Naprawa kamery przedniej iPhone 13

Jeśli Twój iPhone 13 ma niesprawną przednią kamerę, doświadcza drgań obrazu lub ma problemy ze stabilizacją, to sygnały, że konieczna jest naprawa. W iHospital szybko i skutecznie rozwiążemy ten problem! Dzięki wiedzy i doświadczeniu naszych serwisantów, Twoje urządzenie odzyska pełną sprawność. Teraz będziesz mógł znowu robić selfie, prowadzić rozmowy przez FaceTime i uczestniczyć w wideokonferencjach bez obaw o jakość obrazu.

Nasz serwis Apple oferuje atrakcyjne ceny za usługi, więc nie musisz martwić się, że wymiana kamery przedniej mocno nadwyręży Twój budżet. Co więcej, oddając swój iPhone 13 w ręce profesjonalistów, możesz zapomnieć o stresie związanym z bezpieczeństwem sprzętu. Precyzja, używanie najlepszych części i sprawdzonych narzędzi to gwarancja wysokiej jakości świadczonych usług.

Wybierz iHospital i przestań się martwić - bądź HAPPLE! Zapraszamy do skorzystania z naszych usług, które zapewnią Twojemu iPhone 13 profesjonalną naprawę kamery przedniej.

Możesz przekazać nam sprzęt na dwa sposoby. Pierwszy z nich to wizyta w jednym z oddziałów iHospital: w Gdańsku, Krakowie, Warszawie, Katowicach lub Poznaniu. Zanim nas odwiedzisz, umów się na konkretny termin naprawy – telefonicznie lub mailowo. Możesz także wybrać naprawę wysyłkową. W tym celu wypełnij formularz na stronie, a kurier odbierze od Ciebie iPhone`a 13. Pokrywamy koszty wysyłki, więc naprawa kamery przedniej w tej formie nie będzie kosztowała więcej niż w przypadku wizyty w oddziale.

Postaw na wiedzę i doświadczenie

Śróbek

Wymiana kamery przedniej iPhone 13 – jak wygląda proces?

Jesteśmy rzetelni, precyzyjni i doskonale znamy specyfikę sprzętu Apple. Rozumiemy też potrzeby naszych klientów, dlatego dbamy o wysoką jakość obsługi. Przed wymianą kamery przedniej w Twoim iPhonie 13 skonsultujemy z Tobą zakres naprawy i omówimy jej warunki – cenę oraz czas realizacji. Dzięki temu unikniesz jakichkolwiek wątpliwości. Zobacz, jak przebiega naprawa iPhone w naszym serwisie, by mieć pewność, że w iHospital żadne działania nie są przypadkowe.

Oddanie iPhone 13 do naprawy

Po przyjęciu Jabłka do serwisu wypełnimy formularz naprawy. Dzięki temu od razu poznasz szacowany koszt wymiany kamery przedniej oraz przewidywany termin odbioru.

Oddanie iPhone 13 do naprawy

Zanim przejdziemy do naprawy, sprawdzimy, z czego wynikają problemy z przednią kamerą. Wnikliwa diagnoza pozwoli nam zdecydować o dalszych krokach bez ryzyka, że jakiś szczegół został przeoczony.

Naprawa iPhone 13

Do naprawy kamery przedniej użyjemy komponentów najlepszej jakości. Masz więc pewność, że Twój iPhone 13 będzie działał i wyglądał jak nowy.

Testowanie i wydanie iPhone 13

Twoje Jabłko trafi do laboratorium, gdzie przejdzie testy, które potwierdzą skuteczność naprawy. Następnie zaprosimy Cię po odbiór urządzenia.

Testowanie i wydanie iPhone 13

Naprawa kamery przedniej w iPhone 13

Powody problemów z działaniem przedniej kamery mogą być różne, od przypadkowego zalania aż po upadek urządzenia z dużej wysokości. Nie musisz się jednak obawiać – jesteśmy wyrozumiali i doskonale rozumiemy, że wypadki zdarzają się każdemu. Zamiast oceniać, wysłuchamy Cię i zaproponujemy najlepsze rozwiązanie dla Twojego Jabłka. Dzięki temu wiesz, że naprawa iPhone 13 będzie profesjonalna, a atmosfera – pozytywna. Zapraszamy!

Jeśli przednia kamera nie działa lub obraz jest rozmazany, to znak, że czas na wizytę w iHospital.

Aktualne ceny i promocje znajdziesz w naszym cenniku.

Zadzwoń do nas, by dowiedzieć się, ile dokładnie potrwa wymiana kamery przedniej w iPhonie 13.

Możesz zrobić to osobiście, w wybranym oddziale, a jeśli nie jest Ci po drodze – skorzystaj z opcji naprawy wysyłkowej.

Nasze oddziały znajdują się w Gdańsku, Poznaniu, Krakowie, Warszawie i Katowicach.

Bo umiemy Apple i rozumiemy wysokie oczekiwania naszych klientów. Dzięki temu realizujemy naprawy sprawnie, solidnie i skutecznie, co potwierdzają liczne pozytywne opinie na nasz temat.

Odwiedź nas, jeśli Twój MacBook, iPad lub Apple Watch wymaga profesjonalnej pomocy. Pomożemy!