GODZINY OTWARCIA

Pn. - Pt. 9.00 - 17.30

Serwis Apple Kraków - Naprawa iPhone, iPad, Mac

W iHospital - serwis Apple Kraków umiemy Apple, czyli naprawdę dobrze naprawiamy zepsute Jabłka. Jesteśmy pasjonatami, którzy dla przywrócenia do życia Jabłek są w stanie zrobić wiele! Naprawą urządzeń firmy Apple zajmujemy się od 2012 roku. To właśnie dzięki temu, że kochamy naszą prace, zadbamy o to, aby Twoje urządzenia po “wyjściu” z iHospital były jak nowe. Tam gdzie Apple mówi “nie da się”, my mówimy “spróbujmy”. Ta mieszanka sprawia, że usługi świadczone przez nasz serwis są tak dobrze oceniane przez klientów Facebook Reviews (5,0 ).

Kraków jest miastem, w którym nie mogło zabraknąć naszego pogwarancyjnego serwisu urządzeń Apple. Serwis Kraków to wyjątkowe miejsce, w którym zaopiekujemy się twoim smartfonem i w ciągu kilkudziesięciu minut naprawimy każdą usterkę. Naprawa iPhone w iHospital to najlepsze, co możesz zrobić dla swojego Jabłka. Nasz Apple serwis Kraków naprawi twojego iPhone’a, iPada oraz MacBooka szybciej i taniej niż autoryzowany serwis iPhone.

  • 50% napraw wykonujemy w 30 min
  • Oferujemy od 6 do 12 miesięcy gwarancji
  • Uczciwie wyceniamy każdą naprawę
  • Jakość naszej pracy to nasza wizytówka

Cennik Naprawy Apple Kraków

Znajdź Cenę i Zarezerwuj Naprawę w iHospital

Jabłkowy Click & Fix – Szybko iSprawnie.

Szukasz cennika naprawy Apple Kraków? Jesteś we właściwym miejscu! W iHospital łatwo sprawdzisz cenę naprawy swojego iSprzętu i szybko zarezerwujesz termin. Wystarczy kilka kliknięć, aby przybliżyć Twój Apple do pełnej sprawności. Wybierz model, rodzaj usterki i sprawdź cenę naprawy Apple. Następnie, wybierz sposób naprawy, który jest dla Ciebie najwygodniejszy: osobista wizyta w naszym serwisie, samodzielna wysyłka, czy wygodny odbiór przez kuriera. Naprawa Apple jeszcze nigdy nie była tak prosta!

Naprawa iPhone cennik Kraków

Naprawa iPhone Kraków

Zbita szybka, uszkodzony przycisk czy słaba bateria to tylko kilka problemów, z jakimi najczęściej zmagają się użytkownicy iPhone. Serwis Kraków przywróci twojemu smartfonowi dawną świetność, bez względu na rodzaj usterki. Zbita szybka nie stanowi żadnego problemu, gdyż wymiana szybki iPhone to dla nas codzienność. Profesjonalny serwis iPhone, którego siedzibą jest Kraków, to miejsce, gdzie szybko i profesjonalnie rozwiążesz każdy problem związany z twoim smartfonem.

Kraków serwis iPhone

Naprawa iPhone obejmuje szereg usług, takich jak wymiana szybki iPhone, wymiana baterii, naprawa przycisków, mikrofonu, głośnika, kamery czy czujnika zbliżeniowego. Pełna lista usług, jakie oferuje nasz serwis iPhone, dostępna jest na stronach poszczególnych modeli iPhone. Serwis Kraków gwarantuje, że naprawa iPhone w większości przypadków potrwa maksymalnie godzinę. W tym czasie możesz wyskoczyć na zdrowy lunch do Wesoła Cafe, pyszny makaron do Il Piatto lub na zakupy do Galerii Krakowskiej, która jest tuż za rogiem. Reklamacje w naszym serwisie Kraków zdarzają się niezmiernie rzadko, gdyż krakowski serwis iPhone dokłada wszelkich starań, by wszystkie naprawy zostały jak najlepiej przeprowadzone już za pierwszym razem. Jeśli część, którą założymy, zawiedzie Twoje oczekiwania, oferujemy na nią od 3 do 6 miesięcy gwarancji, z wyłączeniem urządzeń po zalaniu.

Cennik usług

Cennik usług

Cennik usług

Cennik usług

Cennik usług

Cennik usług

Cennik usług

Cennik usług

Cennik usług

Cennik usług

Cennik usług

Cennik usług

Naprawa iPad & MacBook

Cennik usług

Cennik usług

Cennik usług

Cennik usług

Cennik usług

Serwis Apple Kraków - stawiamy na doświadczenie

Nasz pogwarancyjny serwis Apple Kraków to miejsce, w którym widzieliśmy niejedno. Przez lata funkcjonowania naszego serwisu, spotkaliśmy się ze wszelkiego rodzaju awariami. Dzięki temu nie boimy się żadnego wyzwania i nigdy się nie poddajemy. Jeśli chcesz ocalić swoje ukochane urządzenie Apple, nie ma lepszego miejsca!

Serwis apple Kraków podchodzi poważnie do każdego problemu. Każdy przypadek traktujemy indywidualnie i próbujemy wszystkiego, co może pomóc w pozbyciu się usterki. Dzięki temu zdecydowana większość naszych klientów wychodzi z serwisu w pełni usatysfakcjonowana.

