Wymiana szkła tylnego aparatu iPhone 12 mini

Cena standardowa: 399-649 zł
Cena promocyjna: 299-549 zł

Szkło w aparacie Twojego iPhone`a jest pęknięte lub widoczne są ślady zarysowania? Z pewnością konieczna będzie naprawa szkła tylnego aparatu w iPhonie 12 Mini. Uszkodzone szkiełko w aparacie odbiera nie tylko komfort używania smartfona, ale i jego funkcjonalność. Jako profesjonalny serwis Apple przywrócimy Twój smartfon do pełnej sprawności szybko i solidnie. Oddając w nasze ręce swoje Jabłko masz pewność, że wkrótce znów będzie robić zdjęcia i nagrywać filmy w doskonałej jakości. W iHospital wymiana szkła tylnego aparatu w iPhonie 12 Mini zajmuje kilka godzin, a cena waha się w zależności od tego, czy do wymiany jest jedno, czy więcej szkieł. Zapraszamy do jednego z naszych punktów serwisowych - wyjaśnimy Ci wszystkie wątpliwości oraz pomożemy w odzyskaniu pełnej funkcjonalności Twojego Jabłka!

Naprawa szkła tylnego aparatu iPhone 12 Mini - zaufaj specjalistom z iHospital

Jeśli martwisz się, że naprawa iPhone zabierze Ci dużo czasu, zapewniamy, że zrealizujemy usługę wymiany szkła tylnego aparatu iPhone 12 Mini szybko i profesjonalnie. W jaki sposób najlepiej się z nami skontaktować? Zadzwoń wcześniej do wybranego oddziału iHospital i zarezerwuj termin wizyty. Możesz też przekazać nam swojego smartfona bez wychodzenia z domu, korzystając z opcji naprawy wysyłkowej. Wystarczy, że zamówisz bezpłatnego kuriera przez formularz na stronie, a my zajmiemy się resztą.

Zobacz, jak wymieniamy szkło tylnego aparatu iPhone 12 Mini

Uszkodzone szkło tylnego aparatu w iPhone 12 Mini nie tylko utrudnia korzystanie z urządzenia, ale jest też niebezpieczne. Do środka Twojego Jabłka może dostać się wilgoć, kurz lub inne zanieczyszczenia. Najlepiej zatem jak najszybciej oddaj Jabłko w nasze ręce, by uniknąć poważniejszych usterek. W iHospital gwarantujemy naszym klientom najwyższy poziom usług. Korzystamy wyłącznie z najlepszych, profesjonalnych narzędzi. Jesteśmy specjalistami - pracujemy rzetelnie i z najwyższym zaangażowaniem. Masz więc pewność, że naprawa iPhone 12 Mini w naszym serwisie przebiegnie szybko i bez zarzutów.

Oddanie iPhone 12 Mini do naprawy

Gdy tylko otrzymamy Twoje urządzenie, wypełnimy specjalny formularz, w którym znajdzie się między innymi opis problemu, szacowany koszt i czas naprawy.

Oddanie iPhone 12 Mini do naprawy

Sprawdzimy, jak wygląda rozmiar usterki oraz powiadomimy Cię o planowanym sposobie i koszcie naprawy.

Naprawa iPhone 12 Mini

Podczas naprawy szkła tylnego aparatu w iPhonie 12 Mini korzystamy z nowoczesnych narzędzi i najlepszej jakości komponentów. Dzięki temu Twój iPhone 12 Mini po naprawie będzie wyglądał i funkcjonował jak nowy.

Testowanie i wydanie iPhone 12 Mini

Po naprawie szkła tylnego aparatu w iPhonie 12 Mini sami testujemy urządzenie, by upewnić się, że wszystko działa bez zarzutu. Po zakończeniu testów zaprosimy Cię po odbiór iPhone`a 12 Mini.

Testowanie i wydanie iPhone 12 Mini

Wymiana szkła tylnego aparatu w iPhonie 12 Mini

Jeśli konieczna jest wymiana szkła tylnego aparatu w Twoim iPhonie 12 Mini, jak najszybciej oddaj swoje Jabłko w ręce naszych ekspertów. Masz pytania dotyczące naszych usług? Odpowiedzi na najczęściej poruszane kwestie znajdziesz w sekcji poniżej. W razie wątpliwości skontaktuj się z nami - pomożemy!

Jeśli szkło w tylnym aparacie jest pęknięte lub zarysowane, skontaktuj się z nami.

W naszym cenniku znajdziesz aktualne ceny oraz promocje na poszczególne usługi.

Możesz dostarczyć do nas swojego smartfona osobiście, odwiedzając jeden z naszych oddziałów lub przekazując nam sprzęt drogą kurierską.

Działamy na terenie Poznania, Warszawy, Krakowa, Gdańska i Katowic.

Działamy rzetelnie, profesjonalnie i dokładnie. Posiadamy wiedzę i doświadczenie – naprawiliśmy już ponad trzydzieści tysięcy urządzeń z logo Jabłka. Dysponujemy wysokiej klasy sprzętem – wszystko to sprawia, że skutecznie i szybko naprawimy Twojego iPhone`a 12 Mini.

Zajmujemy się naprawą nie tylko iPhone`ów, ale też MacBooków, iPadów oraz zegarków Apple Watch.

Posiadasz inny model iPhone?

Odszukaj swoje Jabłko i zarezerwuj naprawę