Wymiana tylnej obudowy

Obudowa iPhone nie przypomina już tej nowej? Jeśli uległa ona uszkodzeniu lub zniszczyła się w wyniku eksploatacji, wymiana obudowy iPhone pozwoli przywrócić nienaganny wygląd Twojego Jabłka. Zadbana obudowa tuż obok estetyki pełni jeszcze jedną istotną funkcję - chroni urządzenie przed uszkodzeniami wewnętrznymi, np. przed uszkodzeniem płyty głównej. W iHospital wymienimy obudowę na oryginalny komponent, gwarantując wysoką precyzję realizacji usługi - by Twój iPhone prezentował się efektownie i był w pełni sprawny.

Jeśli czeka Cię wymiana obudowy w iPhone, odwiedź nasz pogwarancyjny serwis Apple w wybranym mieście. Czekamy na Ciebie w:

  • Poznaniu,
  • Gdańsku,
  • Krakowie,
  • Katowicach.

Obudowa iPhone, zaraz po szybce, jest jednym z najbardziej narażonych na zniszczenia elementów smartfona. Doskonale wiemy, że wystarczy chwila nieuwagi, a pojawia się rysa czy wgniecenie. Wiemy także, jak bardzo cieszy Was idealny wygląd Waszych urządzeń. Dlatego, z przyjemnością przywracamy Jabłka do stanu świetności. W iHospital wymienisz obudowę która:

  • jest zarysowana,
  • posiada wgniecenia,
  • posiada obite krawędzie,
  • posiada pęknięcia.

Nasz serwis iPhone kompleksowo zadba o estetykę i sprawność Twojego urządzenia.

Wymiana obudowy iPhone - rozwiązanie dla każdego modelu

Obudowa iPhone jest jego reprezentacyjną częścią, ale i zabezpieczeniem komponentów odpowiedzialnych za jego prawidłowe funkcjonowanie. Wgięcia czy pęknięcia mogą przyczynić się do zwiększonej awaryjności urządzenia. Dlatego, wymiana obudowy iPhone powinna być przeprowadzana możliwie jak najszybciej, by zapobiec uszkodzeniom płyty głównej, ekranu LCD, problemom z dotykiem, zasięgiem czy przedostaniem się do wnętrza telefonu substancji płynnych i zanieszczyszczeń.

Uszkodzona obudowa na iPhone nie spełnia swojej funkcji możliwie skutecznie - niezależnie od modelu. W iHospital realizujemy profesjonalny serwis i wymianę obudowy dla urządzeń:

Model Czas naprawy Cena naprawy iPhone Cena promocyjna iPhone
iPhone XS 60 minut 749zł 549zł
iPhone X 60 minut 949zł 649zł
iPhone 8 60 minut 259zł 209zł
iPhone 8 Plus 2-3 dni 700zł 499zł
iPhone 7 60 minut 300zł 229zł
iPhone 7 Plus 60 minut 300zł 229zł
iPhone 6 60 minut 300zł 229zł
iPhone 6 Plus 60 minut 300zł 229zł
iPhone 6s 60 minut 300zł 229zł
iPhone 6s Plus 60 minut 350zł 259zł
iPhone SE 60 minut 300zł 239zł
iPhone 5/5c 60 minut 300zł 219zł
iPhone 5s Do ustalenia telefonicznie 699zł 599zł
iPhone 4/4s Do ustalenia telefonicznie 349zł 249zł

Odpowiednio wcześnie zrealizowana wymiana obudowy iPhone pozwoli Ci uniknąć zarówno napraw związanych z uszkodzeniami, powstałymi na skutek jej zawodności, a nawet wymiany smartfona na nowy. To korzystne cenowo rozwiązanie, dzięki któremu jeszcze przez długi czas będziesz korzystać z funkcjonalności Twojego Jabłka. Ile kosztuje nowa obudowa na iPhone? Cenę usługi dla wybranego modelu znajdziesz w naszym cenniku.

Nowa obudowa iPhone - nowe możliwości

Wymiana obudowy iPhone pozwoli przywrócić jego perfekcyjny wygląd i zapewni optymalną ochronę tego, co Jabłko ma w sobie najcenniejsze. A jeśli planujesz sprzedać swojego smartfona, nowa obudowa iPhone zwiększy jego wartość rynkową. Umów się na spotkanie w iHospital - telefonicznie lub przez formularz kontaktowy - i miej pewność, że naprawa zostanie wykonana na czas. Czekamy na kontakt!