Naprawa iPhone 8 Plus

Wymiana tylnej szybki iPhone 8 Plus

Twój iPhone upadł na ziemię a szybka na jego tylnej obudowie popękała. Nie musisz chować nieestetycznych pajączków pod obudową, a także obawiać się tego, że popękane szkło wkrótce odpadnie. Nasz serwis szybko i sprawnie pomoże przywrócić Twojemu Jabłku dawny, dobry wygląd! Wymiana szkła tylnej obudowy iPhone 8 Plus, w iHospital może być szybka, prosta i niedroga. Nie ma znaczenia, jaka była przyczyna pęknięcia szkła tylnej obudowy w Twoim Jabłku – upadek, uderzenie, zgniecenie, inne urazy mechaniczne. Nasz serwis podejmie się naprawy, która będzie kompleksowa, bezpieczna i co najważniejsze – trwała i szybka. Skorzystaj z naszych usług. Odwiedź nas stacjonarnie, lub skorzystaj z wygodnej opcji serwisu wysyłkowego!

Serwis iPhone 8 Plus – wymiana szkła tylnej obudowy

Wymiana szkła tylnej obudowy iPhone 8 Plus – jak wygląda proces?

Dokładamy wszelkich starań, by serwis Twojego smartfona był tak szybki, jak to możliwe. Czas części napraw nie przekracza 60 minut, na inne, bardziej złożone musisz poczekać np. 2-3 dni i tyle właśnie czasu może nam zająć wymiana szkła tylnej obudowy.

Oddanie iPhone 8 Plus do naprawy

Serwis iPhone 8 Plus rozpoczynamy niezwłocznie po otrzymaniu od Ciebie telefonu. Możesz go wysłać do nas kurierem lub odwiedzić nas osobiście.

Oddanie iPhone 8 Plus do naprawy

Szacujemy rozległość zniszczeń, jeśli do wymiany jest tylko tylne szkło, przystępujemy do pracy.

Serwis iPhone 8 Plus polega na usunięciu starego szkła specjalnym laserem, dokładnego oczyszczeniu powierzchni i trwałym montażu nowego.

Testowanie i wydanie iPhone 8 Plus

Czas na weryfikację. Sprawdzamy czy szkło tylnej obudowy zostało przyklejone właściwie (tzn. czy nic nie wystaje, szkło solidnie się trzyma i nie ma śladów wymiany). Teraz wysyłamy do Ciebie SMS-a lub wiadomość e-mail z zaproszeniem po odbiór.

Testowanie i wydanie iPhone 8 Plus

Naprawa iPhone w iHospital może być zrealizowana szybko i solidnie. Technologia Apple jest naszą prawdziwą pasją, dlatego też możemy zaoferować Ci trwałą, bezawaryjną naprawę Twojego Jabłka w atrakcyjnej i konkurencyjnej cenie. Skontaktuj się z nami i odwiedź nas w jednym z sześciu punktów serwisowych w pięciu miastach Polski! Jeśli wolisz, możesz również skorzystać z bezpiecznej opcji serwisu wysyłkowego dedykowanego Klientom z całej Polski.

Serwis iPhone 8 Plus działa na terenie całej Polski. Możesz oddać swoje Jabłko do naprawy osobiście, w jednej z naszych placówek, lub zdecydować się na usługi serwisu wysyłkowego.

Część napraw realizujemy od ręki. W przypadku bardziej skomplikowanych awarii nasz serwis iPhone 8 Plus może potrzebować nieco więcej czasu. Wymiana szkła to zwykle 2-3 dni robocze.

Możesz odwiedzić nas w jednym z sześciu punktów stacjonarnych lub przekazać telefon kurierowi.

Nasz serwis Apple naprawia wszystkie modele urządzeń, takie jak np. iPhone, Macbook czy iPad.