Naprawa iPhone 11 SE 2020

Wymiana szkła tylnego aparatu iPhone SE 2020

Telefon upadł i konieczna jest naprawa szkła tylnego aparatu iPhone SE 2020? Wybierz iHospital! Wiemy, jak zależy Ci na Twoim Jabłku, dlatego staramy się usunąć wszystkie awarie niezwykle szybko i ostrożnie. W ciągu kilku godzin (3-4 godziny) otrzymasz w pełni sprawy telefon. Do wymiany szkła tylnego aparatu iPhone SE 2020 używamy tylko specjalistycznych i bezpiecznych narzędzi. Jednocześnie korzystamy wyłącznie z części wysokiej jakości. Zadzwoń, napisz maila lub odwiedź naszą placówkę serwisową, by przekonać się, jak dużo możemy dla Ciebie zrobić! Znajdziesz nas w Krakowie, Warszawie, Poznaniu, Gdańsku i Katowicach. Naprawa iPhone SE 2020 w iHospital sprawi, że Twój telefon ponownie będzie wykonywał piękne zdjęcia.

Serwis iPhone SE 2020 – naprawa szkła tylnego aparatu

22000
20000
Śróbek

Naprawa szkła tylnego aparatu iPhone SE 2020 – jak wygląda proces?

Wymiana szkła tylnego aparatu iPhone SE 2020 w iHospital to 4 przejrzyste kroki.

Oddanie iPhone SE 2020 do naprawy

Oddanie iPhone do naprawy jest niezwykle proste. Wystarczy, że wypełnisz formularz wysyłkowy, a kurier odbierze od Ciebie Twoje Jabłko. Możesz też przynieść smartfona osobiście do jednej z naszych placówek serwisowych.

Oddanie iPhone SE 2020 do naprawy

Dzięki naszej bogatej wiedzy jesteśmy w stanie zdiagnozować każdą usterkę. Umożliwia nam to określenie optymalnej metody naprawy oraz czasu jej trwania.

Następnym krokiem jest naprawa iPhone. Wykonują ją nasi fachowcy z wieloletnim doświadczeniem.

Testowanie i wydanie iPhone SE 2020

Jeśli nasze testy wykażą, że Twój iPhone SE 2020 działa poprawnie, otrzymasz wiadomość SMS lub e-mail o możliwości jego odbioru.

Testowanie i wydanie iPhone SE 2020

Wymiana szkła tylnego aparatu iPhone SE 2020 pozwoli Ci ponownie uwieczniać piękne chwile. Dzięki nam Twoje zdjęcia będą wyraźne i nie znajdziesz na nich widocznych zarysowań.

Widzisz wyraźne zarysowanie lub pęknięcie na szkle aparatu? Naprawa szkła tylnego aparatu iPhone SE 2020 to konieczność.

W promocyjnej cenie wymiana szkła tylnego aparatu iPhone SE 2020 wynosi 249 zł. To o 100 zł mniej niż cena standardowa!

Naprawa szkła tylnego aparatu iPhone SE 2020 zajmie nam od 3 do 4 godzin.

iPhone możesz wysłać kurierem lub przynieść go osobiście do naszego serwisu.

Nasz palcówki serwisowe znajdują się w Warszawie, Poznaniu, Krakowie, Gdańsku i Katowicach.

Powodów jest mnóstwo! Przede wszystkim jesteśmy profesjonalnym zespołem, który działa skutecznie. Wierzymy w jakość naszych usług, dlatego każdy nasz klient otrzymuje 6-miesięczną gwarancję.

Jako serwis Apple specjalizujemy się w naprawie: iPad, iPhone, Apple Watch i MacBook.