawę

Sprawdź, jak wymieniamy mikrofon iPhone 11 Pro Max w iHospital

Wymiana mikrofonu iPhone 11 Pro Max, powinna zająć nam powinna zająć nam 1-2 h. Do naprawy używamy tylko precyzyjnych narzędzi oraz stosujemy oryginalne komponenty o wysokiej jakości. Przekonaj się, jak wygląda kompleksowa naprawa iPhone 11 Pro Max w iHospital.

Oddanie iPhone 11 Pro Max do naprawy

Przygotujemy formularz oddania smartfona do naprawy, w którym znajdą się niezbędne informacje, w tym szczegółowy opis usterki oraz orientacyjny termin i koszt naprawy.

Oddanie iPhone 11 Pro Max do naprawy

Ustalimy, co jest przyczyną uszkodzenia mikrofonu, wybierzemy optymalny sposób naprawy oraz poinformujemy Cię o jej kolejnych krokach.

Naprawa iPhone 11 Pro Max

Precyzyjnie naprawimy mikrofon w Twoim iPhone 11 Pro Max, by przywrócić Ci pełen komfort z prowadzenia rozmów i rejestrowania dźwięków za pomocą dyktafonu. Tego typu naprawę zwykle realizujemy od 1 do 2 godzin.

Testowanie i wydanie iPhone 11 Pro Max

Przetestujemy Twój iPhone 11 Pro Max, by mieć pewność, że nic nie zakłóci telefonicznych konwersacji, a Twoi rozmówcy będą Cię słyszeć doskonale. Zapewniamy także kilkumiesięczną gwarancję na wykonaną naprawę.

Testowanie i wydanie iPhone 11 Pro Max

Wymiana mikrofonu iPhone 11 Pro Max

Kiedy wszystko wskazuje na to, że czeka Cię wymiana mikrofonu iPhone 11 Pro Max, nie zwlekaj, lecz odwiedź nasz serwis iHospital. Mamy na koncie ponad 30 tysięcy kompleksowo naprawionych Jabłek. Dzięki nam wielu Klientów odzyskało radość z pełnej funkcjonalności swoich ukochanych sprzętów, a do tego zaoszczędziło pieniądze, zapobiegając bardziej kosztownym naprawom. Możesz nam zaufać, bo naprawa iPhone i innych sprzętów z logo Jabłka to nie tylko nasza specjalność, ale i wieloletnia pasja.

Twoi rozmówcy niewyraźnie Cię słyszą? Nie możesz nagrywać dźwięków dyktafonem? Zgłoś się do iHospital! Oferujemy kompleksową naprawę – profesjonalnie i przy użyciu bezpiecznych dla Twojego telefonu narzędzi.

Wymiana mikrofonu iPhone 11 Pro Max to w iHospital cena  389 zł. Aktualne koszty usług i promocje zawsze znajdziesz na naszej stronie internetowej w zakładce: cennik. Otrzymasz od nas wsparcie także w okresie gwarancji po serwisie.

Wymiana mikrofonu iPhone 11 Pro Max zajmuje nam zwykle zajmuje nam zwykle 1-2 h, o ile nie znajdziemy w smartfonie dodatkowych usterek.

To proste – możesz dostarczyć sprzęt osobiście lub za pośrednictwem innej osoby. Polecamy również usługę naprawy wysyłkowej z darmowym kurierem. Wystarczy, że zamówisz go na naszej stronie internetowej, a odbierze od Ciebie urządzenie i dostarczy do jednego z naszych serwisów.

Nasze usługi oferujemy w 4 miastach w Polsce – w Krakowie, Katowicach, Gdańsku i Poznaniu (na Polance i Jeżycach). Jednak możesz skorzystać z serwisu iHospital, gdziekolwiek mieszkasz. Wystarczy, że wybierzesz wygodną opcję naprawy wysyłkowej.

Tak jak Ty kochamy wszystkie sprzęty Apple, a do tego znamy się na nich doskonale. Przekręciliśmy już w nich niemal milion śrubek i naprawiliśmy kilkanaście tysięcy urządzeń. Wyróżnia nas profesjonalizm i rzetelność. A poza tym, w naszych serwisach możesz liczyć na pozytywną atmosferę.

W zasadzie niemal wszystko, co związane z iPhone, iPad czy Macbook. Wyróżniamy się doświadczeniem i precyzją, dlatego naprawa u nas jest tak skuteczna! Chętnie zajrzymy do Twojego urządzenia i wykryjemy w nim wszelkie usterki!