Wymiana głośnika

Wymiana głośnika

Zniekształcony dźwięk podczas słuchania muzyki i oglądania wideo? A może z głośnika nie słychać nic? Naprawa lub wymiana głośnika iPhone to sposób na te i inne problemy ze wspomnianym komponentem Jabłka. Nasz pogwarancyjny serwis Apple w 60 minut przywróci pełną sprawność Twojego urządzenia. Realizowana przez nas naprawa głośnika iPhone objęta jest gwarancją, ale dzięki wysokiej jakości zarówno części, jak i usługi, wierzymy, że nie będziesz miał powodów, by z niej skorzystać!

Jeśli czeka Cię naprawa głośnika audio iPhone, nie odkładaj tego na później - odwiedź nas! Nasze serwisy znajdziesz w czterech miastach Polski:

  • Poznań
  • Gdańsk
  • Kraków
  • Katowice
  • Warszawa

Choć urządzenia Apple są niezaprzeczalnie wysokiej klasy, niewiele potrzeba aby naprawa czy wymiana głośnika w iPhone była konieczna. To kurz, zanieczyszczenia czy wilgoć, dostające się do układu dolotowego głośnika podczas codziennego użytkowania, najczęściej stanowią przyczynę uszkodzeń. Na szczęście, w iHospital wiemy, jak zadbać o głośnik do iPhone. Wymiana lub naprawa głośnika w iPhone czeka Cię jeśli:

  • dźwięk jest przytłumiony, zniekształcony, przerywany lub nie słychać nic - wtedy konieczna jest wymiana lub naprawa głośnika audio,
  • podczas rozmów słyszysz szum lub trzaski, nie słyszysz rozmówcy lub słyszysz go zbyt cicho - w tym przypadku wymiana lub naprawa dotyczy głośnika rozmów.

Naprawiamy głośniki w iPhone i przywracamy radość ze słuchania

Zdecyduj się na naprawę głośnika w iPhone i poczuj różnicę w jakości dźwięku! Doskonale wiemy, że sprawny głośnik do iPhone to podstawa komfortowego korzystania z urządzenia, dlatego w iHospital naprawa głośnika audio w iPhone to usługa, którą realizujemy od ręki. Skontaktuj się z nami telefonicznie lub przez formularz kontaktowy i umów się na spotkanie w wybranym serwisie, by mieć pewność, że Twoje Jabłko odzyska pełną sprawność tak szybko, jak to możliwe.

Czy naprawa głośnika jest możliwa w moim iPhone?

Każdy głośnik do iPhone naprawiamy przy wykorzystaniu specjalistycznych sprzętów. Niezależnie od tego, jaki model smartfona posiadasz, nasz serwis iPhone dopasuje naprawę odpowiednio do urządzenia - dzięki temu, możesz mieć pewność, że Twoje Jabłko będzie działało jak nowe. Naprawa głośnika audio w iPhone to usługa, jaką realizujemy dla poszczególnych modeli:

Usługa Czas naprawy Cena naprawy iPhone Cena promocyjna iPhone
Wymiana głośnika iPhone 11 60 minut 369zł 269zł
Wymiana głośnika iPhone 11 Pro 60 minut 399zł 299zł
Wymiana głośnika iPhone 11 Pro Max 60 minut 449zł 349zł
Wymiana głośnika iPhone SE 2020 60 minut 309zł 209zł
Wymiana głośnika iPhone XR 60 minut 350zł 250zł
Wymiana głośnika iPhone XS 60 minut 369zł 269zł
Wymiana głośnika iPhone XS Max 60 minut 450zł 350zł
Wymiana głośnika iPhone X 60 minut 350zł 250zł
Wymiana głośnika iPhone 8 60 minut 300zł 209zł
Wymiana głośnika iPhone 8 Plus 60 minut 300zł 229zł
Wymiana głośnika iPhone 7 60 minut 300zł 209zł
Wymiana głośnika iPhone 7 Plus 60 minut 350zł >229zł
Wymiana głośnika iPhone 6 60 minut 170zł 130zł
Wymiana głośnika iPhone 6 Plus 60 minut 260zł 160zł
Wymiana głośnika iPhone 6s 60 minut 170zł 150zł
Wymiana głośnika iPhone 6s Plus 60 minut 290zł 200zł
Wymiana głośnika iPhone SE 60 minut 199zł 99zł
Wymiana głośnika iPhone 5/5c 60 minut 199zł 99zł
Wymiana głośnika iPhone 5s 60 minut 199zł 99zł
Wymiana głośnika iPhone 4/4s 60 minut 99zł 69zł

