Naprawa iPhone 12 Mini

Wymiana tylnej szybki iPhone 12 mini

Wymiana szkła tylnej obudowy iPhone 12 Mini to najprostszy sposób, by przywrócić estetyczny wygląd i pełną funkcjonalność Jabłka. Nie wiesz, czy pęknięcia i zarysowania są poważne? W iHospital poddamy urządzenie precyzyjnej diagnozie i wybierzemy optymalny sposób naprawy. Zadbamy też, by cały proces był dla Ciebie jak najmniej uciążliwy – wykonamy usługę skutecznie, w krótkim czasie i atrakcyjnej cenie. Jako profesjonalny serwis Apple używamy wyłącznie oryginalnych części, dlatego Twój iPhone jest z nami bezpieczny. Skontaktuj się z nami telefonicznie, poprzez formularz online lub odwiedź jeden z naszych serwisów, by Twój iPhone znów wyglądał i działał jak nowy. Czekamy na Ciebie w Poznaniu, Katowicach, Warszawie, Krakowie i Gdańsku.

Serwis iPhone 12 Mini – wymiana szkła tylnej obudowy

Śróbek

Wymiana szkła tylnej obudowy iPhone 12 Mini – jak wygląda proces?

Oddanie iPhone 12 Mini do naprawy

Oddaj iPhone`a do naprawy w jednym z serwisów iHospital lub wyślij go do nas kurierem.

Oddanie iPhone 12 Mini do naprawy

Kiedy otrzymamy urządzenie, sprawdzimy, jak poważny jest problem. Następnie wybierzemy najkorzystniejszy dla Ciebie sposób naprawy.

Duże doświadczenie i precyzja naszych serwisantów to gwarancja, że Twoje Jabłko będzie bezpieczne na każdym etapie naprawy.

Testowanie i wydanie iPhone 12 Mini

Zanim wydamy Ci iPhone 12 Mini, przetestujemy go w laboratorium. Otrzymasz od nas maila lub SMS, gdy będzie gotowy do odbioru.

Testowanie i wydanie iPhone 12 Mini

Dlaczego wymiana szkła tylnej obudowy w iPhone 12 Mini jest tak istotna? Wbrew pozorom nie chodzi tylko o estetyczny wygląd i komfort użytkowania. Obudowa smartfona chroni wewnętrzne komponenty, a jej uszkodzenie może prowadzić np. do problemów z wyświetlaczem, warstwą dotykową czy płytą główną. Nie ryzykuj – skorzystaj z naszych usług, by mieć pewność, że Twój sprzęt jest w pełni sprawny. Dzięki temu unikniesz dodatkowych usterek i większych wydatków. Naprawa iPhone 12 Mini w naszym serwisie odbywa się w oparciu o wiedzę i doświadczenie – Twój telefon trafi w najlepsze ręce.

Jeśli tylna obudowa posiada pęknięcia lub głębokie zarysowania, zgłoś się do nas.

Sprawdź cennik usług serwisu iPhone 12 Mini i skontaktuj się z nami, by ustalić szczegóły.

Przynieś do nas iPhone`a osobiście lub wyślij go kurierem.

Znajdziesz nas w Warszawie, Krakowie, Poznaniu, Katowicach i Gdańsku.

Nasze kompetencje potwierdzają pozytywne opinie i liczne rekomendacje klientów. Wyróżnia nas duże doświadczenie i pasja do technologii Apple.

iHospital to nie tylko naprawa iPhone. Oferujemy również serwis takich urządzeń, jak iPad, MacBook i Apple Watch.