Wymiana układu ładowania Tristar iPhone SE

iPhone SE Tristar Charging IC Repair

Zdarza się, że awarii ulegnie układ ładowania U2 iPhone SE, znany również jako układ zasilania Tristar. Jak rozpoznać usterkę?

• iPhone SE nie ładuje się wcale lub ładuje się bardzo wolno,
  • iPhone nie ładuje się do końca,
  • iPhone samoczynnie wyłącza się w trakcie ładowania,
  • bateria bardzo szybko się rozładowuje mimo normalnego użytkowania.

Jeśli problem z ładowaniem nie leży po stronie złącza lightning, zwykle związany jest z układem ładowania U2, połączonym z płytą główną. To zaawansowana usterka, jednak nie martw się, bo wiemy, jak skutecznie ją naprawić.

W iHospital naprawimy układ ładowania U2 iPhone SE

Wybierz profesjonalny serwis Apple - iHospital! Czekamy na Ciebie w naszych punktach w Poznaniu na Jeżycach lub Polance, Katowicach, Krakowie i Gdańsku. Oferujemy również opcję naprawy wysyłkowej. U nas możesz liczyć na rzetelne wsparcie oraz naprawę przy użyciu bezpiecznych narzędzi i wymianę na oryginalne części Apple. Wyróżnia nas również korzystna cena usług i gwarancja na wymienione części.

Rozprawiamy się z usterkami po mistrzowsku!

Wymiana układu ładowania iPhone SE to skomplikowana usterka, jednak w iHospital wiemy jak skutecznie ją usunąć. Zapewniamy kompleksową i profesjonalną naprawę na najwyższym - mistrzowskim poziomie. Już dziś umów się na wizytę telefonicznie lub mailowo.

Zobacz, jak naprawiamy układ ładowania Tristar iPhone SE w iHospital

Chcesz mieć pewność, że naprawa iPhone SE będzie w dobrych rękach? W iHospital zawsze możesz liczyć na kompleksowy serwis. Sprawdź liczne opinie naszych zadowolonych Klientów. Zobacz, jak będzie przebiegać wizyta w iHospital.

Oddanie iPhone SE do naprawy

Na początku przygotujemy formularz serwisowy, w którym m.in. opiszemy powstałą usterkę oraz poinformujemy o orientacyjnym terminie i kosztach naprawy iPhone.

Oddanie iPhone SE do naprawy

Przeprowadzimy szczegółową diagnozę iPhone w laboratorium, określając co jest przyczyną problemu z ładowaniem. Następnie wybierzemy najbardziej skuteczny i optymalny kosztowo sposób rozwiązania usterki.

Jeśli konieczna będzie wymiana Tristar iPhone SE, naprawa może potrwać 7-14 dni. Jest to skomplikowana usterka, która występuje na płycie głównej, dlatego urządzenie musi trafić do naszego laboratorium i przejść specjalistyczne testy.

Testowanie i wydanie iPhone SE

Po diagnozie i naprawie iPhone SE w laboratorium, ponownie przetestujemy Twoje urządzenie, aby oddać Ci sprawne Jabłko. Poinformujemy Cię, kiedy iPhone będzie gotowy opuścić iHospital. Otrzymasz również kilkumiesięczną gwarancję po naprawie i będziesz mógł liczyć na nasze wsparcie.

Testowanie i wydanie iPhone SE

Wymiana układu ładowania U2 iPhone SE

Kto jak kto, ale my doskonale znamy się na naprawach sprzętu z logo nadgryzionego Jabłka. Zaufało nam już ponad 30 tysięcy klientów, którzy odzyskali radość korzystania z naprawionych urządzeń Apple. Nie zwlekaj, jeśli Twój telefon napotkał problem ładowania U2 iPhone SE. Zgłoś się do nas jako specjalistów od naprawy zepsutych Jabłek, a przeprowadzimy kompleksowy serwis.