Wymiana głośnika iPhone lub jego naprawa - w zależności od tego, czego Twoje Jabłko potrzebuje, sprawi, że w mgnieniu oka odzyskasz wygodę prowadzenia rozmów czy odtwarzania multimediów. A ile kosztuje naprawa głośnika rozmów lub głośnika audio w iPhone w naszym serwisie? Sprawdź cennik - promocyjne ceny czekają!

Wymiana głośnika w iPhone

Brak sprawnego głośnika iPhone utrudnia Ci korzystanie ze swojego smartfona. Nie musisz się męczyć, po prostu umów się na wizytę do specjalistycznego serwisu iPhone. Rzetelna naprawa w naszym renomowanym serwisie Apple zwiększy gwarancję sprawnego działania Jabłka i zminimalizuje ryzyko ponownego wystąpienia problemu w przyszłości. Czekamy na Ciebie i Twój iPhone w iHospital!

FAQ

Drażni Cię zniekształcony dźwięk podczas słuchania muzyki lub oglądania filmów Nie możesz przez to do końca cieszyć się ze smartfona? Zgłoś się do nas! Oferujemy szybką naprawę – profesjonalnie i przy użyciu bezpiecznych dla Twojego telefonu narzędzi.

Wymiana głośnika w naszym serwisie iHospital uzależniona jest od modelu iPhone. Aktualne koszty usług i promocje zawsze znajdziesz na naszej stronie internetowej w zakładce: cennik. Otrzymasz od nas bezcenne wsparcie także w okresie gwarancji po serwisie.

Staramy się działać sprawnie, a jednocześnie profesjonalnie. W większości przypadków wymianę głośnika w iPhone 11 realizujemy w 60 minut.

To proste – możesz dostarczyć sprzęt osobiście lub za pośrednictwem innej osoby. Polecamy również usługę naprawy wysyłkowej z  kurierem. Wystarczy, że zamówisz go na naszej stronie internetowej, a odbierze od Ciebie urządzenie i dostarczy do jednego z naszych serwisów.

Nasze usługi oferujemy w 5 miastach w Polsce – w Krakowie, Katowicach, Gdańsku, Poznaniu (na Polance i Jeżycach) i Warszawie. Jednak możesz skorzystać z serwisu iHospital, gdziekolwiek mieszkasz. Wystarczy, że wybierzesz wygodną opcję naprawy wysyłkowej.

Tak jak Ty kochamy wszystkie sprzęty Apple, a do tego znamy się na nich doskonale. Przekręciliśmy już w nich niemal milion śrubek i naprawiliśmy kilkanaście tysięcy urządzeń. Wyróżnia nas profesjonalizm i rzetelność naprawy. A poza tym, w naszych serwisach możesz liczyć na pozytywną atmosferę.

W zasadzie niemal wszystko, co związane z iPhone, iPad czy Macbook. Wyróżniamy się doświadczeniem i precyzją, dlatego naprawa u nas jest tak skuteczna! Chętnie zajrzymy do Twojego urządzenia i wykryjemy w nim wszelkie usterki!

Wiemy, jak ugryźć naprawę Twojego Jabłka.

Potwierdzają to opinie naszych klientów.

Zobacz, co jeszcze mówią o nas klienci.

Zebraliśmy już ponad 800 poleceń od właścicieli Jabłek, którzy korzystali z naszych usług serwisowych.