Wymiana głośnika

Wymiana głośnika

Zniekształcony dźwięk podczas słuchania muzyki i oglądania wideo? A może z głośnika nie słychać nic? Naprawa lub wymiana głośnika iPhone to sposób na te i inne problemy ze wspomnianym komponentem Jabłka. Nasz pogwarancyjny serwis Apple w 60 minut przywróci pełną sprawność Twojego urządzenia. Realizowana przez nas naprawa głośnika iPhone objęta jest gwarancją, ale dzięki wysokiej jakości zarówno części, jak i usługi, wierzymy, że nie będziesz miał powodów, by z niej skorzystać!

Jeśli czeka Cię naprawa głośnika audio iPhone, nie odkładaj tego na później - odwiedź nas! Nasze serwisy znajdziesz w czterech miastach Polski:

  • Poznań,
  • Gdańsk,
  • Kraków,
  • Katowice.

Choć urządzenia Apple są niezaprzeczalnie wysokiej klasy, niewiele potrzeba aby naprawa czy wymiana głośnika w iPhone była konieczna. To kurz, zanieczyszczenia czy wilgoć, dostające się do układu dolotowego głośnika podczas codziennego użytkowania, najczęściej stanowią przyczynę uszkodzeń. Na szczęście, w iHospital wiemy, jak zadbać o głośnik do iPhone. Wymiana lub naprawa głośnika w iPhone czeka Cię jeśli:

  • dźwięk jest przytłumiony, zniekształcony, przerywany lub nie słychać nic - wtedy konieczna jest wymiana lub naprawa głośnika audio,
  • podczas rozmów słyszysz szum lub trzaski, nie słyszysz rozmówcy lub słyszysz go zbyt cicho - w tym przypadku wymiana lub naprawa dotyczy głośnika rozmów.

Czy naprawa głośnika jest możliwa w moim iPhone?

Każdy głośnik do iPhone naprawiamy przy wykorzystaniu specjalistycznych sprzętów. Niezależnie od tego, jaki model smartfona posiadasz, nasz serwis iPhone dopasuje naprawę odpowiednio do urządzenia - dzięki temu, możesz mieć pewność, że Twoje Jabłko będzie działało jak nowe. Naprawa głośnika audio w iPhone to usługa, jaką realizujemy dla poszczególnych modeli:

Model Czas naprawy Cena naprawy iPhone Cena promocyjna iPhone
iPhone X 60 minut 350zł 250zł
iPhone 8 60 minut 300zł 209zł
iPhone 8 Plus 60 minut 300zł 229zł
iPhone 7 60 minut 300zł 209zł
iPhone 7 Plus 60 minut 350zł 229zł
iPhone 6 60 minut 170zł 130zł
iPhone 6 Plus 60 minut 260zł 160zł
iPhone 6s 60 minut 170zł 150zł
iPhone 6s Plus 60 minut 290zł 200zł
iPhone SE 60 minut 199zł 99zł
iPhone 5/5c 60 minut 199zł 99zł
iPhone 5s 60 minut 199zł 99zł
iPhone 4/4s 60 minut 99zł 69zł

Wymiana głośnika iPhone lub jego naprawa - w zależności od tego, czego Twoje Jabłko potrzebuje, sprawi, że w mgnieniu oka odzyskasz wygodę prowadzenia rozmów czy odtwarzania multimediów. A ile kosztuje naprawa głośnika rozmów lub głośnika audio w iPhone w naszym serwisie? Sprawdź cennik - promocyjne ceny czekają!

Naprawiamy głośniki w iPhone i przywracamy radość ze słuchania

Zdecyduj się na naprawę głośnika w iPhone i poczuj różnicę w jakości dźwięku! Doskonale wiemy, że sprawny głośnik do iPhone to podstawa komfortowego korzystania z urządzenia, dlatego w iHospital naprawa głośnika audio w iPhone to usługa, którą realizujemy od ręki. Skontaktuj się z nami telefonicznie lub przez formularz kontaktowy i umów się na spotkanie w wybranym serwisie, by mieć pewność, że Twoje Jabłko odzyska pełną sprawność tak szybko, jak to możliwe.