Naprawa iPhone 13 mini

Wymiana złącza ładowania iPhone 13 mini

Niesprawne gniazdo ładowania? Zajmiemy się tym! Naprawa złącza ładowania w iPhonie 13 Mini to skuteczny sposób, by szybko rozwiązać problem wynikający np. z zalania lub zabrudzenia wejścia. Wybierz nasz serwis Apple, by mieć pewność, że wymiana uszkodzonych części zostanie wykonana sprawnie, solidnie i w atrakcyjnej cenie. Po przyjęciu urządzenia skonsultujemy z Tobą warunki oraz zakres naprawy. Nie musisz więc martwić się, że usługa nie spełni Twoich oczekiwań. Zadbamy też o bezpieczeństwo sprzętu – używamy wyłącznie sprawdzonych narzędzi, a nasi serwisanci mają ogromną wiedzę na temat sprzętu Apple. Dzięki temu wiesz, że Twój iPhone jest w najlepszych rękach. Odwiedź nas w Poznaniu, Gdańsku, Warszawie, Krakowie lub Katowicach i zapomnij o problemach z ładowaniem Jabłka!

Postaw na wiedzę i doświadczenie

Uszkodzone złącze ładowania utrudnia Ci korzystanie z iPhone`a? Nie czekaj – już dziś zarezerwuj termin wizyty w wybranym oddziale iHospital. Dzięki temu unikniesz kolejek, a Twoje Jabłko od razu otrzyma pomoc. Możesz także skorzystać z naprawy wysyłkowej. Zamów kuriera przez formularz na stronie, a my zajmiemy się kosztami przesyłki.

Sprawdź, jak wygląda wymiana złącza ładowania iPhone 13 Mini

Bezpieczeństwo iPhone`a jest dla Ciebie priorytetem? Dla nas również! Właśnie dlatego nie uznajemy kompromisów. Korzystamy z najlepszych części, a plan naprawy opracowujemy na podstawie dokładnej diagnozy. Wybierz nasz serwis, by mieć pewność, że wymiana złącza ładowania zostanie wykonana profesjonalnie, a Twój iPhone 13 Mini znowu będzie działał jak nowy.

Oddanie iPhone 13 Mini do naprawy

Po przyjęciu urządzenia omówimy z Tobą szczegóły naprawy i wypełnimy formularz, w którym znajdziesz m.in. opis usterki i szacowany czas realizacji.

Oddanie iPhone 13 Mini do naprawy

Twoje Jabłko trafi do laboratorium, w którym sprawdzimy, dlaczego złącze ładowania nie działa. Dzięki temu masz pewność, że niczego nie przeoczymy.

Naprawa iPhone 13 Mini

Wymienimy uszkodzone złącze ładowania za pomocą specjalistycznych narzędzi – precyzyjnie, solidnie i z dbałością o estetykę urządzenia.

Naprawa iPhone 13 Mini

Testowanie i wydanie iPhone 13 Mini

Naprawę złącza ładowania uznajemy za zakończoną, dopiero gdy iPhone 13 Mini przejdzie końcowe testy. Kiedy będziesz odbierać Jabłko, otrzymasz od nas kilkumiesięczną gwarancję na wymienione części.

Testowanie i wydanie iPhone 13 Mini

Naprawa złącza ładowania – iPhone 13 Mini

iHospital to dużo więcej niż naprawa iPhone. Dzięki naszej pasji do technologii Apple możesz liczyć na kompleksowe wsparcie. Chętnie odpowiemy na wszystkie Twoje pytania i doradzimy, jak dbać o Jabłko, by w przyszłości uniknąć usterek gniazda ładowania. Dołącz do grona naszych zadowolonych klientów!

Wymiana złącza ładowania jest konieczna, jeśli iPhone 13 Mini nie ładuje się po podłączeniu do sprawnego źródła zasilania.

Sprawdź aktualną cenę wymiany złącza ładowania w naszym cenniku. Znajdziesz tam również aktualne promocje.

Możesz odwiedzić wybrany oddział iHospital lub zamówić darmowego kuriera.

Czekamy na Ciebie i Twój iSprzęt w pięciu miastach: Gdańsku, Warszawie, Katowicach, Poznaniu i Krakowie.

W pracy łączymy pasję do sprzętu Apple, specjalistyczną wiedzę i doświadczenie. Dzięki temu skutecznie naprawiliśmy już tysiące Jabłek i mamy apetyt na więcej! Zajrzyj do opinii naszych klientów – to najlepsze potwierdzenie naszych kompetencji.

Układ chłodzenia w MacBooku zawodzi? iPad szybko się rozładowuje? A może Apple Watch potrzebuje nowej szybki? Jasne, że pomożemy! Wgryzamy się w jabłkowe tematy z przyjemnością.