Naprawa iPhone 6 Plus

Wymiana baterii iPhone 6 Plus

Twój telefon rozładowuje się w zawrotnym tempie mimo normalnego użytkowania? Jeśli niezbędna jest wymiana baterii iPhone 6 Plus, wybierz profesjonalny serwis Apple - iHospital. Działamy stacjonarnie w Poznaniu (na Jeżycach lub Polance), Katowicach, Krakowie i Gdańsku. Jednak gdziekolwiek mieszkasz, możesz skorzystać z wygodnej opcji naprawy wysyłkowej - wystarczy, że zamówisz na naszej stronie darmowego kuriera.

Wymiana baterii iPhone 6 Plus to usługa, którą realizujemy „od ręki” - już tego samego dnia, w którym smartfon trafi do naszego serwisu. Po starannej diagnozie przeprowadzimy precyzyjną wymianę baterii na nową, a Ty zyskasz komfort i pewność, że akumulator nie rozładuje w najmniej oczekiwanej chwili (np. w trakcie rozmowy z klientem czy podczas rodzinnej imprezy). Zapewniamy również gwarancję na nową baterię.

Zawodowo wymienimy baterię w Twoim w iPhone 6 Plus

Potrzebna Ci wymiana baterii w iPhone 6 Plus? W iHospital skutecznie poradzimy sobie z Twoim problemem. Doradzimy też jak najlepiej dbać o iSprzęt. Umów się na wizytę w jednym z sześciu serwisów telefonicznie, mailowo lub przez formularz dostępny na stronie. Pomagamy miłośnikom z całej Polski dzięki naprawie wysyłkowej, więc jeśli nie mieszkasz w okolicy naszego serwisu zawsze możesz skorzystać z tej opcji i zamówić darmowego kuriera

MARCIN, ADAM i DAWID. TWOJA WIARA OD APPLE.

Na serwisie iPhone 6 Plus znamy się najlepiej - jesteśmy najchętniej polecanym serwisem w Poznaniu! Znajdziecie nas na Polance oraz Jeżycach.

FB | Insta | Twitter | Google Maps | in

JONASZ & MATEUSZ. DOBRZE GODOJĄ I NAPRAWIAJĄ.

Masz problem ze swoim iPhone 6 Plus? W naszym serwisie iPhone w Katowicach zrobimy wszystko, aby Twój iSprzęt był "jak nowy". Jesteśmy dokładni, efektywni i uczciwi.

KUBA. SPECJALYSTA OD APPLE

Żadna dzielnica Warszawy nie chwyta za serce tak jak zielony Żoliborz. Dlatego serwisujemy iPhone 6 Plus właśnie tutaj, oferując Wam naprawę iPhone od ręki w super cenach.

FB | Insta | Twitter | Google Maps

SERWISUJE APPLE PO KRÓLEWSKU

W Krakowie serwisujemy iPhone w iście królewski sposób na ul. Topolowej 8. Każdy iPhone 6 Plus zasługuję na opiekę godną monarchy, którą mu zapewnimy.

PIOTR. KAPITAN SERWISU NA POMORZU

Jeśli Twój iPhone 6 Plus potrzebuje skutecznego serwisu, koniecznie odwiedź nas przy ul. Grunwaldzkiej 99/101. Oferujemy najlepszą obsługę w Gdańsku.

Jak wygląda proces?

Oddanie iPhone 6 Plus do naprawy

Na początek wypełnimy formularz przyjęcia sprzętu do serwisu, w którym znajdą się niezbędne informacje, np. opis usterki, przewidywany czas i koszt wymiany baterii iPhone 6 Plus.

Oddanie iPhone 6 Plus do naprawy

Ustalimy przyczynę uszkodzenia baterii w Twoim iPhone 6 Plus, a następnie wybierzemy optymalny sposób naprawy (pod względem sposobu i ceny). Oczywiście przed przystąpieniem do naprawy wszystko z Tobą uzgodnimy.

Wymiana baterii iPhone 6 Plus

Wymienimy baterię na nową, dzięki której Twój smartfon odzyska pełną sprawność.

Wymiana baterii iPhone 6 Plus

Wymienimy baterię na nową, dzięki której Twój smartfon odzyska pełną sprawność.

Testowanie i wydanie iPhone 6 Plus

Poinformujemy Cię, kiedy naprawa iPhone dobiegnie końca. Wraz z Jabłkiem otrzymasz kilkumiesięczną gwarancję na wymienione części.

Testowanie i wydanie iPhone 6 Plus

iPhone 6 Plus wymiana baterii

Bateria w Twoim iPhone 6 Plus nie jest już tak wydajna, jak kiedyś? Smartfon nieoczekiwanie się wyłącza, a Ty nie możesz korzystać z niego w pracy lub w podróży? Dodatkową przesłanką do wymiany baterii jest brak reakcji telefonu na ładowanie lub niski wskaźnik pojemności baterii. Wymiana baterii iPhone 6 Plus zajmuje nam zwykle niecałą godzinę, a to naprawdę niewiele w stosunku do korzyści, jakich dostarczy Ci sprawny telefon.

Wybierz iHospital - pogwarancyjny serwis iPhone, w którym doświadczeni specjaliści przywrócą kompleksowe działanie Twojego Jabłka. Zaufało nam już ponad 30 tysięcy właścicieli sprzętu z logiem nadgryzionego Jabłka, a jeśli nam nie wierzysz, sprawdź liczne opinie. U nas zawsze możesz liczyć na rzetelny serwis, najwyższej jakości komponenty i pełen profesjonalizm. Do zobaczenia w iHospital!

Zgłoś się do iHospital, kiedy bateria w Twoim iPhone 6 Plus szybko się wyczerpuje, wyświetla się komunikat, że: „bateria może wymagać serwisu” lub akumulator przestał reagować na próby ładowania.

Wymiana baterii iPhone 6 Plus to 159 zł w promocyjnej cenie.

Wymianę baterii realizujemy tego samego dnia, w którym iPhone 6 Plus trafi do serwisu (zwykle zajmuje nam to nie więcej niż 60 minut).

Możesz dostarczyć sprzęt osobiście, za pośrednictwem innej osoby lub skorzystać z usługi naprawy wysyłkowej z darmowym kurierem.

W 4 miastach w Polsce: w Krakowie, Katowicach, Gdańsku i Poznaniu (na Polance i Jeżycach). Jakkolwiek, dzięki opcji naprawy wysyłkowej, możesz skorzystać z serwisu iHospital, gdziekolwiek mieszkasz.

Przekręciliśmy już niemal milion śrubek w Apple i naprawiliśmy ponad 30 tysięcy urządzeń. Wyróżniają nas: profesjonalizm, rzetelność, korzystanie ze specjalistycznych narzędzi i najwyższej klasy komponentów.

W zasadzie niemal wszystko, co związane z iPhone, iPad czy MacBook.