Naprawa iPhone 11

Wymiana tylnej obudowy / szybki iPhone 11

Twój telefon upadł i konieczna jest wymiana szkła tylnej obudowy iPhone 11? Zwróć się do iHospital! Nasz profesjonalny zespół szybko usunie usterkę, by umożliwić Ci ponowne korzystanie ze smartfonu. Szkło sprawia, że tylna obudowa iPhone 11 jest niezwykle elegancka, ale jednocześnie staje się bardziej podatna na zniszczenie. Mimo iż zastosowano bardzo wytrzymały materiał, przy upadku może on pęknąć. Uszkodzony telefon nie tylko wygląda nieestetycznie, ale również staje się bardziej wrażliwy na wilgoć. Gdy woda dostanie się do płyty głównej, spowoduje jej awarię, a to znacznie poważniejszy problem. Serwis szkła tylnej obudowy iPhone 11 w iHospital to pewny wybór!

Profesjonalna wymiana tylnej szybki iPhone 11

Uwolnimy Twój iSprzęt od pecha - naprawa Apple iPhone, iPad, MacBook

MARCIN, ADAM i DAWID. TWOJA WIARA OD APPLE.

Na naprawie iPhone 11 znamy się najlepiej - jesteśmy najchętniej polecanym serwisem Apple w Poznaniu! Znajdziecie nas na Polance i Jeżycach.

FB | Insta | Twitter | Google Maps | in

JONASZ & MATEUSZ. DOBRZE GODOJĄ I NAPRAWIAJĄ.

Masz problem ze swoim iPhone'm 11? W naszym serwisie Apple w Katowicach zrobimy wszystko, aby Twój iSprzęt był "jak nowy". Jesteśmy skuteczni i uczciwi.

KUBA. PRAWDZIWY SPECJALYSTA OD APPLE

Żadna dzielnica Warszawy nie chwyta za serce tak jak zielony Żoliborz. Dlatego naprawiamy iPhone 11 właśnie tutaj, oferując Wam serwis Apple od ręki w super cenach.

SERWISUJE APPLE PO KRÓLEWSKU

W Krakowie naprawiamy iPhone 11 w iście królewski sposób na ul. Topolowej 8. Każdy iPhone, iPad, MacBook zasługuję na opiekę godną monarchy, którą mu zapewnimy.

PIOTR. KAPITAN SERWISU NA POMORZU

Jeśli Twój iPhone 11 potrzebuje skutecznego serwisu, koniecznie odwiedź nas przy ul. Grunwaldzkiej 99/101. Oferujemy najlepszą obsługę w Gdańsku.

20000
Śróbek

Wymiana szkła tylnej obudowy iPhone 11 – jak wygląda proces?

Naprawa iPhone w iHospital to tylko kilka szybkich i prostych czynności.

Oddanie iPhone 11 do naprawy

Telefonu dostarczysz do nas osobiście lub kurierem. Następnie wypełnimy formularz serwisowy, dzięki któremu poznasz cenę i przybliżony czas wymiany szkła tylnej obudowy iPhone 11.

Oddanie iPhone 11 do naprawy

Zdiagnozujemy usterkę w Twoim iPhone 11, a następnie wybierzemy najlepszy sposób jego naprawy.

Gdy zaakceptujesz czas, koszty i sposób serwisowania Twojego telefonu przystąpimy do jego naprawy. Użyjemy do niej profesjonalnych narzędzi i wysokiej jakości części.

Testowanie i wydanie iPhone 11

Po naprawie przetestujemy, czy Twój telefon działa poprawnie. Następnie poinformujemy Cię e-mailem lub SMSem, kiedy możesz odebrać iPhone 11.

Testowanie i wydanie iPhone 11

Naprawa iPhone 11 przebiegnie szybko i bezproblemowo. O Apple wiemy wszystko i dlatego wiele osób poleca iHospital. Masz pytania? Zadzwoń lub odwiedź jedną z placówek. Działamy w Warszawie, Poznaniu, Katowicach, Gdańsku i Krakowie.

Szkło tylnej obudowy Twojego iPhone 11 posiada wgniecenia, zarysowania, obite krawędzie lub pęknięcia? Zgłoś się do iHospital!

Cena serwisu szkła tylnej obudowy iPhone 11 wynosi 599 zł.

Wymiana zajmie około 2-3 dni w Poznaniu, a w pozostałych miastach do 5 dni roboczych. Zostaniesz poinformowany/a o przybliżonym czasie odbioru telefonu.

Telefon możesz wysłać kurierem lub dostarczyć go osobiście do naszej placówki serwisowej.

Nasz serwis Apple działa na terenie 5 miast. Znajdziesz nas w Poznaniu, Warszawie, Krakowie, Katowicach i Gdańsku.

W naszym zespole znajdują się sami profesjonaliści. Wybieramy optymalną metodę naprawy i wykorzystujemy jedynie bezpieczne i oryginalne komponenty.

Zajmujemy się usterkami produktów firmy Apple. Naprawisz u nas: iPhone, iPady, MacBooki oraz szybki w Apple Watch.

Twoje Jabłko trapi coś innego?

Sprawdź pozostałe naprawy iPhone 11 w iHospital

Naprawiamy zarówno uszkodzenia mechaniczne, jak i wadliwie działające podzespoły. Niezależnie od tego, czy interesuje Cię wymiana zbitej szybki, czy wadliwie działającego ekranu dotykowego, a może naprawa głośnika lub aparatu, nasz serwis iPhone 11 iHospital poradzi sobie ze wszystkim.