Wymiana głośnika rozmów iPhone 13 Pro

Jabłko szwankuje, a podczas połączeń słyszysz szumy i zakłócenia? Jeśli problem występuje w modelu iPhone 13 Pro, naprawa głośnika rozmów w naszym serwisie potrwa tylko 60 minut! Oprócz ekspresowej realizacji zapewniamy też atrakcyjne ceny, a co najważniejsze 100-procentową skuteczność. Dzięki temu masz pewność, że szybko odzyskasz sprawne urządzenie i będziesz dobrze słyszeć swoich rozmówców. Martwisz się o bezpieczeństwo Jabłka? Niepotrzebnie! Twój iPhone 13 Pro trafi w ręce doświadczonych serwisantów, którzy naprawią głośnik rozmów za pomocą najlepszych części i narzędzi. Odwiedź nasz serwis Apple w jednej z sześciu lokalizacji i zapomnij o zakłóceniach w trakcie połączeń!

Zaufaj ekspertom od iSprzętu

Jak skorzystać z naszych usług? To proste! Jeśli interesuje Cię naprawa głośnika rozmów w iPhonie 13 Pro, umów się na wizytę w jednym z naszych oddziałów: w Gdańsku, Poznaniu, Krakowie, Katowicach lub Warszawie. Możesz również zamówić darmowego kuriera, który odbierze od Ciebie sprzęt i dostarczy go pod nasz adres. To idealne rozwiązanie, jeśli mieszkasz w innej części kraju lub nie masz czasu na wizytę!

iPhone 13 Pro – jak wygląda naprawa głośnika rozmów?

Zanim przystąpimy do działania, skonsultujemy z Tobą szczegóły naprawy, tak by wszystkie warunki od początku były jasne. Dzięki temu masz pewność, że podczas odbioru nic Cię nie zaskoczy – ani zakres usługi, ani jej cena. Zamiast stresować się naprawą głośnika rozmów, możesz więc oddać się temu, co sprawia Ci przyjemność. Twój iPhone 13 Pro trafi w najlepsze ręce!

Oddanie iPhone 13 Pro do naprawy

Gdy zgłosisz się do serwisu, wypełnimy formularz naprawy. Znajdziesz w nim opis usterki oraz szacunkowy czas i koszt realizacji usługi.

Oddanie iPhone 13 Pro do naprawy

Twój iPhone 13 Pro przejdzie szczegółową diagnozę. Sprawdzimy, dlaczego nie działa głośnik rozmów i ustalimy najskuteczniejszy plan naprawy.

Naprawa iPhone 13 Pro

Do naprawy głośnika rozmów w Twoim Jabłku użyjemy najlepszych części oraz narzędzi. Dzięki temu wróci do Ciebie w idealnym stanie.

Testowanie i wydanie iPhone 13 Pro

Przed wydaniem przetestujemy iPhone`a 13 Pro, by mieć pewność, że głośnik rozmów działa jak należy. Po zakończeniu testów zaprosimy Cię po odbiór urządzenia.

Testowanie i wydanie iPhone 13 Pro

Naprawa głośnika rozmów – iPhone 13 Pro

Zalanie, silne zabrudzenie, upadek z dużej wysokości – wszystko to może spowodować usterkę głośnika rozmów i zakłócenia w trakcie połączeń. W iHospital wiemy, jak temu zaradzić! Dzięki naszej wiedzy, doświadczeniu i zaangażowaniu odzyskasz sprawne Jabłko i pozostaniesz w kontakcie ze współpracownikami oraz bliskimi. Zastanawiasz się, czy naprawa głośnika rozmów w iPhonie 13 Pro jest konieczna? A może masz inne wątpliwości dotyczące usługi? Odpowiedzi na najpopularniejsze pytania znajdziesz poniżej, a w razie dodatkowych skontaktuj się z nami telefonicznie!

iPhone 13 Pro powinien trafić do naprawy, jeśli nie działa głośnik rozmów, a w trakcie połączeń nie słyszysz dobrze rozmówcy.

Aktualną cenę usługi, uwzględniającą promocję znajdziesz w naszym cenniku.

Odwiedź wybrany oddział iHospital lub skorzystaj z naprawy wysyłkowej.

Znajdziesz nas w Poznaniu, Gdańsku, Warszawie, Katowicach i Krakowie.

Wiedza, doświadczenie, pasja do sprzętu Apple – wszystko to pozwala nam utrzymywać najwyższy poziom usług. Najlepszym potwierdzeniem tych słów są opinie naszych zadowolonych klientów!

Naprawa iPhone to nie wszystko, co oferujemy. Oprócz smartfonów naprawiamy także MacBooki, Apple Watche oraz iPady. Skontaktuj się z nami i powiedz, jak możemy Ci pomóc!