Wymiana tylnej szybki iPhone 13 Pro

Tył Twojego smartfona uległ uszkodzeniu w wyniku upadku? Pomożemy Ci rozwiązać ten problem. Wymiana tylnej szybki iPhone 13 Pro to najprostszy sposób, by przywrócić Jabłku idealny wygląd i zadbać o jego bezpieczeństwo. Po przyjęciu urządzenia do serwisu poddamy je dokładnej diagnozie, by upewnić się, że nie doszło do usterki wewnętrznych komponentów. Następnie skonsultujemy z Tobą szczegóły naprawy i precyzyjnie wymienimy zniszczoną tylną szybkę na nową.

Znajdziesz nas w Poznaniu, Katowicach, Warszawie, Krakowie i Gdańsku. Odwiedź serwis Apple w najdogodniejszej dla Ciebie lokalizacji lub skorzystaj z bezpłatnej wysyłki sprzętu. Dzięki specjalistycznej wiedzy i pasji do pracy naprawimy Twojego iPhone`a 13 Pro skutecznie, a do tego w krótkim czasie i korzystnej cenie. Nie pozwól, by rozbita tylna szybka odebrała Ci radość z korzystania ze sprzętu Apple. Skontaktuj się z nami!

Czekamy na Ciebie w pięciu miastach

Umów się na wizytę w Poznaniu, Warszawie, Katowicach, Gdańsku lub Krakowie albo skorzystaj z naprawy wysyłkowej. Wiemy, jak ważny jest doskonały design sprzętu Apple, dlatego wymienimy tylną szybkę w Twoim iPhonie 13 Pro precyzyjnie i zadbamy o każdy szczegół.

Sprawdź, jak wygląda wymiana tylnej szybki w iHospital

Nasza praca opiera się na pełnym zaangażowaniu, dużym doświadczeniu i ogromnej pasji do sprzętu Apple. Sprawimy, że tylna szybka w Twoim iPhonie 13 Pro będzie wyglądać jak nowa. Zobacz, jak realizujemy usługi w praktyce.

Oddanie iPhone 13 Pro do naprawy

Przed wymianą tylnej szybki w Twoim iPhonie 13 Pro wypełnimy formularz, w którym znajdziesz opis usterki oraz szacunkowy koszt i czas realizacji usługi. Dzięki temu warunki naprawy od początku będą dla Ciebie jasne.

Oddanie iPhone 13 Pro do naprawy

W trakcie diagnozy sprawdzimy, czy nie doszło do poważniejszego uszkodzenia iPhone`a i ustalimy szczegółowy plan naprawy.

Naprawa iPhone 13 Pro

Nasi serwisanci usuną uszkodzoną tylną szybkę i ostrożnie zamontują nową część. Używamy najlepszych narzędzi i dbamy o precyzję, więc nie musisz się martwić o stan techniczny Jabłka.

Testowanie i wydanie iPhone 13 Pro

Nie akceptujemy półśrodków. Wydamy Ci iPhone`a, dopiero gdy będziemy pewni, że naprawa była w 100% skuteczna. Otrzymasz od nas gwarancję na wymienioną część.

Testowanie i wydanie iPhone 13 Pro

Wymiana tylnej szybki iPhone 13 Pro

Rozbita tylna szybka to poważna usterka, która może spowodować uszkodzenie płyty głównej i innych wewnętrznych komponentów. Pomożemy Ci uniknąć dodatkowych problemów i kosztownych napraw. Zajmiemy się wymianą tylnej szybki i doradzimy, jak najlepiej zadbać o bezpieczeństwo Jabłka. Dzięki temu Twój iPhone 13 Pro będzie świetnie się prezentował i działał sprawnie jeszcze przez wiele lat. Postaw na szybką, skuteczną i niedrogą naprawę w iHospital – rozwiążemy wszystkie problemy z Twoim iPhonem!

Zgłoś się do nas, jeśli tylna szybka w Twoim iPhonie 13 Pro jest rozbita lub mocno porysowana.

Aktualne ceny usług są dostępne w zakładce Cennik. Jeśli nie możesz znaleźć swojego modelu iPhone`a, zadzwoń do nas.

Wymiana tylnej szybki zajmie nam tylko kilka dni roboczych.

Odwiedź nasz serwis lub skorzystaj z wygodnej naprawy wysyłkowej.

Czekamy na Ciebie w Warszawie, Krakowie, Poznaniu, Katowicach i Gdańsku.

Naprawimy Twoje Jabłko przy użyciu sprawdzonych narzędzi i najlepszych części. Dzięki dużemu doświadczeniu i pasji do pracy jesteśmy skuteczni, a klienci chętnie polecają nasze usługi znajomym.

iHospital to kompleksowa naprawa iPhone i innych urządzeń Apple: MacBooków, Apple Watchy i iPadów.