GODZINY OTWARCIA

Pn. - Pt. 9.00 - 17.30

Naprawa iPhone Kraków

Serwis Apple Kraków

W iHospital - serwis Apple Kraków umiemy Apple, czyli naprawdę dobrze naprawiamy zepsute Jabłka. Jesteśmy pasjonatami, którzy dla przywrócenia do życia Jabłek są w stanie zrobić wiele! Naprawą urządzeń firmy Apple zajmujemy się od 2012 roku. To właśnie dzięki temu, że kochamy naszą prace, zadbamy o to, aby Twoje urządzenia po “wyjściu” z iHospital były jak nowe. Tam gdzie Apple mówi “nie da się”, my mówimy “spróbujmy”. Ta mieszanka sprawia, że usługi świadczone przez nasz serwis są tak dobrze oceniane przez klientów Facebook Reviews (5,0 ).

Kraków jest miastem, w którym nie mogło zabraknąć naszego pogwarancyjnego serwisu urządzeń Apple. Serwis Kraków to wyjątkowe miejsce, w którym zaopiekujemy się twoim smartfonem i w ciągu kilkudziesięciu minut naprawimy każdą usterkę. Naprawa iPhone w iHospital to najlepsze, co możesz zrobić dla swojego Jabłka. Nasz Apple serwis Kraków naprawi twojego iPhone’a, iPada oraz MacBooka szybciej i taniej niż autoryzowany serwis iPhone.

  • 50% napraw wykonujemy w 30 min
  • Oferujemy od 6 do 12 miesięcy gwarancji
  • Uczciwe podejście do klienta
  • Zarządzanie jakością

Naprawa iPhone cennik Kraków

Naprawa iPhone Kraków

Zbita szybka, uszkodzony przycisk czy słaba bateria to tylko kilka problemów, z jakimi najczęściej zmagają się użytkownicy iPhone. Serwis Kraków przywróci twojemu smartfonowi dawną świetność, bez względu na rodzaj usterki. Zbita szybka nie stanowi żadnego problemu, gdyż wymiana szybki iPhone to dla nas codzienność. Profesjonalny serwis iPhone, którego siedzibą jest Kraków, to miejsce, gdzie szybko i profesjonalnie rozwiążesz każdy problem związany z twoim smartfonem.

Kraków serwis iPhone

Naprawa iPhone obejmuje szereg usług, takich jak wymiana szybki iPhone, wymiana baterii, naprawa przycisków, mikrofonu, głośnika, kamery czy czujnika zbliżeniowego. Pełna lista usług, jakie oferuje nasz serwis iPhone, dostępna jest na stronach poszczególnych modeli iPhone. Serwis Kraków gwarantuje, że naprawa iPhone w większości przypadków potrwa maksymalnie godzinę. W tym czasie możesz wyskoczyć na zdrowy lunch do Wesoła Cafe, pyszny makaron do Il Piatto lub na zakupy do Galerii Krakowskiej, która jest tuż za rogiem. Reklamacje w naszym serwisie Kraków zdarzają się niezmiernie rzadko, gdyż krakowski serwis iPhone dokłada wszelkich starań, by wszystkie naprawy zostały jak najlepiej przeprowadzone już za pierwszym razem. Jeśli część, którą założymy, zawiedzie Twoje oczekiwania, oferujemy na nią od 3 do 6 miesięcy gwarancji, z wyłączeniem urządzeń po zalaniu.

Cennik usług

Cennik usług

Cennik usług

Cennik usług

Cennik usług

Cennik usług

Cennik usług

Cennik usług

Cennik usług

Cennik usług

Cennik usług

Cennik usług

Naprawa iPad & MacBook

Cennik usług

Cennik usług

Cennik usług

Cennik usług

Cennik usług