Wymiana zbitej szybki

Wymiana zbitej szybki iPhone

Twój iPhone upadł i nie obyło się bez pęknięć? Jeśli czeka Cię wymiana szybki iPhone, wybierz profesjonalny serwis, który zajmie się Twoim urządzeniem kompleksowo. W iHospital dbamy o Jabłka najlepiej, jak potrafimy. Wymiana szybki iPhone to u nas atrakcyjna cena, szybkość działania i gwarancja wysokiej jakości usługi. Naprawę zrealizujemy już w 60 minut, a po tym czasie przekażemy w Twoje ręce smartfona, z którego będzie Ci się korzystało tak przyjemnie, jak po wyjęciu nowego modelu z pudełka!

Wystarczy, że odwiedzisz serwis iPhone iHospital w jednym z wybranych miast:

  • Poznań,
  • Gdańsk,
  • Kraków,
  • Katowice

a my zajmiemy się całą resztą!

Realizowana dla iPhone wymiana szybki to jedna z najczęstszych napraw w iHospital. Do jej wykonania wykorzystujemy wysokiej klasy części, dbając nie tylko o Wasze zadowolenie, w momencie kiedy zwracamy Wam Wasze Jabłka w pełni sprawne, ale także o to, by urządzenia tę sprawność zachowały jak najdłużej. Dodatkowo, wymiana szybki w iPhone to usługa, na jaką nasz serwis Apple udziela gwarancji. Choć z doświadczenia wiemy, że nie jest ona potrzebna.

Jeśli masz już dość nieestetycznych pęknięć, które obniżają komfort użytkowania Twojego smartfona, wymiana szybki w iPhone stanowi rozwiązanie problemu. W iHospital przywrócimy Ci radość z przeglądania social mediów, pisania z przyjaciółmi czy uwieczniania na zdjęciach ulotnych chwil.

Wymieniamy szybki we wszystkich modelach iPhone

Zbita szybka? Doskonale wiemy, jak sobie z nią poradzić - i to w każdym modelu. Jeśli wyświetlacz nie uległ zniszczeniu - prawidłowo wyświetla obraz, a dotyk działa bez zarzutu - pozostanie on w urządzeniu, a wymieniona zostanie jedynie szybka do iPhone. Takie rozwiązanie to sposób na tanią wymianę szybki w iPhone, jakiej potrzebują nasi klienci.

Zbita szybka w iPhone to częste uszkodzenie, z którym zgłaszają się do nas właściciele niemal wszystkich modeli iPhone. W odpowiedzi na potrzeby naszych klientów wymiana szybki iPhone to usługa, jaką realizujemy dla:

Usługa Czas naprawy Cena naprawy iPhone Cena promocyjna iPhone
Wymiana zbitej szybki iPhone XR Do ustalenia telefonicznie 1099zł 699zł
Wymiana zbitej szybki iPhone XS Do ustalenia telefonicznie 1469zł od 849 do 949zł
Wymiana zbitej szybki iPhone X 60 minut 1239zł od 599zł do 949zł
Wymiana zbitej szybki iPhone 8 60 minut 689zł od 320zł do 449zł
Wymiana zbitej szybki iPhone 8 Plus 60 minut 749zł 549zł
Wymiana zbitej szybki iPhone 7 60 minut 549zł od 299 złdo 399zł
Wymiana zbitej szybki iPhone 7 Plus 60 minut 549zł 449zł
Wymiana zbitej szybki iPhone 6 60 minut 299zł 259zł
Wymiana zbitej szybki iPhone 6 Plus 60 minut 349zł 299zł
Wymiana zbitej szybki iPhone 6s 60 minut 399zł 299zł
Wymiana zbitej szybki iPhone 6s Plus 60 minut 549zł 399zł
Wymiana zbitej szybki iPhone SE 60 minut 299zł 219zł
Wymiana zbitej szybki iPhone 5/5c 60 minut 259zł 180zł
Wymiana zbitej szybki iPhone 5s 60 minut 299zł 219zł
Wymiana zbitej szybki iPhone 4/4s 60 minut 259zł 170zł

Wymiana szybki w iPhone to usługa, której cena ustalona jest jeszcze przed rozpoczęciem naprawy - nie musisz obawiać się o jej nagłą zmianę czy ukryte koszty. W iHospital za wymianę szybki do iPhone zapłacisz już od 170 zł! Ceny usługi dla poszczególnych modeli iPhone znajdziesz w naszym cenniku.

Umów się na wymianę zbitej szybki

Każdą naprawę iPhone - wymiana szybki, baterii czy dowolnej usterki, wykonujemy na miejscu, przy wykorzystaniu profesjonalnych sprzętów. Dbamy o to, by nasi klienci mogli jak najszybciej cieszyć się optymalną sprawnością urządzeń. Jeśli i Twojego iPhone czeka wymiana szybki, wystarczy, że skontaktujesz się z nami telefonicznie lub przez formularz kontaktowy i ustalisz termin naprawy, by mieć gwarancję, że wymiana szybki iPhone zostanie przeprowadzona szybko i w określonej cenie. Czekamy na Ciebie!