Naprawa iPhone XR

Wymiana tylnej kamery iPhone XR

Tylna kamera traci ostrość podczas rejestracji obrazu? A może w ogóle nie działa? Z doświadczenia wiemy, że większość awarii tylnej kamery iPhone XR powstaje na skutek czynników, takich jak np. uszkodzenie mechaniczne, zalanie, silne zabrudzenie, czy błędy z oprogramowaniem. W iHospital dokładamy największych starań, by szybko usunąć problem, który spowodował tego rodzaju usterkę. Gwarantujemy, że naprawa kamery tył iPhone XR za naszym pośrednictwem będzie możliwe szybka, niedroga i bezproblemowa. Mamy już sześć punktów stacjonarnych w pięciu miastach Polski – Poznaniu, Gdańsku, Krakowie, Warszawie i Katowicach. Jeśli interesuje Cię naprawa kamery tylnej iPhone XR  - odwiedź nas osobiście lub skorzystaj z wygodnej opcji serwisu wysyłkowego.

Serwis iPhone XR – wymiana kamery tył

Naprawa kamery tylnej iPhone XR – jak wygląda proces?

Możesz mieć pewność, że dołożymy wszelkich starań, by serwis Twojego smartfona był możliwie szybki! Działamy według sprawdzonych, 4 prostych kroków:

Oddanie iPhone XR do naprawy

Naprawa kamery tylnej iPhone XR  rozpoczyna się od przyjęcia smartfona do jednej z naszych 6 placówek serwisowych. Zachęcamy też do skorzystania z wygodnego i bezpiecznego serwisu wysyłkowego.

Oddanie iPhone XR do naprawy

Na tym etapie dokładnie weryfikujemy, czy naprawa uszkodzonej kamery tył iPhone XR jest możliwa, czy musi dojść do całkowitej wymiany elementu.

Przywracamy pełną funkcjonalność Twojego smartfona. Wymieniamy kamerę na nową.

Przywracamy pełną funkcjonalność Twojego smartfona. Wymieniamy kamerę na nową.

Testowanie i wydanie iPhone XR

Nasi testerzy sprawdzają, czy kamera tylna działa. Jeśli naprawa została zrealizowana pomyślnie, wyślemy do Ciebie SMS-a lub wiadomość e-mail z zaproszeniem po odbiór Jabłka.

Testowanie i wydanie iPhone XR

Naprawa iPhone w iHospital jest bezproblemowa. Oznacza to, że w jednej z naszych placówek możesz szybko, niedrogo i co najważniejsze – skutecznie, naprawić swoje urządzenie. Staramy się, by wymiana kamery tylnej nie pozbawiła Cię Twojego smartfona na długo, dlatego też większość napraw realizujemy niemal od ręki! Jest to możliwe dzięki naszemu wieloletniemu, praktycznemu doświadczeniu w naprawie urządzeń Apple, ale też prawdziwemu zaangażowaniu i pasji do tej technologii. Jesteśmy przekonani, że polecisz nasze usługi swoim znajomym!

Naprawa kamery tył iPhone XR jest możliwa w Poznaniu, Gdańsku, Krakowie, Warszawie i Katowicach. Zachęcamy Cię również do skorzystania z wygodnej opcji serwisu wysyłkowego.

Czas naprawy jest zależny od złożoności usterki. Staramy się jednak, by wymiana kamery tylnej w iPhone XR nie zajęła nam więcej niż 60 minut.

Zapraszamy Cię do wizyty osobistej  w jednym z naszych punktów stacjonarnych lub przekazanie Jabłka kurierowi w wygodnej formie  serwisu wysyłkowego.

Nasz serwis Apple naprawia wszystkie modele urządzeń, takie jak np. iPhone, Macbook czy iPad.