Naprawa iPhone XR

Naprawa przycisku on off iPhone XR

Zmagasz się z trudnością z włączeniem i wyłączeniem swojego iPhone XR? Serwis iHospital pomoże Ci usunąć usterkę niezależnie od jej przyczyny. Czasami naprawa przycisku On/Off w iPhone XR wynika z przyczyn uszkodzeń mechanicznych, które powstały np. na skutek upadku, ale też błędów systemowych, czy czynników środowiskowych (zapiaszczenie, zalanie). Jeśli chcesz by przycisk On/Off działał znów tak, jak kiedyś – skorzystaj z naszej oferty. Dzięki doświadczeniu w naprawie rozmaitych urządzeń kultowego Jabłka, możemy zapewnić Cię, że serwis iPhone XR będzie profesjonalny i co najważniejsze – trwały! Odwiedź nas w jednym z czterech punktów stacjonarnych lub skorzystaj z usługi wysyłkowej. Serwis iPhone XR jeszcze nigdy nie był tak szybki i niedrogi – sprawdź!

Serwis iPhone XR – naprawa przycisku On/Off

22000
20000

Naprawa przycisku On/Off iPhone XR – jak wygląda proces?

Dokładamy wszelkich starań, by zwrócić Twój telefon jak najszybciej. Pamiętaj, że do jego odbioru niezbędny będzie formularz serwisu iPhone XR, który od nas otrzymasz!

Oddanie iPhone XR do naprawy

Serwis iPhone XR rozpoczyna się od momentu zdania telefonu w jednym z naszych stacjonarnych punktów.

Oddanie iPhone XR do naprawy

Na tym etapie sprawdzimy, jaki charakter ma Twoja usterka – czy jest to błąd systemowy, czy uszkodzenie mechaniczne.

Teraz  nasz serwis iPhone XR rozpocznie pracę nad usunięciem usterki. Wszystko odbywa się szybko, z wykorzystaniem  najlepszych części. Pamiętaj, że ostateczny czas naprawy będzie uzależniony od charakteru usterki.

Testowanie i wydanie iPhone XR

Kiedy serwis iPhone XR się zakończy, zaprosimy Cię po odbiór urządzenia. Otrzymasz od nas powiadomienie SMS lub e-mail, a na miejscu sprawdzimy raz jeszcze, jak skuteczna była naprawa.

Testowanie i wydanie iPhone XR

Serwis iPhone XR nie musi być drogi i czasochłonny. Dokładamy wszelkich starań, byś otrzymał swój telefon tak szybko, jak to tylko możliwe. Decydując się na przekazanie swojego Jabłka w nasze ręce, możesz mieć pewność, że wróci ono do Ciebie w świetnym stanie technicznym – bez zgłaszanej awarii. Sprawdź, jak prosta i szybka może być naprawa iPhone i ciesz się od nowa funkcjonalnością przycisków On/Off. Odwiedź nas na miejscu, lub jeśli wolisz – zdecyduj się na usługę wysyłkową.

Serwis iPhone XR w iHospital możesz przeprowadzić w jednym z punktów stacjonarnych w Poznaniu, Gdańsku, Krakowie i Katowicach. Jeśli nie są Ci po drodze – skorzystaj z usługi wysyłkowej.

Część napraw realizujemy od ręki. Pamiętaj, że czas serwisu iPhone XR będzie uzależniony  od  charakteru usterki.

Możesz przekazać swój telefon osobiście odwiedzając nas w jednym z punktów stacjonarnych, lub skorzystać z wygodnej usługi wysyłkowej.

Naprawiamy wszystkie modele iPhone, Macbook czy iPad.