Wymiana zbitej szybki

Wymiana zbitej szybki

Twój iPhone upadł i nie obyło się bez pęknięć? Jeśli czeka Cię wymiana szybki iPhone, wybierz profesjonalny serwis, który zajmie się Twoim urządzeniem kompleksowo. W iHospital dbamy o Jabłka najlepiej, jak potrafimy. Wymiana szybki iPhone to u nas atrakcyjna cena, szybkość działania i gwarancja wysokiej jakości usługi. Naprawę zrealizujemy już w 60 minut, a po tym czasie przekażemy w Twoje ręce smartfona, z którego będzie Ci się korzystało tak przyjemnie, jak po wyjęciu nowego modelu z pudełka!

Wystarczy, że odwiedzisz serwis iPhone iHospital w jednym z wybranych miast:

  • Poznań,
  • Gdańsk,
  • Kraków,
  • Katowice

a my zajmiemy się całą resztą!

Realizowana dla iPhone wymiana szybki to jedna z najczęstszych napraw w iHospital. Do jej wykonania wykorzystujemy wysokiej klasy części, dbając nie tylko o Wasze zadowolenie, w momencie kiedy zwracamy Wam Wasze Jabłka w pełni sprawne, ale także o to, by urządzenia tę sprawność zachowały jak najdłużej. Dodatkowo, wymiana szybki w iPhone to usługa, na jaką nasz serwis Apple udziela gwarancji. Choć z doświadczenia wiemy, że nie jest ona potrzebna.

Jeśli masz już dość nieestetycznych pęknięć, które obniżają komfort użytkowania Twojego smartfona, wymiana szybki w iPhone stanowi rozwiązanie problemu. W iHospital przywrócimy Ci radość z przeglądania social mediów, pisania z przyjaciółmi czy uwieczniania na zdjęciach ulotnych chwil.

Wymieniamy szybki we wszystkich modelach iPhone

Zbita szybka? Doskonale wiemy, jak sobie z nią poradzić - i to w każdym modelu. Jeśli wyświetlacz nie uległ zniszczeniu - prawidłowo wyświetla obraz, a dotyk działa bez zarzutu - pozostanie on w urządzeniu, a wymieniona zostanie jedynie szybka do iPhone. Takie rozwiązanie to sposób na tanią wymianę szybki w iPhone, jakiej potrzebują nasi klienci.

Zbita szybka w iPhone to częste uszkodzenie, z którym zgłaszają się do nas właściciele niemal wszystkich modeli iPhone. W odpowiedzi na potrzeby naszych klientów wymiana szybki iPhone to usługa, jaką realizujemy dla:

Model Czas naprawy Cena naprawy iPhone Cena promocyjna iPhone
iPhone XR Do ustalenia telefonicznie 1099zł 799zł
iPhone XS Do ustalenia telefonicznie 1830zł 1330zł
iPhone X 60 minut 1239zł 999zł
iPhone 8 60 minut 689zł 499zł
iPhone 8 Plus 60 minut 749zł 549zł
iPhone 7 60 minut 549zł 449zł
iPhone 7 Plus 60 minut 549zł 499zł
iPhone 6 60 minut 299zł 259zł
iPhone 6 Plus 60 minut 349zł 299zł
iPhone 6s 60 minut 399zł 349zł
iPhone 6s Plus 60 minut 549zł 449zł
iPhone SE 60 minut 299zł 219zł
iPhone 5/5c 60 minut 259zł 180zł
iPhone 5s 60 minut 299zł 219zł
iPhone 4/4s 60 minut 259zł 170zł

Wymiana szybki w iPhone to usługa, której cena ustalona jest jeszcze przed rozpoczęciem naprawy - nie musisz obawiać się o jej nagłą zmianę czy ukryte koszty. W iHospital za wymianę szybki do iPhone zapłacisz już od 170 zł! Ceny usługi dla poszczególnych modeli iPhone znajdziesz w naszym cenniku.

Umów się na wymianę zbitej szybki

Każdą naprawę iPhone - wymiana szybki, baterii czy dowolnej usterki, wykonujemy na miejscu, przy wykorzystaniu profesjonalnych sprzętów. Dbamy o to, by nasi klienci mogli jak najszybciej cieszyć się optymalną sprawnością urządzeń. Jeśli i Twojego iPhone czeka wymiana szybki, wystarczy, że skontaktujesz się z nami telefonicznie lub przez formularz kontaktowy i ustalisz termin naprawy, by mieć gwarancję, że wymiana szybki iPhone zostanie przeprowadzona szybko i w określonej cenie. Czekamy na Ciebie!