Wymiana złącza ładowania iPhone SE

iPhone SE Charging Port Repair

Zdarza się, że konieczna jest wymiana wyrwanego gniazda ładowania na płycie głównej iPhone SE, a z nią poradzą sobie wyłącznie specjaliści. Możesz na nas liczyć - czekamy na Ciebie w 5 serwisach iHospital w 4 miastach w Polsce: w Poznaniu (na Jeżycach lub Polance), Krakowie, Katowicach i w Gdańsku. Oferujemy również opcję naprawy wysyłkowej z darmowym kurierem.

Naprawa wyrwanego gniazda ładowania w iHospital

Martwisz się, że wymiana wyrwanego gniazda ładowania iPhone SE to skomplikowany proces? To prawda, lecz nie dla nas. Nasz serwis Apple każdego dnia mierzy się z najbardziej złożonymi usterkami urządzeń z logo nadgryzionego Jabłka. W naszych serwisach przekręciliśmy już łącznie niemal milion śrubek. Dzięki temu znamy się na Apple doskonale i skutecznie naprawiamy zepsute urządzenia. Poza tym, mamy specjalistyczne narzędzia do naprawy oraz oryginalne części, na które otrzymasz gwarancję.

Który serwis wybierasz?

Działamy stacjonarnie w czterech miastach, ale możesz skorzystać z naszych usług, gdziekolwiek mieszkasz. Wystarczy, że wybierzesz wygodną opcję naprawy wysyłkowej. Już nie możemy się doczekać, aż nasza naprawa iPhone zakończy się sukcesem!

Zobacz, jak naprawiamy gniazdo na płycie głównej iPhone SE w iHospital

Chcesz wiedzieć, jak przebiega naprawa iPhone SE w iHospital? Dzielimy ją na 4 kroki. Zarezerwuj termin wizyty w naszym serwisie telefonicznie lub mailowo lub skorzystaj z wygodnej opcji naprawy wysyłkowej, zamawiając na naszej stronie darmowego kuriera.

Oddanie iPhone SE do naprawy

Po dostarczeniu iPhone do jednego z naszych serwisów przygotowujemy protokół naprawy, w którym szczegółowo opiszemy usterkę oraz ustalimy kolejne kroki.

Oddanie iPhone SE do naprawy

Przeprowadzimy diagnozę iPhone w laboratorium i określimy, czy niezbędna jest wymiana wyrwanego gniazda ładowania iPhone SE, czy konieczna będzie naprawa innych usterek. Kolejno wybierzemy najbardziej efektywny i optymalny cenowo sposób rozwiązania problemu.

Naprawa wyrwanego gniazda iPhone SE

W zależności od zdiagnozowania problemu – odbędzie się wymiana wyrwanego gniazda ładowania iPhone SE lub naprawa innych usterek. Usterki na płycie głównej są skomplikowane, dlatego Twoje urządzenie może trafić do naszego laboratorium, gdzie przejdzie specjalistyczną naprawę i szczegółowe testy. Naprawa iPhone SE potrwa 7-14 dni.

Naprawa wyrwanego gniazda iPhone SE

Testowanie i wydanie iPhone SE

Po naprawie przeprowadzimy kolejne testy, by upewnić się, że urządzenie jest sprawne i może opuścić iHospital. Ustalimy z Tobą termin odbioru iPhone. Otrzymasz również kilkumiesięczną gwarancję na wymienione części i w razie ewentualnych problemów zawsze możesz się do nas zgłosić.

Testowanie i wydanie iPhone SE

Naprawa wyrwanego gniazda na płycie głównej iPhone SE

Wymiana wyrwanego gniazda ładowania iPhone SE na płycie głównej nie jest łatwą do naprawy usterką, dlatego najlepiej od razu powierzyć ją w ręce specjalistów. Nie musisz długo szukać najlepszego serwisu Apple - iHospital to miejsce stworzone przez profesjonalistów, w którym każdego dnia zawodowo rozprawiamy się ze wszelkimi usterkami Apple. Mamy sprawdzone bezpieczne dla telefonu narzędzia i oryginalne komponenty, na które otrzymasz gwarancję.