Wymiana głośnika iPhone 11 Pro Max

Twój smartfon ma zniekształcony dźwięk podczas odtwarzania muzyki lub wideo? A może zupełnie przestał wydawać z siebie dźwięki? Prawdopodobnie czeka Cię wymiana głośnika iPhone 11 Pro Max. Zgłoś się do iHospital - nasz serwis Apple, a sprawdzimy, co stało się z głośnikiem w Twoim smartfonie i wykonamy profesjonalną naprawę. Poznań (na Jeżycach lub Polance), Katowice, Kraków i Gdańsk - to miasta, w których działamy. A jeśli wolisz, skorzystaj z wygodnej opcji naprawy wysyłkowej, zamawiając na naszej stronie bezpłatnego kuriera lub nadając przesyłkę w Paczkomacie.

Brak dźwięku lub jego zniekształcenie znacznie utrudniają korzystanie ze wszystkich funkcji smartfona, dlatego nie zwlekaj i pozwól nam przywrócić Ci pełny komfort. Odwiedź nas w iHospital, a usuniemy usterkę i przywrócimy doskonałą jakość dźwięku w Twoim iPhone 11 Pro Max. Dzięki niej znów będziesz mógł oglądać seriale, słuchać playlist i podcastów czy uczestniczyć w wideokonferencjach, bez żadnych zakłóceń.

Znów usłyszysz dźwięki w Twoim iPhone 11 Pro Max

Potrzebujesz dosłownie kilku minut, by umówić się do serwisu Apple - wystarczy, że do nas napiszesz lub zadzwonisz i zarezerwujesz wizytę w dogodnym dla Ciebie terminie. Jeśli mieszkasz z dala od naszych punktów, skorzystaj z opcji naprawy wysyłkowej - wypełnij znajdujący się na naszej stronie formularz, by zamówić darmowego kuriera.

Posiadasz inny model iPhone?

Odszukaj swoje Jabłko i zarezerwuj naprawę

Sprawdź, jak wymieniamy głośnik w iPhone 11 Pro Max w iHospital

Jak wygląda naprawa iPhone 11 Pro Max? Dostarcz Twoje Jabłko do iHospital, a przeprowadzimy staranną diagnozę urządzenia i wykonamy naprawę, korzystając z profesjonalnych narzędzi. Zapewniamy najwyższej klasy części, na które otrzymasz kilkumiesięczną gwarancję. Przekonaj się sam!

Oddanie iPhone 11 Pro Max do naprawy

Wypełnimy formularz oddania iPhone 11 Pro Max do naszego serwisu. Znajdą się w nim wszelkie niezbędne informacje jak: opis usterki, orientacyjny termin i koszt naprawy iPhone.

Oddanie iPhone 11 Pro Max do naprawy

Z największą starannością zbadamy Twoje Jabłko, określając przyczynę problemu oraz zaproponujemy najlepsze rozwiązanie (pod względem sposobu i ceny) na naprawę głośnika.

Naprawa iPhone 11 Pro Max

Precyzyjnie zdemontujemy uszkodzony panel głośności i połączone z nim części, a następnie bezpiecznie zamieścimy nowy głośnik, dzięki któremu Twój telefon odzyska pełną jakość dźwięku!

Testowanie i wydanie iPhone 11 Pro Max

Na zakończenie przetestujemy sprawność dźwięków w naprawionym Jabłku i poinformujemy Cię o zakończonej naprawie. Wraz ze swoim iPhone 11 Pro Max dostaniesz od nas kilkumiesięczną gwarancję na wymienioną część.

Testowanie i wydanie iPhone 11 Pro Max

Wymiana głośnika w iPhone 11 Pro Max

Ten, kto zmierzył się z uszkodzonym głośnikiem w Apple wie, jak trudno jest wówczas korzystać ze smartfona. Zepsuty głośnik nie musi jednak oznaczać konieczności wymiany iPhone 11 Pro Max na nowy! Oddaj Jabłko do jednego z naszych profesjonalnych serwisów iPhone, w którym specjaliści zawodowo wymienią głośnik na nowy. Naprawiamy również inne sprzęty z logo nadgryzionego Jabłka! Do zobaczenia lub usłyszenia w iHospital!

Najczęstsze pytania i odpowiedzi

Drażni Cię zniekształcony dźwięk podczas słuchania muzyki lub oglądania filmów Nie możesz przez to efektywnie korzystać ze smartfona? Zgłoś się do iHospital! Oferujemy szybką naprawę – profesjonalnie i przy użyciu bezpiecznych dla Twojego telefonu narzędzi.

Aktualne koszty usług i promocje zawsze znajdziesz na naszej stronie internetowej w zakładce: cennik. Otrzymasz od nas bezcenne wsparcie także w okresie gwarancji po serwisie.

Staramy się działać sprawnie, a jednocześnie profesjonalnie. W większości przypadków wymianę głośnika w iPhone 11 Pro Max realizujemy już tego samego dnia, w którym sprzęt trafił do serwisu (w większości przypadków zajmuje nam to nie więcej niż 60 minut). Chyba że znajdziemy w nim dodatkowe usterki.

To proste – możesz dostarczyć sprzęt osobiście lub za pośrednictwem innej osoby. Polecamy również usługę naprawy wysyłkowej z darmowym kurierem. Wystarczy, że zamówisz go na naszej stronie internetowej, a odbierze od Ciebie urządzenie i dostarczy do jednego z naszych serwisów.

Nasze usługi oferujemy w 4 miastach w Polsce – w Krakowie, Katowicach, Gdańsku i Poznaniu (na Polance i Jeżycach). Jednak możesz skorzystać z serwisu iHospital, gdziekolwiek mieszkasz. Wystarczy, że wybierzesz wygodną opcję naprawy wysyłkowej.

Tak jak Ty kochamy wszystkie sprzęty Apple, a do tego znamy się na nich doskonale. Przekręciliśmy już w nich niemal milion śrubek i naprawiliśmy kilkanaście tysięcy urządzeń. Wyróżnia nas profesjonalizm i rzetelność naprawy. A poza tym, w naszych serwisach możesz liczyć na pozytywną atmosferę.

W zasadzie niemal wszystko, co związane z iPhone, iPad czy Macbook. Wyróżniamy się doświadczeniem i precyzją, dlatego naprawa u nas jest tak skuteczna! Chętnie zajrzymy do Twojego urządzenia i wykryjemy w nim wszelkie usterki!