Wymiana baterii

Wymiana baterii

Często korzystasz ze swojego Jabłka poza domem, ale niska wydajność baterii znacznie Ci to utrudnia? Wymiana baterii iPhone pozwoli Ci bez ograniczeń surfować po sieci i pracować na Twoim smartfonie. W iHospital wyposażymy urządzenie w nową, oryginalną baterię, dzięki której smartfon będzie funkcjonował wydajnie, niczym nowy model. Realizowana dla iPhone wymiana baterii to usługa, którą wykonujemy w mniej niż 60 minut - tylko tyle potrzeba, byś znów mógł w pełni komfortowo korzystać ze smartfona!

W iHospital wymiana baterii w iPhone to same korzyści - atrakcyjna cena, szybkość i skuteczność działania, Wasza radość z prawidłowo działających Jabłek. Wystarczy tylko, że odwiedzisz nasz serwis iPhone w wybranym mieście:

  • Poznań
  • Gdańsk,
  • Kraków,
  • Katowice,

a przywrócimy Twojemu urządzeniu Apple niezawodną formę.

Kiedy warto odwiedzić nasz serwis? Oznaką, że wymiana baterii w iPhone jest konieczna, może być między innymi:

  • szybkie rozładowywanie się baterii,
  • problemy z ładowaniem,
  • mała pojemność baterii,
  • posiadanie nieoryginalnej baterii.

Możesz mieć pewność, że bateria do iPhone, którą otrzymasz w iHospital to komponent oryginalny, w atrakcyjnej cenie, objęty gwarancją. Dzięki temu, bez obaw możesz wyjść z domu bez ładowarki lub powerbanka i nie martwić się, ile zdjęć zdążysz zrobić na koncercie ulubionego zespołu, zanim Twój telefon się wyłączy. Wykonywana dla iPhone wymiana baterii sprawi, że będziesz mógł liczyć na swoje Jabłko zawsze wtedy, gdy będzie Ci potrzebne.

Wymienimy baterię w Twoim iPhone

Wymiana baterii w iPhone to jedna z napraw, które wykonujemy dla użytkowników wszystkich modeli Jabłek, zapewniając im atrakcyjną cenę usługi, przy optymalnym profesjonalizmie. Nasz serwis Apple wymienia baterie, podarowując drugie życie urządzeniom:

Model Czas naprawy Cena naprawy iPhone Cena promocyjna iPhone
iPhone X 60 minut 309zł 250zł
iPhone 8 60 minut 259zł 209zł
iPhone 8 Plus 60 minut 259zł 209zł
iPhone 7 60 minut 259zł 199zł
iPhone 7 Plus 60 minut 259zł 199zł
iPhone 6 60 minut 199zł 159zł
iPhone 6 Plus 60 minut 199zł 159zł
iPhone 6s 60 minut 199zł 159zł
iPhone 6s Plus 60 minut 209zł 159zł
iPhone SE 60 minut 199zł 159zł
iPhone 5/5c 60 minut 179zł 120zł
iPhone 5s 60 minut 179zł 120zł
iPhone 4/4s 60 minut 139zł 99zł

Im nowszy model posiadasz, tym bateria do iPhone ma wyższą cenę, jednak chcąc zadbać o naszych klientów, oferujemy konkurencyjne ceny promocyjne. Dla każdego modelu wymiana baterii iPhone posiada indywidualnie ustaloną cenę, którą sprawdzisz w naszym cenniku. W naszym pogwarancyjnym serwisie Apple zapewniamy rozwiązania przystosowane do potrzeb Waszych i Waszych Jabłek.

Wymiana baterii w iHospital, czyli wygodne rozwiązanie

Realizowana przez nas dla telefonu iPhone wymiana baterii to wygodne rozwiązanie - możesz umówić się telefonicznie lub przez formularz kontaktowy, ustalić datę spotkania a także cenę naprawy. Dzięki temu, możesz mieć pewność, że serwis Twojego Jabłka przebiegnie błyskawicznie i na klarownych zasadach. Twoja nowa bateria do iPhone czeka w iHospital - poznaj nasze ceny i odwiedź nasz serwis!