Wymiana szybki iPhone 14

iPhone 14 Screen Repair

Cena standardowa: 1699zł
Cena promocyjna: 1149zł

Stłuczone szkło w Jabłku? Oddaj je w nasze ręce! Wymiana szybki iPhone’a 14 w iHospital to gwarancja sprawnej obsługi i najwyższej skuteczności. Jako profesjonalny serwis Apple korzystamy z najlepszych części i narzędzi, a do tego jesteśmy niezwykle precyzyjni. Dzięki temu masz pewność, że Jabłko wróci do Ciebie w idealnym stanie i nie będzie nosić żadnych śladów naprawy. Martwisz się o koszty i czas realizacji usługi? Niepotrzebnie – w iHospital gramy fair. Konsultujemy z klientami warunki naprawy, a wycena zawsze jest uczciwa. Nie musisz więc niczym się stresować – usługa na pewno spełni Twoje oczekiwania. Jeśli zależy Ci, by wymiana zbitej szybki w iPhonie 14 została zrealizowana na najwyższym poziomie, zapraszamy do kontaktu!

Wymiana szybki iPhone 14 w pięciu miastach

Chcesz oddać Jabłko do naprawy? Zadzwoń do nas lub napisz i umów się na wizytę w najbliższym oddziale iHospital. Jesteśmy do Twojej dyspozycji w Poznaniu, Warszawie, Krakowie, Gdańsku i Katowicach. Użytkownikom Apple z innych części Polski oferujemy wygodną naprawę wysyłkową, która nie wiąże się z żadnymi dodatkowymi kosztami.

MARCIN, ADAM i DAWID. TWOJA WIARA OD APPLE.

Na serwisie iPhone 14 znamy się najlepiej - jesteśmy najchętniej polecanym serwisem w Poznaniu! Znajdziecie nas na Polance oraz Jeżycach.

FB | Insta | Twitter | Google Maps | in

JONASZ & MATEUSZ. DOBRZE GODOJĄ I NAPRAWIAJĄ.

Masz problem ze swoim Apple? W naszym serwisie iPhone w Katowicach zrobimy wszystko, aby Twój iSprzęt był "jak nowy". Jesteśmy dokładni, efektywni i uczciwi.

KUBA. SPECJALYSTA OD APPLE

Żadna dzielnica Warszawy nie chwyta za serce tak jak zielony Żoliborz. Dlatego serwisujemy Apple właśnie tutaj, oferując Wam naprawę iPhone od ręki w super cenach.

FB | Insta | Twitter | Google Maps

SERWISUJE APPLE PO KRÓLEWSKU

W Krakowie serwisujemy iPhone w iście królewski sposób na ul. Topolowej 8. Każdy iPhone, iPad, MacBook zasługuję na opiekę godną monarchy, którą mu zapewnimy.

PIOTR. KAPITAN SERWISU NA POMORZU

Jeśli Twój Apple potrzebuje skutecznego serwisu, koniecznie odwiedź nas przy ul. Grunwaldzkiej 99/101. Oferujemy najlepszą obsługę w Gdańsku.

FB | Insta | Twitter | Google Maps | in

Wymiana zbitej szybki iPhone 14 – jak wygląda proces?

Wiemy, że oddanie Jabłka do serwisu może budzić obawy. Możesz nam zaufać - jesteśmy specjalistami od iSprzętu. Naprawiliśmy już tysiące Jabłek i do każdego zlecenia podchodzimy z takim samym zaangażowaniem. Dzięki temu wiesz, że Twój iPhone 14 jest u nas bezpieczny, a wymiana szybki przebiegnie bezproblemowo. My umiemy Apple, a Ty… don’t worry, be Happle!

Oddanie iPhone 14 do naprawy

Po przyjęciu Twojego iPhone’a wypełnimy formularz naprawy. Znajdziesz w nim m.in. szacowany koszt i termin realizacji usługi.

Oddanie iPhone 14 do naprawy

Sprawdzimy stan techniczny urządzenia i upewnimy się, czy przez zbitą szybkę nie doszło do uszkodzenia ekranu w Twoim iPhonie 14. W razie konieczności wymiany wyświetlacza skontaktujemy się z Tobą.

Naprawa iPhone 14

Usuniemy uszkodzone komponenty i starannie zamontujemy nową szybkę w Twoim Jabłku. Dzięki naszej precyzji smartfon będzie wyglądać jak nowy.

Naprawa iPhone 14

Testowanie i wydanie iPhone 14

Na koniec Twój iPhone 14 trafi do laboratorium. Gdy potwierdzimy, że wymiana szybki przebiegła prawidłowo, zaprosimy Cię po odbiór. Oprócz naprawionego urządzenia otrzymasz od nas gwarancję na wymienione części.

Testowanie i wydanie iPhone 14

iPhone 14 – profesjonalna wymiana szybki

Twój iPhone 14 niefortunnie upadł? Zbita szybka to częsty problem – na szczęście rozwiązanie jest proste. By znowu cieszyć się eleganckim designem Jabłka, wystarczy oddać je w nasze ręce. Im szybciej to zrobisz, tym mniejsze ryzyko, że do wnętrza urządzenia dostaną się zanieczyszczenia, które mogą spowodować poważne problemy. W iHospital nie tylko naprawiamy iSprzęt, ale też chętnie doradzamy klientom. Podpowiemy Ci, jak dbać o iPhone’a, by uniknąć podobnych usterek w przyszłości. Masz więc pewność, że nasz serwis to najlepszy wybór!

Skorzystaj z naszych usług, jeśli iPhone 14 ma zbitą lub mocno porysowaną szybkę i nie spełnia już Twoich oczekiwań.

Aktualne ceny i promocje znajdziesz w naszym cenniku.

Zadzwoń do nas – sprawdzimy, czy części są dostępne od ręki i poinformujemy Cię, jak długo potrwa naprawa iPhone.

Odwiedź jeden z naszych oddziałów lub zamów kuriera przez stronę – pokryjemy koszty transportu.

Wymieniamy zbite szybki w Warszawie, Krakowie, Poznaniu, Katowicach i Gdańsku.

Dzięki specjalistycznej wiedzy, doświadczeniu i profesjonalnym narzędziom jakość naszych usług jest bardzo wysoka. Masz więc pewność, że wyjdziesz od nas ze sprawnym i doskonale wyglądającym iPhonem.

Działamy jako serwis iPhone, ale naprawiamy też inne sprzęty Apple. Twój iPad ma problemy z baterią? MacBook został zalany? A może Apple Watch potrzebuje nowej szybki? Pomożemy!