Naprawa iPad

Twój tablet od Apple nie działa poprawnie? Odwiedź nasz serwis iPad – zaopiekujemy się Jabłkiem kompleksowo i szybko rozwiążemy problem. W zależności od usterki naprawa zajmie nam od 2 do 10 dni roboczych. Po tym czasie Twój tablet będzie wyglądał i działał jak nowy. Niezależnie od tego, czego potrzebuje iPad – wymiany baterii, ekranu czy innego elementu – przywrócimy mu sprawność, by znów cieszył Cię niezawodnością.

Chcesz naprawić swoje urządzenie w iHospital? To proste!

  • Wybierz z poniższej listy interesujący Cię model urządzenia.
  • Znajdź najbliższy serwis Apple.
  • Skontaktuj się z nami i umów się na wizytę lub wyślij do nas tablet kurierem.

Nasz serwis iPad działa w Gdańsku, Poznaniu, Warszawie, Katowicach i Krakowie. Przekaż urządzenie w dobre ręce – zadbamy, by wróciło do Ciebie w pełni sprawne. W iHospital wykonamy między innymi wymianę baterii, ekranu czy zbitej szybki. Zadzwoń do nas, by poznać dokładną cenę usługi dla wybranego modelu urządzenia.

Wybierz swój serwis Apple

Skuteczna naprawa iPad w pięciu miastach w Polsce

Niezależnie od tego, czy gwarancja na Twoje urządzenie dobiegła końca, czy autoryzowany serwis nie rozwiązał problemu, nasi serwisanci kompleksowo zajmą się Jabłkiem. Zdiagnozujemy je i usuniemy wszelkie awarie. W trosce zarówno o jego, jak i Twoje dobro, do każdej usterki wykorzystujemy najwyższej jakości części. Dzięki temu tablet wróci do Ciebie w idealnym stanie i będzie Ci służyć jeszcze przez długi czas. Już dziś skontaktuj się z iHospital i przekaż urządzenie w ręce naszych ekspertów. Naprawa iPada pozwoli Ci znów korzystać ze wszystkich funkcji urządzenia – i to z przyjemnością!

FAQ

Nasz serwis iPad i innych urządzeń Apple znajduje się w pięciu miastach: Poznaniu, Katowicach, Krakowie, Warszawie i Gdańsku.

Umów się na wizytę w jednym z naszych punktów telefonicznie lub mailowo. Nie masz czasu, by osobiście oddać iPada do serwisu? Zamów kuriera przez formularz, który znajdziesz na stronie. To wygodna i bezpłatna usługa.

Nasz serwis to przede wszystkim naprawa iPhone oraz iPad, ale zajmujemy się także serwisem innych sprzętów Apple. Zgłoś się do nas, jeśli Twój MacBook nie działa prawidłowo lub masz problemy z Apple Watchem. Pomożemy!

Specjalistyczna wiedza, profesjonalna obsługa oraz ogromna pasja do pracy sprawia, że od lat skutecznie naprawiamy iPady i inne sprzęty Apple. Najlepszym potwierdzeniem wysokiej jakości naszych usług są pozytywne opinie zadowolonych klientów. Przekonaj się, że rozprawimy się z każdą usterką!

ODDAJEMY GŁOS NASZYM KLIENTOM

Relacje z klientami są dla nas bardzo ważne. Dlatego chcemy z Wami rozmawiać. Dzięki Waszym opiniom i wskazówkom mamy szansę rozwijać się i poprawiać jakość obsługi w serwisach iHospital.

Wymiana wyświetlacza w iPhone 5s w 30 minut —> rewelacja. Przy tym miła obsługa i korzystne ceny! Po operacji założone zostało rownież szkiełko ochronne. Z czystym sumieniem mogę polecić ten punkt!

Marcin | Facebook | ★★★★★

 

Bardzo szybka naprawa oraz profesjonalne podejście do tematu wraz z miłą obsługą! To jest to co klient oczekuje!!! Szczerze polecam!!!!

Olga | Facebook | ★★★★★

Bardzo dziękuje za szybką i profesjonalną pomoc. Głośnik wraz z baterią zostały wymienione w ekspresowym tempie i działają bez zarzutu, na pewno jeszcze nie raz skorzystam z Waszych usług.

Marta | Facebook | ★★★★★

Po raz kolejny skorzystałem z usług iHospital i nie zawiodłem się, serwis odbył się błyskawicznie i profesjonalnie. Bardzo miła obsługa, o przebiegu serwisu byłem na bieżąco informowany mailowo. Polecam!

Jakub | Facebook | ★★★★★