Wymiana tylnej szybki iPhone 13 Pro Max

Jeśli tył Twojego smartfona uległ uszkodzeniu i konieczna jest wymiana tylnej szybki iPhone 13 Pro, zwróć się do nas. W iHospital wiemy, jak przywrócić Twojemu Jabłku idealny wygląd i zadbać o jego bezpieczeństwo. Jeśli czeka cię naprawa iPhone, wybierz nasz serwis – zajmiemy się Twoim smartfonem kompleksowo i profesjonalnie. Wykonamy dokładną diagnozę urządzenia, by nie pominąć żadnej usterki. Wymienimy uszkodzone komponenty, w tym tylna szybkę, na nowe i zadbamy o każdy szczegół. Dzięki temu będziesz mógł znowu cieszyć się pełna funkcjonalnością Twojego iPhone`a. Odwiedź nas w Poznaniu, Katowicach, Krakowie, Gdańsku lub Warszawie albo wyślij do nas sprzęt kurierem. Zapewniamy atrakcyjne ceny, ekspresową realizację, a każda naprawa iPhone`a w naszym serwisie jest objęta gwarancją.

Naprawa tylnej szybki iPhone 13 Pro Max - zaufaj zawodowcom z iHospital

Wiemy, jak ważny jest doskonały wygląd i funkcjonalność sprzętu Apple, dlatego wymienimy tylną szybkę w Twoim iPhonie 13 Pro Max precyzyjnie i zadbamy o każdy szczegół. Po przyjęciu urządzenia do serwisu poddamy je dokładnej diagnozie, by upewnić się, że nie doszło do usterki wewnętrznych komponentów. Następnie skonsultujemy z Tobą szczegóły naprawy i precyzyjnie wymienimy zniszczoną tylną szybkę w Twoim iPhonie 13 Pro Max.

Zobacz, jak naprawiamy tylną szybkę w iPhone 13 Pro Max w iHospital

Nasza praca opiera się na pełnym zaangażowaniu, dużym doświadczeniu i ogromnej pasji do sprzętu Apple. Sprawimy, że tylna szybka w Twoim iPhonie 13 Pro Max będzie wyglądać jak nowa. Możesz skontaktować się z nami w jednej z wybranych lokalizacji lub skorzystać z opcji naprawy wysyłkowej. Wszystkim się zajmiemy! Zobacz, jak realizujemy usługi w praktyce.

Oddanie iPhone 13 Pro Max do naprawy

Przed wymianą tylnej szybki w Twoim iPhonie 13 Pro Max wypełnimy formularz, w którym znajdziesz opis usterki oraz szacunkowy koszt i czas realizacji usługi. Dzięki temu warunki naprawy od początku będą dla Ciebie jasne.

Oddanie iPhone 13 Pro Max do naprawy

W trakcie diagnozy sprawdzimy, czy nie doszło do poważniejszego uszkodzenia iPhone`a i ustalimy szczegółowy plan naprawy.

Naprawa iPhone 13 Pro Max

Nasi serwisanci usuną uszkodzoną tylną szybkę i ostrożnie zamontują nową część. Podczas pracy używamy najlepszych narzędzi i dbamy o precyzję, więc nie musisz się martwić o stan techniczny Jabłka.

Testowanie i wydanie iPhone 13 Pro Max

Wydamy Ci iPhone`a dopiero wtedy, gdy będziemy pewni, że naprawa była w 100% skuteczna. Na wymienioną tylną szybkę w iPhonie 13 Pro Max otrzymasz od nas gwarancję.

Testowanie i wydanie iPhone 13 Pro Max

Wymiana tylnej szybki iPhone 13 Pro Max

Jeśli w Twoim Jabłku uległa uszkodzeniu tylna szybka, nie zwlekaj z dostarczeniem smartfona do serwisu. Rozbita tylna szybka iPhone`a 13 Pro Max to poważna usterka, która może spowodować uszkodzenie płyty głównej i innych wewnętrznych komponentów. Aby uniknąć dodatkowych napraw, zwróć się do nas. Jako doświadczony serwis Apple zajmiemy się wymianą tylnej szybki i doradzimy, jak najlepiej zadbać o bezpieczeństwo Twojego Jabłka. Dzięki temu Twój iPhone 13 Pro Max będzie świetnie się prezentował i działał sprawnie przez długi czas. Postaw na szybką, skuteczną i profesjonalną naprawę w iHospital – rozwiążemy wszystkie problemy z Twoim iPhonem!

Zgłoś się do nas, jeśli tylna szybka w Twoim iPhonie 13 Pro Max jest rozbita lub mocno porysowana.

Aktualne ceny usług są dostępne w zakładce: Cennik. Jeśli nie możesz znaleźć swojego modelu iPhone`a, zadzwoń do nas – poinformujemy Cię o cenie za tę usługę.

Wymiana tylnej szybki zajmie nam tylko kilka dni roboczych.

Odwiedź nasz serwis lub skorzystaj z wygodnej naprawy wysyłkowej.

Jesteśmy dostępni w Warszawie, Krakowie, Poznaniu, Katowicach i Gdańsku.

Do naprawy smartfonów Apple używamy wyłącznie sprawdzonych narzędzi i najlepszych części. Mamy duże doświadczenie w naprawie uszkodzonych Jabłek, a w pracę wkładamy pasję – dlatego jesteśmy skuteczni, a klienci chętnie polecają nasze usługi znajomym.

iHospital to kompleksowa naprawa iPhone`ów i innych urządzeń Apple: MacBooków, Apple Watchy i iPadów.