Naprawa iPad

Naprawa iPad

Twój tablet od Apple nie działa poprawnie? Odwiedź nasz serwis iPad - zaopiekujemy się jabłkiem kompleksowo. W zależności od usterek, naprawa iPada zajmie nam od 5 do 10 dni roboczych. Po tym czasie Twój tablet będzie niczym nowy model. Niezależnie od tego, czego potrzebuje iPad - wymiana baterii, ekranu lub innego elementu - przywrócimy jego sprawność, by znów cieszył Cię swoją niezawodnością. Nasza oferta obejmuje usługi takie jak np.:

Naprawa iPada w czterech punktach serwisowych w Polsce

Naprawa iPada to usługa, którą realizujemy w Gdańsku, Krakowie, Poznaniu i Katowicach. Odwiedź nasz serwis iPad w najbliższym mieście i przekaż urządzenie w dobre ręce. Zadbamy o nie i zwrócimy w pełni sprawne. Wykonamy dla Ciebie każdą naprawę iPada - m.in. wymianę baterii, przycisków, wymianę szybki - poznaj naszych usług i spotkaj się z nami w jednym z punktów.

Nasza oferta

Jakiej naprawy potrzebuje Twój iPad?

Twój iPad czeka wymiana baterii, wymiana szybki lub innego elementu? W trosce zarówno o jego, jak i Twoje dobro, każdą usterkę naprawiamy przy wykorzystaniu wysokiej jakości części. Dzięki temu Twoje urządzenie będzie mogło umilać Ci każdą chwilę, jeszcze przez długi czas. Wymiana wyświetlacza to nie jedyna naprawa jakiej potrzebuje Twój iPad? Nasz serwis Apple kompleksowo zajmie się sprzętem, usuwając wszelkie awarie. Uwielbiamy naprawiać iPady i sprawiać, że Twoje urządzenie pracuje jak nowe!

  • wymiana obudowy,
  • wymiana dotyku,
  • naprawy przycisków,

a także wiele innych. Pamiętaj, że u nas każda naprawa urządzenia iPad, czy to wymiana szybki czy innego elementu, wykonywana jest w cenie indywidualnie przystosowanej do modelu - Air, Air 2, Mini, Mini Retina, 4, 3, 2.

Wybierz nasz serwis iPad w jednym z czterech miast - Poznań, Gdańsk, Kraków, Katowice - niezależnie od tego czy gwarancja na urządzenie dobiegła końca, czy może autoryzowany serwis nie rozwiązał Twojego problemu - my się tym zajmiemy, zadbamy o Apple z całą pasją i doświadczeniem. Naprawa iPada pozwoli Ci znów korzystać w pełni ze wszystkich funkcjonalności urządzenia i to z przyjemnością!

Naprawa iPad Air 2

Naprawa iPad Air

Naprawa iPad Mini Retina

Naprawa iPad Mini

Naprawa iPad 4

Naprawa iPad 3

Naprawa iPad 2

MIŁE SŁOWA OD NASZYCH KLIENTÓW

Relacje z naszymi klientami są dla nas bardzo ważne. Dzięki naszym wspólnym rozmowom, Państwa opiniom mamy szansę rozwijać się i poprawiać jakość naszej obsługi.

Super szybka ,profesjonalna obsługa , w nie cala godzinke został naprawiony , wiadomość mailowa o zakończeniu naprawy.Pol roku gwarancji 😊. Lepiej nie moglam trafić. Polecam i dziękuję 👍.

Żaneta | Google | ★★★★★

Profesjonalizm w każdej kwestii ! Wymiana szkła tylnego IPhone 8. Telefon wysłany do serwisu, powiadomienie e-mail o statusie naprawy oraz kontakt telefoniczny. Telefon po naprawie prezentuje się pięknie i wszystko śmiga bez zarzutu. Bardzo dziękuje i z całego serducha polecam ❤️

Urszula | Facebook | ★★★★★

Wybierz swój serwis Apple

TWÓJ SERWIS APPLE