Wymiana szkła tylnego aparatu iPhone 12

Jeśli interesuje Cię naprawa szkła tylnego aparatu w iPhonie 12, iHospital to doskonały wybór – z wielu powodów. Naszą największą zaletą bez wątpienia jest skuteczność. Korzystamy z najlepszych części, jesteśmy precyzyjni i mamy duże doświadczenie w pracy z iSprzętem. Wszystko to pozwala nam dawać Jabłkom drugie życie, nawet gdy wydaje się, że są nie do odratowania. Wyróżnia nas również atrakcyjny cennik oraz szybki czas realizacji. Wymiana szkła tylnego aparatu w Twoim iPhonie 12 potrwa tylko 3-4 godziny, więc nie musisz się martwić o kilkudniową rozłąkę z Jabłkiem. A jakby tego było mało, uwielbiamy kontakt z ludźmi i zapewniamy pozytywne podejście oraz wysoką jakość obsługi. Zgłoś się do nas, jeśli szkiełko w Twoim urządzeniu jest rozbite lub mocno porysowane, a my przywrócimy Ci radość robienia zdjęć i nagrywania wideo!

Umów się na wizytę w wybranym oddziale

Chcesz oddać sprzęt w nasze ręce? Dobra decyzja! Zadzwoń do nas lub napisz i zarezerwuj termin naprawy. Nasz serwis Apple działa w pięciu miastach: Warszawie, Gdańsku, Poznaniu, Krakowie i Katowicach. Pamiętamy także o użytkownikach Jabłek z innych części Polski – wysyłkowa naprawa iPhone to idealne rozwiązanie, jeśli nie jest Ci do nas po drodze. To my płacimy za kuriera i ubezpieczenie przesyłki, więc nie ma mowy o dodatkowych kosztach!

MARCIN, ADAM i DAWID. TWOJA WIARA OD APPLE.

Na naprawie iPhone 12 znamy się najlepiej - jesteśmy najchętniej polecanym serwisem Apple w Poznaniu! Znajdziecie nas na Polance i Jeżycach.

FB | Insta | Twitter | Google Maps | in

JONASZ & MATEUSZ. DOBRZE GODOJĄ I NAPRAWIAJĄ.

Masz problem ze swoim iPhone'm 12? W naszym serwisie Apple w Katowicach zrobimy wszystko, aby Twój iSprzęt był "jak nowy". Jesteśmy skuteczni i uczciwi.

KUBA. PRAWDZIWY SPECJALYSTA OD APPLE

Żadna dzielnica Warszawy nie chwyta za serce tak jak zielony Żoliborz. Dlatego naprawiamy iPhone 12 właśnie tutaj, oferując Wam serwis Apple od ręki w super cenach.

SERWISUJE APPLE PO KRÓLEWSKU

W Krakowie naprawiamy iPhone 12 w iście królewski sposób na ul. Topolowej 8. Każdy iPhone, iPad, MacBook zasługuję na opiekę godną monarchy, którą mu zapewnimy.

PIOTR. KAPITAN SERWISU NA POMORZU

Jeśli Twój iPhone 12 potrzebuje skutecznego serwisu, koniecznie odwiedź nas przy ul. Grunwaldzkiej 99/101. Oferujemy najlepszą obsługę w Gdańsku.

FB | Insta | Twitter | Google Maps | in

Jak wygląda naprawa szkła tylnego aparatu iPhone 12?

Dbamy o bezpieczeństwo iSprzętu na każdym etapie naprawy. W tym celu dokładnie weryfikujemy problem, stosujemy profesjonalne narzędzia, a na koniec testujemy urządzenia w naszym laboratorium. Dzięki temu nie musisz o nic się martwić – naprawa szkła tylnego aparatu zakończy się pełnym sukcesem, a Twój iPhone 12 znowu będzie robił wysokiej jakości zdjęcia i nagrywał imponujące filmy wideo.

Oddanie iPhone 12 do naprawy

Po omówieniu z Tobą zakresu naprawy wypełnimy formularz, w którym znajdziesz m.in. opis usterki i przewidywany czas realizacji.

Oddanie iPhone 12 do naprawy

Dokładna diagnoza pozwoli nam zweryfikować stan techniczny Jabłka i ustalić, czy przez rozbite szkiełko do aparatu nie dostały się żadne zanieczyszczenia.

Naprawa iPhone 12

Wymienimy pęknięte szkło tylnego aparatu z dbałością o każdy detal. Dzięki temu Twój iPhone nie tylko będzie działał, ale także wyglądał jak nowy.

Testowanie i wydanie iPhone 12

Na tym etapie sprawdzamy, czy wymiana szkła tylnego aparatu przebiegła prawidłowo. Kiedy potwierdzimy działanie kamery, zaprosimy Cię po odbiór iPhone`a 12.

Testowanie i wydanie iPhone 12

Naprawa szkła tylnego aparatu – iPhone 12

Rozbite szkiełko aparatu uniemożliwia korzystanie z kamery i stanowi poważne zagrożenie dla iPhone`a. Przez pęknięcia do środka może dostać się woda, pył oraz piasek, co grozi usterką obiektywu. A to kosztowny problem! Jeśli chcesz zadbać o bezpieczeństwo Jabłka i uniknąć większych wydatków, profesjonalna naprawa iPhone 12 to najlepsze wyjście. Umów się na wizytę w iHospital i don`t worry, be Happle!

Jeśli szkiełko tylnego aparatu w Twoim Jabłku jest pęknięte lub mocno porysowane, zapraszamy do naszego serwisu.

Koszt naprawy jest uzależniony od liczby uszkodzonych szkiełek. Dokładny przedział cenowy znajdziesz w zakładce Cennik.

Naprawa szkła tylnego aparatu w iPhonie 12 zajmie nam tylko 3-4 godziny.

Odwiedź nas w dowolnej lokalizacji lub skorzystaj z naprawy wysyłkowej – kurier dostarczy nam Twoje urządzenie.

Rozgryzamy jabłkowe usterki w Poznaniu, Gdańsku, Katowicach, Warszawie oraz Krakowie.

Bo nasza wiedza, doświadczenie i pasja do iSprzętu to najlepsza gwarancja, że oddajesz urządzenie w dobre ręce. Skorzystaj z naszych usług i przekonaj się, że umiemy Apple!

iPhone już naprawiony, ale MacBook zaczął szwankować? A może masz problem z iPadem lub Apple Watchem? Zapraszamy – zrobimy wszystko, by Ci pomóc!