Naprawa iPhone 12 Pro Max

Wymiana kratki głośnika iPhone 12 Pro Max

Jeśli Twoje Jabłko cicho odtwarza dźwięk, prawdopodobnie konieczna jest wymiana kratki głośnika w iPhonie 12 Pro Max – zwłaszcza jeśli regulacja głośności nie przynosi żadnego efektu. Na szczęście jesteś we właściwym miejscu! W iHospital realizujemy tę usługę w 60 minut, więc szybko odzyskasz w pełni sprawne urządzenie. Nie musisz też obawiać się kosztów – nasz cennik jest atrakcyjny i często można w nim znaleźć promocje. Poza korzystnymi warunkami naprawy zapewniamy też skuteczność. Dzięki temu, że korzystamy z najlepszych części oraz profesjonalnych narzędzi, jesteśmy w stanie zadbać o precyzję oraz najwyższe standardy bezpieczeństwa. U nas nie ma mowy o półśrodkach! Jeśli interesuje Cię sprawna i solidna naprawa kratki głośnika, oddaj iPhone`a 12 Pro Max w nasze ręce – to najlepszy wybór dla Twojego Jabłka.

Odwiedź nas lub zamów bezpłatnego kuriera

Wymiana kratki głośnika w iPhonie 12 Pro Max może odbyć się na dwa sposoby. Jeśli mieszkasz w Poznaniu, Gdańsku, Krakowie, Warszawie lub Katowicach, zadzwoń do najbliższego oddziału iHospital i zarezerwuj termin wizyty. Jeśli z kolei przebywasz w innym mieście lub nie masz czasu, by przyjść do serwisu, skorzystaj z naprawy wysyłkowej. Koszty przesyłki są po naszej stronie, więc cena usługi nie wzrośnie.

32000
Pozytywnych
Przekręconych
Śrubek

Wymiana kratki głośnika iPhone 12 Pro Max – jak wygląda proces?

Nasz serwis Apple realizuje usługi zgodnie ze sprawdzonym schematem działania. Co to oznacza w praktyce? Na naprawę składa się kilka etapów: od konsultacji z klientem przez szczegółową diagnozę urządzenia aż po testowanie sprzętu w laboratorium. Dzięki temu naprawa kratki głośnika skutecznie rozwiązuje problem, a iPhone 12 Pro Max znowu odtwarza dźwięk bez zakłóceń. Jeśli masz jakiekolwiek pytania dotyczące realizacji usługi, zadzwoń do nas – z przyjemnością wszystko Ci wyjaśnimy.

Oddanie iPhone 12 Pro Max do naprawy

Kiedy przekażesz nam Jabłko, wypełnimy formularz przyjęcia urządzenia do serwisu. Znajdziesz w nim wszystkie najważniejsze informacje o naprawie, w tym szacowany koszt i czas realizacji usługi.

Oddanie iPhone 12 Pro Max do naprawy

W laboratorium sprawdzimy, jak poważna jest usterka kratki głośnika. To pozwoli nam opracować skuteczny i optymalny cenowo plan naprawy.

Naprawa iPhone 12 Pro Max

Naprawimy Twojego iPhone`a z dbałością o każdy szczegół, tak by kratka głośnika działała i wyglądała jak nowa. Otrzymasz od nas kilkumiesięczną gwarancję na wymienione części.

Naprawa iPhone 12 Pro Max

Testowanie i wydanie iPhone 12 Pro Max

Gdy naprawa iPhone zostanie zakończona, przetestujemy Jabłko w naszym laboratorium. Następnie zaprosimy Cię po odbiór urządzenia – dostaniesz od nas maila lub SMS-a.

Testowanie i wydanie iPhone 12 Pro Max

Naprawa kratki głośnika – iPhone 12 Pro Max

Uszkodzona lub mocno zabrudzona kratka głośnika może znacznie obniżyć funkcjonalność Jabłka. Nie warto czekać z naprawą! Wymiana kratki głośnika potrwa tylko godzinę, więc szybko rozwiąże problem, z którym się zmagasz. Jeśli Twój iPhone 12 Pro Max odtwarza dźwięk w złej jakości lub gra zbyt cicho i nie możesz nic z tym zrobić, zapraszamy w nasze progi!

Naprawa kratki głośnika zajmie nam 60 minut. Tak, tylko tyle!

Przyjdź do wybranego oddziału iHospital lub skorzystaj z możliwości bezpłatnej wysyłki sprzętu.

Dajemy Jabłkom drugie życie w Krakowie, Warszawie, Poznaniu, Katowicach oraz Gdańsku.

Wiedza, doświadczenie, pasja do sprzętu Apple. To one sprawiają, że skutecznie naprawiamy Jabłka i zapewniamy najwyższy poziom obsługi. Jeśli masz wątpliwości, zachęcamy do sprawdzenia opinii na temat iHospital.

iPad, MacBook lub Apple Watch szwankuje? Zadzwoń do nas lub napisz – rozgryziemy problem z Twoim Jabłkiem!

Wiemy, jak ugryźć naprawę Twojego Jabłka.

Potwierdzają to opinie naszych klientów.

Zobacz, co jeszcze mówią o nas klienci.

Zebraliśmy już ponad 800 poleceń od właścicieli Jabłek, którzy korzystali z naszych usług serwisowych.