Wymiana ekranu iPhone 14 Pro Max

iPhone 14 Pro Max Screen Repair

Cena standardowa: 2849zł
Cena promocyjna: 2699zł

Rozlany lub czarny ekran? Problemy z dotykiem? Paski i plamy widoczne na wyświetlaczu? Wiemy, jak temu zaradzić. Wymiana ekranu w iPhonie 14 Pro Max to usługa, dzięki której znowu będziesz cieszyć się najwyższą jakością obrazu i korzystać z Jabłka bez przeszkód. Wszystko, co musisz zrobić, to oddać sprzęt w nasze ręce. W iHospital stawiamy na najwyższą jakość usług: korzystamy z najlepszych części zamiennych, jesteśmy precyzyjni, rzetelnie podchodzimy do każdej naprawy. Dzięki temu masz pewność, że Twój iPhone 14 Pro Max jest z nami bezpieczny, a wymiana wyświetlacza przywróci mu pełną sprawność. Jest jednak dużo więcej powodów, by wybrać nasz serwis Apple. Mamy atrakcyjny cennik, sprawnie realizujemy usługi i z radością doradzamy klientom we wszystkich jabłkowych sprawach. Skontaktuj się z nami i powiedz, co możemy dla Ciebie zrobić!

Wymiana wyświetlacza iPhone 14 Pro Max w pięciu miastach w Polsce

Jeśli ekran w Twoim Jabłku szwankuje, nie czekaj – umów się na wymianę wyświetlacza iPhone'a 14 Pro Max w najbliższym oddziale iHospital. Czekamy na Ciebie w pięciu miastach: Poznaniu, Katowicach, Warszawie, Gdańsku i Krakowie. Z naszych usług można jednak skorzystać niezależnie od miejsca zamieszkania – wystarczy wypełnić formularz na stronie i zamówić bezpłatnego kuriera, który odbierze od Ciebie iPhone'a.

MARCIN, ADAM i DAWID. TWOJA WIARA OD APPLE.

Na serwisie iPhone 14 Pro Max znamy się najlepiej - jesteśmy najchętniej polecanym serwisem w Poznaniu! Znajdziecie nas na Polance i Jeżycach.

KUBA. PRAWDZIWY SPECJALYSTA OD APPLE

Żadna dzielnica Warszawy nie chwyta za serce tak jak zielony Żoliborz. Dlatego serwisujemy Apple właśnie tutaj, oferując Wam naprawę iPhone 14 Pro Max od ręki w super cenach.

FB | Insta | Twitter | Google Maps | in

JONASZ & MATEUSZ. DOBRZE GODOJĄ I NAPRAWIAJĄ.

Masz problem ze swoim Apple? W naszym serwisie iPhone 14 Pro Max w Katowicach zrobimy wszystko, aby Twój iSprzęt był "jak nowy". Jesteśmy dokładni, efektywni i uczciwi.

SERWISUJE APPLE PO KRÓLEWSKU

W Krakowie serwisujemy iPhone 14 Pro Max w iście królewski sposób na ul. Topolowej 8. Każdy iPhone, iPad, MacBook zasługuję na opiekę godną monarchy, którą mu zapewnimy.

PIOTR. KAPITAN SERWISU NA POMORZU

Jeśli Twój iPhone 14 Pro Max potrzebuje skutecznego serwisu, koniecznie odwiedź nas przy ul. Grunwaldzkiej 99/101. Oferujemy najlepszą obsługę w Gdańsku.

FB | Insta | Twitter | Google Maps | in

Wymiana wyświetlacza iPhone 14 Pro Max – jak przebiega?

W iHospital nie wierzymy w półśrodki. Wnikliwie weryfikujemy każdą usterkę, sięgamy po sprawdzone narzędzia, dokładnie testujemy urządzenia przed wydaniem. Nasza wiedza, doświadczenie i zaplecze techniczne to najlepsza gwarancja, że Twoje Jabłko jest w dobrych rękach.

Oddanie iPhone 14 Pro Max do naprawy

Kiedy przekażesz nam urządzenie, wypełnimy formularz, w którym opiszemy usterkę i podamy szacunkowy koszt oraz termin realizacji usługi. Dzięki temu unikniesz wątpliwości dotyczących warunków naprawy.

Oddanie iPhone 14 Pro Max do naprawy

W ramach diagnozy sprawdzimy, dlaczego ekran w Twoim iPhonie nie działa prawidłowo. Na tej podstawie przygotujemy plan naprawy.

Naprawa iPhone 14 Pro Max

Zawsze przeprowadzamy prace serwisowe z dbałością o precyzję – zauważysz to w każdym, nawet najmniejszym detalu.

Testowanie i wydanie iPhone 14 Pro Max

Po zakończeniu naprawy Twoje Jabłko trafi do laboratorium. Kiedy potwierdzimy, że iPhone 14 Pro Max działa prawidłowo, a wymiana ekranu zakończyła się sukcesem, zaprosimy Cię po odbiór.

Testowanie i wydanie iPhone 14 Pro Max

Wymiana ekranu iPhone 14 Pro Max

Twój iPhone 14 Pro Max ma zbity wyświetlacz, został zalany lub uległ innej usterce? Jeśli w efekcie zauważasz problemy z działaniem ekranu, wizyta w profesjonalnym serwisie to najlepsze rozwiązanie. W iHospital możesz liczyć na wyrozumiałość i pozytywne podejście całego zespołu. Nie musisz mówić nam, co wydarzyło się z Jabłkiem, ale jeśli to zrobisz, zrozumiemy – w końcu wypadki zdarzają się każdemu. Zapraszamy w nasze progi i... don't worry, be Happle!

Naprawa iPhone jest konieczna, jeśli masz czarny lub rozlany ekran, Twoje Jabłko wyświetla paski, plamy lub migocze, a także jeśli nie działa dotyk.

Aby dowiedzieć się, ile kosztuje wymiana wyświetlacza w iPhonie 14 Pro Max, sprawdź cennik na stronie lub zadzwoń do nas.

Czas realizacji usługi zależy od dostępności części. Zapraszamy do kontaktu.

Odwiedź nas w jednym z oddziałów lub wyślij do nas iPhone`a kurierem.

W pięciu miastach: Poznaniu, Katowicach, Gdańsku, Warszawie i Krakowie.

Bo naprawiliśmy już tysiące Jabłek i doskonale znamy się na technologii Apple. Mamy też ogromną pasję do tego, co robimy, a to przekłada się na wysoką jakość obsługi.

Każdy sprzęt firmy Apple: różne modele iPhone’ów, iPadów, MacBooków oraz zegarków Apple Watch.