Naprawa iPhone XS Max

Naprawa suwaka wyciszenia iPhone XS Max

Czy suwak wyciszenia w Twoim telefonie zacina się lub przestał całkowicie działać? Serwis iPhone XS Max może pomóc Ci w sprawnym usunięciu usterki, niezależnie od przyczyny jej powstania. Do najczęściej występujących czynników, które powodują problemy z funkcjonalnością suwaka wyciszenia zalicza się urazy mechaniczne powstałe na skutek upadku telefonu, poważne zanieczyszczenia (np. zapiaszczenie) ale też problemy z oprogramowaniem. Jeżeli interesuje Cię niedrogi i trwały serwis iPhone XS Max, zgłoś się do iHospital! Szybko zdiagnozujemy przyczynę awarii Twojego Jabłka i przywrócimy jego pełną funkcjonalność. Zapraszamy Cię do jednej z placówek stacjonarnych w Polsce. Możesz też skorzystać z wygodnej i bezpiecznej usługi serwisu wysyłkowego.

Serwis iPhone XS Max – naprawa suwaka wyciszenia

Naprawa suwaka wyciszenia iPhone XS Max – jak wygląda proces?

Serwis iPhone XS Max w iHospital jest szybki i niedrogi. Jeszcze przed oddaniem nam swojego Jabłka sprawdź, jak przebiega realizacja usługi serwisowej. To tylko cztery proste kroki!

Oddanie iPhone XS Max do naprawy

Serwis iPhone XS Max rozpoczyna się od przyjęcia telefonu w punkcie stacjonarnym po uprzednim umówieniu wizyty. Możesz również wysłać go do nas w trybie usługi wysyłkowej.

Oddanie iPhone XS Max do naprawy

W tym kroku bardzo szybko określamy przyczynę, która spowodowała awarię suwaka wyciszenia  i szacujemy docelowy czas trwania serwisu iPhone XS Max.

Działamy, aby szybko usunąć przyczynę problemu z suwakiem wyciszenia. Przywracamy funkcjonalność Twojego Jabłka.

Testowanie i wydanie iPhone XS Max

Teraz dokładnie testujemy urządzenie i weryfikujemy, czy serwis został zakończony sukcesem. Zostaniesz poinformowany o jego efekcie SMSem lub mailem.

Testowanie i wydanie iPhone XS Max

Serwis iPhone XS  Max w iHospital może okazać się najlepszym rozwiązaniem na przywrócenie pełnej sprawności Twojego Jabłka. Dzięki dużemu doświadczeniu w naprawie i prawdziwej pasji do urządzeń Apple jesteśmy w stanie zagwarantować Ci, że naprawa iPhone będzie sprawna i co najważniejsze – skuteczna!

Serwis iPhone XS Max możesz rozpocząć po zdaniu swojego telefonu jednej z placówek w  Poznaniu, Gdańsku, Krakowie i Katowicach. Jeśli nie masz do nich blisko, możesz również skorzystać z bezpiecznej usługi wysyłkowej.

Czas naprawy jest ustalany telefonicznie. Staramy się, aby sprawny telefon trafił do Ciebie tak szybko, jak to tylko możliwe. Część napraw wykonujemy od ręki, na inne musisz chwilę zaczekać.

Możesz odwiedzić nas w jednej z pięciu stacjonarnych placówek iHospital. Możesz też skorzystać z usługi serwisu wysyłkowego.

Naprawiamy wszystkie modele iPhone, Macbook, czy iPad.