Serwis Apple - wiemy, jak ugryźć naprawę Twojego urządzenia

Jeżeli trafiłeś na nasz pogwarancyjny serwis Apple, pewnie poszukujesz najbardziej optymalnego rozwiązania, które sprawi, że naprawa iPhone czy innego urządzenia Apple w serwisie w Katowicach, Krakowie, Poznaniu czy w Gdańsku będzie jeszcze bardziej korzystna cenowo. Nie negocjujemy cen usług, gdyż wiemy, że ich jakość - każda naprawa Appla, części i obsługa klienta są na najwyższym poziomie w branży. Ale ponieważ sami kochamy promocje, w naszym serwisie Apple od czasu do czasu nagradzamy naszych klientów korzystnymi ofertami napraw łączonych lub rabatami na akcesoria. Na tej stronie znajdziesz aktualne promocje, które dostępne są w naszych serwisach.

Odnów Jabłko na wiosnę

NAPRAWA IPHONE PROMOCJE

Naprawa iPhone promocje na naprawę powyżej 250 zł

Wydajesz 250 zł, dostajesz 50 zł

Zasady: Jeżeli w maju, w naszym serwisie iPhone w wybranym mieście - Katowice, Kraków, Poznań Gdańsk - naprawa iPhone’a wyniesie Cię więcej niż 250 zł, otrzymasz od nas 50 zł do wydania na dowolne akcesoria, które oferuje nasz serwis Apple np. kable do ładowania, szkło hartowane, case na iPhone, głośnik, bezprzewodową ładowarkę. Pamiętaj, aby przypomnieć się naszemu technikowi magikowi, że przyszedłeś do nas, bo zainteresowała Cię właśnie ta promocja na naprawę Apple.

Pamiętaj: promocje na naprawę iPhone nie łączą się ze sobą. Musisz wybrać jedną z nich. Aby dostać rabat koniecznie przypomnij się naszemu serwisantowi i wskaż nazwę promocji.

Umów się na naprawę: 

30 zł zniżki na drugą naprawę

Jeden iPhone, dwie naprawy?

Po co kończyć, gdy można łączyć? Jeżeli w Twoim przypadku konieczna jest naprawa iPhone, a dodatkowo chcesz naprawić także baterię, lub inną usterkę - ta promocja jest właśnie dla Ciebie. Przy realizacji naprawy iPhone powyżej 250 zł oferujemy 30 zł zniżki na wymianę baterii lub inną naprawę w tym samym urządzeniu.

Pamiętaj, promocje na naprawę Apple nie łączą się ze sobą. Musisz wybrać jedną z nich. Aby dostać rabat koniecznie przypomnij się naszemu serwisantowi i wskaż nazwę promocji. 

Umów się na naprawę: 

Promocja obejmuje iPhone, iPad, MacBook

Grube naprawy, grube zniżki

Nieszczęścia czasem chodzą parami, a nawet trójkami. W iHospital też mamy na to lekarstwo:

 • jeśli odwiedzisz nasz pogwarancyjny serwis Apple w Poznaniu, Gdańsku, Krakowie czy Katowicach, w celu naprawy więcej niż jednego urządzenia, na drugą, tańszą naprawę otrzymasz 10% zniżki od ceny naprawy.
 • jeżeli trafisz do nas z trzema urządzeniami, trzecia, najtańsza naprawa iPhone lub innego urządzenia Apple, zostanie wykonana z 15% zniżką.

Umów się na naprawę: 

Jak taka promocja może wyglądać?

Czeka Cię naprawa iPhone 7 - jeżeli zbita jest tylko szyba, a ekran i dotyk działa poprawnie to koszt naprawy wynosi 449 zł. Jeżeli dodatkowo uszkodzony jest dotyk lub wylany wyświetlacz LCD wtedy koszt naprawy to 499 zł. Ponieważ byliście z żoną na tej samej imprezie rodzinnej i dzieci niestety przejęły Wasze urządzenia, co doprowadziło do katastrofy, jakimś cudem żona również ma do naprawy szybkę, ale w modelu iPhone 6s, koszt takiej naprawy to 349 zł. Jak wygląda rozliczenie naprawy w takim przypadku:

 • naprawa wylanego wyświetlacza i dotyku w modelu iPhone 7: koszt 499 zł,
 • naprawa zbitej szybki w modelu iPhone 6s: koszt to 349 zł,
 • ponieważ naprawiacie drugie urządzenie, naprawa Twojej żony będzie kosztowała: 314 zł, czyli 349 zł - 10% z 349 zł.

Jeśli mieliście wielkiego pecha lub po prostu już jakiś czas zwlekaliście z naprawą Apple, rozliczenie może wyglądać tak:

 • wymiana wyświetlacza w iPad Air 2: 1100 zł,
 • wymiana zbitej szybki w modelu iPhone X: 999 zł,
 • wymiana zbitej szybki tył w modelu iPhone 8 Plus: 424 zł czyli 499 zł minus 15% z 499 zł.

Nasz serwis Apple to miejsce, gdzie pomagamy właścicielom urządzeń Apple dłużej cieszyć się swoimi jabłkami, wtedy, gdy straciły one gwarancję i swoją pierwotną doskonałość. Aby znaleźć cenę naprawy, która Cię interesuje wystarczy, że klikniesz w naszym menu:

 • naprawa iPhone, a kolejno model -  XS, S, 8, 8 Plus, 7, 7 Plus, 6, 6 Plus, 6s, 6s Plus, SE, 5/5c, 5s, 4/4s,
 • naprawa iPad, a kolejno model - Air, Air 2, Mini, Mini Retina, 4, 3, 2,
 • naprawa MacBook

i wybierzesz interesujące Cię urządzenie.

Zanim odwiedzisz nasz serwis iPhone w Krakowie, Poznaniu, Katowicach czy Gdańsku, możemy zapewnić Cię, że:

 • każda naprawa Apple odbywa się na najwyższej jakości częściach,
 • naprawy staramy się najszybciej nie tracąc przy tym na jakości - 70% prostych napraw realizujemy w 30 minut,
 • nasza precyzja wynika z doświadczenia - naprawiliśmy ponad 10.000 Jabłek, co skutkuje setkami pozytywnych komentarzy naszych klientów (możesz sprawdzić je na Googlu, Facebooku lub w tej zakładce),
 • jesteśmy najlepszym serwisem w mieście.

Naprawa iPhone promocje? Daj znać, czy znalazłeś coś dla siebie w naszych wiosennych promocjach.