Naprawa iPhone 6 Plus

Naprawa kamery tył iPhone 6 Plus

Często robisz zdjęcia, a Twój sprzęt w telefonie przestał działać? Z nami naprawa kamery tył iPhone 6 Plus będzie szybka i skuteczna. Rzetelnie naprawimy pękniętą szybkę aparatu, zarysowania i błędy powodujące brak ostrości. Nasz serwis Apple pomaga natychmiast. Większość usług realizujemy w 60 minut. Wszystko jednak zależny od typu awarii. Bardziej skomplikowane naprawy kamery tylnej iPhone 6 Plus mogą trwać kilka dni. Skontaktuj się z nami i wyjaśnij swój problem, a my oszacujemy przybliżony czas usunięcia usterki. Wybierz nas, a już wkrótce znów będzie robić piękne zdjęcia podczas wyjazdu! Jeśli masz pytania, zadzwoń do nas lub odwiedź jedną z 6 placówek serwisowych iHospital w największych miastach w Polsce (Warszawa, Poznań, Katowice, Gdańsk, Kraków).

Serwis iPhone 6 Plus – naprawa kamery tył

Naprawa kamery tył iPhone 6 Plus – jak wygląda proces?

Naprawa kamery tył iPhone 6 Plus realizowana jest w 4 prostych krokach.

Oddanie iPhone 6 Plus do naprawy

Najpierw musisz dostarczyć telefon do jednej z 6 naszych placówek serwisowych albo wysłać iPhone 6 Plus przy pomocy kuriera.

Oddanie iPhone 6 Plus do naprawy

Zanim zaczniemy naprawę, dokładnie szukamy przyczyny usterki. Na tej podstawie decydujemy, czy potrzebna będzie wymiana kamery tył iPhone 6 Plus. Pozwala nam to także określić długość trwania serwisowania.

Następnym krokiem jest naprawa iPhone lub wymiana kamerki tylnej.

Następnym krokiem jest naprawa iPhone lub wymiana kamerki tylnej.

Testowanie i wydanie iPhone 6 Plus

W ostatnim etapie testujemy naprawiony aparat, by dostarczyć Ci w pełni sprawny telefon. Gdy zacznie działać poprawnie, otrzymasz wiadomość SMS lub e-mail.

Testowanie i wydanie iPhone 6 Plus

Wymiana kamery tylnej iPhone 6 Plus pozwoli Ci cieszyć się zupełnie nowym aparatem. Wykonane nią zdjęcia będą ostre i w odpowiedniej kolorystyce. Jeśli zależy Ci nie tylko na efektach, ale również na czasie i pieniądzach, wybierz nasz serwis. Bogate doświadczenie sprawia, że zawsze wybieramy najlepsze i najbardziej opłacalne rozwiązania. Pozostawiając u nas Jabłko, masz pewność, że zostanie ono naprawione. Wiele osób poleca iHospital – skorzystaj z naszych usług i przekonaj się, dlaczego mamy tak wiele pozytywnych opinii. Jeśli masz pytania, odwiedź jedną z naszych 6 placówek stacjonarnych lub skontaktuj się z nami telefonicznie. Czekamy na Ciebie!

Naprawa kamery tył iPhone 6 Plus odbywa się w 6 placówkach w głównych miastach w Polsce (Warszawa, Poznań, Katowice, Gdańsk, Kraków).

Większość napraw realizujemy w 60 minut. Jeśli usterka jest bardziej skomplikowana, zajmuje więcej czasu. Staramy się, by przekazać Ci telefon jak najszybciej.

iPhone 6 Plus możesz przynieść osobiście do jednego z naszych punktów serwisowych, albo dostarczyć go przy pomocy kuriera.

Naprawiamy również: iPady, MacBooki, szybki w Apple Watchach oraz inne modele iPhonów.