Naprawa iPhone X

Naprawa kamery przedniej iPhone X

Na skutek upadku, zalania, czy zabrudzenia przednia kamera w Twoim Jabłku przestała działać lub jej działanie pozostawia wiele do życzenia? A może nie znasz przyczyny awarii, dla której naprawa kamery przedniej iPhone X jest konieczna? Niezależnie od przyczyny, serwis iHospital pomoże Ci szybko przywrócić pełną funkcjonalność urządzenia – będziesz mógł prowadzić wideorozmowy, robić sobie selfie i bez żadnych problemów korzystać aktywnie ze wszystkich opcji swojego Jabłka.  Dokładamy wszelkich starań, by proces naprawy przebiegał błyskawicznie – część z nich wykonujemy dosłownie od ręki, w ciągu 60 minut.

Serwis iPhone X – wymiana kamery przód

Naprawa kamery przód iPhone X – jak wygląda proces?

Szybkość i sprawność naszego serwisu to zasługa wypracowanego przez nas systemu 4-etapowego systemu naprawy. To właśnie dzięki niemu możesz mieć pewność, że naprawa przedniej kamery iPhone X będzie bezawaryjna.

Oddanie iPhone X do naprawy

Serwis iPhone X rozpoczynamy od przyjęcia smartfona do serwisu. Możesz wybrać wygodną usługę wysyłkową, lub odwiedzić nas osobiście.

Oddanie iPhone X do naprawy

Następnie szczegółowo weryfikujemy, co jest przyczyną awarii przedniej kamery. Możemy zaproponować jej naprawę lub wymianę.

Serwis iPhone X przeprowadza naprawę kamery. Wymiana kamery przedniej iPhone X lub naprawa będzie trwała i szybka!

Testowanie i wydanie iPhone X

Naprawa kamery przedniej iPhone X kończy się wraz z przeprowadzeniem fazy testów. O możliwości odbioru smartfona zostaniesz poinformowany drogą SMS lub e-mail.

Testowanie i wydanie iPhone X

Naprawa kamery przód iPhone X w iHospital nie musi być kosztowna i czasochłonna. Mamy bardzo duże doświadczenie w rozwiązywaniu problemów z urządzeniami Apple. Korzystając z naszych usług możesz sprawdzić osobiście, że naprawa iPhone może być szybsza i tańsza niż do tej pory sądziłeś! Przetestuj jak działamy i poleć nas swoim znajomym.

Serwis iPhone X działa w pięciu miastach Polski. Dzięki możliwości realizacji bezpiecznego serwisu wysyłkowego, swoją ofertę możemy jednak skierować do Klientów z całej Polski.

Jeżeli okaże się, że naprawa kamery przód w iPhone X jest bardzo złożona,  nasz serwis poinformuje i udzieli ci szczegółów w zakresie ostatecznego czasu naprawy. Pamiętaj, że część napraw wykonujemy od ręki!

Możesz zrobić to osobiście, przynosząc swoje urządzenie do placówki lub skorzystać z usługi serwisu wysyłkowego.

Nasz serwis Apple naprawia wszystkie modele urządzeń, takie jak np. iPhone, Macbook czy iPad.