Wymiana szybki Apple Watch 4

Apple Watch 4 Screen Repair

Chwila nieuwagi i Twój Apple Watch 4 ma zbitą lub porysowaną szybkę? Na szczęście z pomocą przyjdzie Ci serwis Apple - iHospital. Wymiana szybki Apple Watch 4 to naprawa, którą zrealizujemy, używając specjalistycznych, bezpiecznych dla Twojego smartwatcha narzędzi oraz oryginalnych komponentów Apple. Nasze punkty działają w Poznaniu (na Jeżycach lub Polance), Katowicach, Krakowie i Gdańsku. Jeśli wolisz, skorzystaj z wygodnej opcji naprawy wysyłkowej, zamawiając na naszej stronie bezpłatnego kuriera lub nadając przesyłkę w Paczkomacie.

Porysowana lub zbita szybka w Apple Watch 4 nie musi oznaczać konieczności wymieniany smartwatcha na nowy model. O wiele bardziej ekonomiczna będzie wymiana zbitej szybki i zachowanie przy sobie ukochanego smartwatcha - codziennego pomocnika w monitorowaniu jakości snu, treningów czy śledzenia powiadomień z iPhone. Naprawa zajmie nam nie więcej niż 7 dni, a Twój Apple Watch 4 z nową szybką będzie wyglądał jak po wyciągnięciu z pudełka.

Zbita szybka w Apple Watch 4 - co robić?

Jest tylko jedno rozwiązanie na zbitą szybkę w Apple Watch 4 - naprawienie jej w profesjonalnym serwisie Apple. Napisz lub zadzwoń do iHospital i zarezerwuj termin w dogodnym dla Ciebie terminie. Wygodną opcją jest naprawa wysyłkowa - wypełnij formularz na naszej stronie i zamów darmowego kuriera.

Sprawdź, jak wymieniamy szybkę Apple Watch 4 w iHospital

Jak wygląda naprawa Apple Watch? Po oddaniu urządzenia do naszego serwisu przeprowadzimy szczegółową diagnozę smartwatcha i wykonamy naprawę, korzystając z profesjonalnych narzędzi. Zapewniamy najwyższej klasy części, na które otrzymasz kilkumiesięczną gwarancję.

Oddanie Apple Watch 4 do naprawy

W iHospital wypełnimy formularz naprawy, w którym znajdą się m.in. opis usterki, przewidywany czas i koszt jej usunięcia. Zachowaj go do odbioru Apple Watch 4.

Oddanie Apple Watch 4 do naprawy

Ustalimy, co jest przyczyną uszkodzonej szybki w Apple Watch i upewnimy się, że nie spowodowała innych uszkodzeń urządzenia. Następnie wybierzemy optymalny sposób naprawy i poinformujemy Cię o jej kosztach i kolejnych krokach.

Naprawa Apple Watch 4

Wymiana szybki Apple Watch polega na dokładnym usunięciu rozbitego szkła, folii polaryzacyjnej, ramki i modułu podświetlenia oraz wymienienia ich na nowe części. Wykonujemy naprawę z pełną starannością i zaangażowaniem, zajmie nam do 7 dni roboczych.

Naprawa Apple Watch 4

Testowanie i wydanie Apple Watch 4

Po naprawie przetestujemy smartwatcha i poinformujemy Cię, kiedy będziesz mógł go odebrać. Zapewniamy również gwarancję na wykonaną usługę.

Testowanie i wydanie Apple Watch 4

Wymiana szybki Apple Watch 4

Wymiana szybki w Apple Watch 4 to usterka, którą najlepiej oddać w ręce specjalistów. Smartwatch z logo Jabłka to kosztowne urządzenie, jednak mimo wysokiej jakości, narażone jest na mechaniczne uszkodzenia, w tym pęknięcie lub porysowanie szybki (np. w wyniku silnego uderzenia lub upadku na twarde podłoże). Umów się na wizytę do iHospital, w którym przywrócimy doskonały wygląd szybki i wygodne korzystanie z jego wszystkich funkcji. Wyróżnia nas również kompleksowa naprawa iPhone, MacBook, iPad - zrealizowaliśmy ponad 30 tysięcy napraw, a teraz z przyjemnością przywrócimy do sprawności Twoje ukochane Jabłko.

Najczęstsze pytania i odpowiedzi

Przez uszkodzoną szybkę w Apple Watch 4 nie możesz efektywnie korzystać ze smartwatcha? Zgłoś się do iHospital! Oferujemy szybką naprawę – profesjonalnie i przy użyciu bezpiecznych dla Twojego urządzenia narzędzi.

Wymiana szybki w Apple Watch 4 to w iHospital cena promocyjna 620 zł. Aktualne koszty usług i promocje zawsze znajdziesz na naszej stronie internetowej w zakładce: cennik. Otrzymasz od nas bezcenne wsparcie także w okresie gwarancji po serwisie.

Staramy się działać sprawnie, a jednocześnie profesjonalnie. Potrzebujemy 7 dni, by naprawić zbitą szybkę w Apple Watch 4 w pełni precyzyjnie i skutecznie.

To proste – możesz dostarczyć sprzęt osobiście lub za pośrednictwem innej osoby. Polecamy również usługę naprawy wysyłkowej z darmowym kurierem. Wystarczy, że zamówisz go na naszej stronie internetowej, a odbierze od Ciebie urządzenie i dostarczy do jednego z naszych serwisów.

Nasze usługi oferujemy w 4 miastach w Polsce – w Krakowie, Katowicach, Gdańsku i Poznaniu (na Polance i Jeżycach). Jednak możesz skorzystać z serwisu iHospital, gdziekolwiek mieszkasz. Wystarczy, że wybierzesz wygodną opcję naprawy wysyłkowej.

Tak jak Ty kochamy wszystkie sprzęty Apple, a do tego znamy się na nich doskonale. Przekręciliśmy już w nich niemal milion śrubek i naprawiliśmy ponad 30 tysięcy urządzeń. Wyróżnia nas profesjonalizm i rzetelność naprawy. A poza tym, w naszych serwisach możesz liczyć na pozytywną atmosferę.

W zasadzie niemal wszystko, co związane z iPhone, iPad czy Macbook. Wyróżniamy się doświadczeniem i precyzją, dlatego naprawa u nas jest tak skuteczna! Chętnie zajrzymy do Twojego urządzenia i wykryjemy w nim wszelkie usterki!