Czytaj dalej>

Warto zaznaczyć, że grono naszych zadowolonych klientów jest już bardzo duże. Apple serwis Kraków wraz z innymi oddziałami naszej firmy naprawił do tej pory ponad 32 tysiące iPhone’ów, iPadów i MacBooków. To najlepszy gwarant tego, że doskonale znamy się na naszej pracy!

Naprawa Apple Kraków - bezpieczeństwo i jakość

Naprawa sprzętu apple Kraków na Starym Mieście to profesjonalna usługa, w której stawiamy na pełne bezpieczeństwo sprzętu i jak najlepszą jakość pracy. Możesz być pewny, że w pełni zadbamy o Twoje urządzenie.

W celach diagnostycznych używamy bardzo precyzyjnych narzędzi. Od początku do końca dbamy o to, by wszystkie etapy naprawy były przeprowadzone podręcznikowo. Na dodatek nasz serwis iPhone Kraków używa wyłącznie oryginalnych części zamiennych. W celu zapewnienia dodatkowego poczucia bezpieczeństwa naszym klientom oferujemy bezpłatną gwarancję na części, która może obejmować okres nawet do 12 miesięcy.

Kraków naprawa iPhone to oferta, która nie kończy się wraz z wydaniem sprzętu z serwisu. Nasi konsultanci chętnie odpowiedzą na wszystkie Twoje dodatkowe pytania, a także udzielą rad dotyczących dalszego użytkowania naprawionego urządzenia.

Pogwarancyjny serwis Apple Kraków - kompleksowe usługi

Naprawa apple Kraków obejmuje bardzo wiele rodzajów sprzętów. Zajmujemy się nie tylko iPhone’ami, ale także iPad’ami oraz MacBook’ami. Niezależnie od tego, jakie Jabłko posiadasz, serwis MacBook Kraków na Starym Mieście to odpowiednie miejsce dla Ciebie!

Co istotne, Kraków serwis iPad nie naprawia tylko i wyłącznie najnowszych modeli urządzeń Apple. Doskonale zdajemy sobie sprawę z tego, że wiele jakościowych starszych urządzeń wciąż ma wiele do zaoferowania naszym klientom i chętnie podejmujemy się prób przedłużenia ich użyteczności. Dlatego możesz zgłosić się do nas niezależnie od tego, jak długo użytkujesz swoje Jabłko.

Apple naprawa Kraków - szybko i sprawnie

Ciężko rozstać Ci się ze swoim urządzeniem, zwłaszcza w przypadku gdy usterka nie jest aż tak poważna? W przeciwieństwie do innych serwisów Apple naprawa Kraków na Starym Mieście nie zabierze Ci Twojego ulubionego sprzętu na długo.

Jeśli chodzi o urządzenia mobilne, to w wielu przypadkach jesteśmy w stanie zdiagnozować je i naprawić jeszcze tego samego dnia. Najczęściej w czasie wynoszącym około 60 minut. Dlatego nasz Kraków serwis iPhone to idealne miejsce dla tych, którzy są zabiegani i potrzebują sprawnego sprzętu jak najszybciej.

W przypadku MacBook’ów i iPad’ów, usunięcie usterek może zająć nieco więcej czasu. Robimy jednak wszystko, co w naszej mocy, by cały proces był wygodny i bezproblemowy dla naszych klientów. W Kraków serwis MacBook stawiamy w tym celu na dobrą komunikację i za pomocą poczty email na bieżąco informuje o statusie naprawy.

Naprawa sprzętu Apple Kraków - dowiedz się więcej

Nasza oferta Kraków naprawa MacBook, iPhone i iPad jest bardzo rozbudowana. Jeśli chcesz dowiedzieć się na jej temat więcej, nie wahaj się z nami skontaktować. Zatrudniamy profesjonalnych serwisantów, którzy chętnie odpowiedzą na wszystkie Twoje pytania. Z ich pomocą szybko znajdziesz najlepsze rozwiązanie dla Twojego sprzętu.

Nasz serwis iPad Kraków stawia także na nowoczesną i łatwo dostępną witrynę internetową. Zachęcamy do eksploracji zakładek znajdujących się na głównej stronie. Znajdziesz wśród nich szczegółowy spis wszystkich naprawianych urządzeń, a także szczegółowy cennik naszych usług.

Naszym priorytetem jest zadowolenie naszych klientów, dlatego często organizujemy akcje promocyjne. Koniecznie sprawdź także aktualne promocje na usługę naprawa iPhone Kraków i przekonaj się, że możemy uzdrowić Twoje Jabłko na jeszcze korzystniejszych warunkach!

Apple serwis - Kraków Stare Miasto

Kraków naprawa iPad to oferta skierowana również do osób mieszkających poza małopolską stolicą. Jeśli znajdujesz się daleko i dojazd do miasta jest nieopłacalny, nie oznacza to, że musisz zostać sam ze swoim problemem.

Naprawa MacBook Kraków z wysyłką wymaga od Ciebie jedynie wypełnienia formularza znajdującego się na naszej stronie. Po zatwierdzeniu zgłoszenia zapłacimy za kuriera i wyślemy go po Twój sprzęt. Po jego wycenie i naprawie odeślemy go także na własny koszt na Twój domowy adres. To takie proste!

Dbamy o każde Jabłko i cieszymy się z każdego przypadku, w którym możemy pomóc. Zapoznaj się z opiniami na nasz temat i przekonaj się, że naprawa iPad Kraków na Starym Mieście, to najlepsza możliwa opcja!