Wymiana złącza ładowania iPhone XR

iPhone XR Charging Port Repair

Obawiasz się, że w Twoim iPhone XR wymiana gniazda ładowania może okazać się koniecznością? W iHospital zajmiemy się Twoim Jabłkiem. Realizujemy profesjonalny serwis iPhone - zaufaj naszym pełnym pasji specjalistom. Zdiagnozujemy Twoje urządzenie i wybierzemy optymalne rozwiązanie. Możesz być spokojny, że przeprowadzona przez nas wymiana portu ładowania w iPhone XR przebiegnie sprawnie, profesjonalnie i przyniesie oczekiwany efekt. Przekonaj się, dlaczego warto nam zaufać!

Wymiana złącza ładowania w iHospital

Oryginalne części i nasze doświadczenie sprawiają, że każda realizowana dla iPhone XR naprawa gniazda ładowania pozwala naszym klientom cieszyć się pełną sprawnością urządzenia. Dodatkowo, w iHospital:

• otrzymujesz 6 miesięcy gwarancji na każdą wymienioną część,
  • diagnoza urządzenia poprzedzająca naprawę wykonywana jest bezpłatnie,
  • przeprowadzana dla iPhone XR naprawa złącza ładowania trwa do 60 minut,
  • wszelkie naprawy realizujemy z całkowitą odpowiedzialnością, a nasza praca powoduje, że wciąż przybywa nam zadowolonych klientów - poznaj ich opinie.

Jak umówić się na naprawę złącza ładowania?

Zastanawiasz się, jak wygląda naprawa wejścia do ładowarki iPhone XR w naszym serwisie? Wystarczy, że wybierzesz jeden z naszych punktów, skontaktujesz się z nami, by ustalić datę naprawy i odwiedzisz iHospital w wybranym terminie. O resztę zadbamy my.

Śróbek

Jak będzie wyglądała wymiana gniazda ładowania iPhone XR

Po oddaniu iPhone XR do serwisowania powinieneś otrzymać każdorazowo formularz naprawy, który będzie postawą do wydania naprawionego sprzętu.

Oddanie iPhone XR do naprawy

Oddając iPhone XR do naprawy w naszym serwisie zawsze otrzymasz formularz serwisowy, na który zostanie opisany problem z Twoim Jabłkiem oraz wszelkie informacje niezbędne do realizacji naprawy.

Oddanie iPhone XR do naprawy

iPhone XR zostanie przyjęty do serwisu i zostanie wykonana diagnoza. Razem z Twoją pomocą ustalimy, co wydarzyło się ze sprzętem i sprawdzimy, czy wybrany przez Ciebie sposób naprawy jest odpowiedni dla Twojego iPhone.

Naprawa iPhone XR

W zależności od urządzenia i rodzaju usterki wykonujemy naprawę Jabłka. Jeśli problem dotyczy iPhone XR urządzenie w 80% przypadków naprawimy do 60 minut. Czas wydłuża się jeśli łączymy kilka napraw w jedną.

Testowanie i wydanie iPhone XR

Po zakończeniu naprawy otrzymasz mail lub sms z informacją, że iPhone XR jest już gotowy do odebrania. Po sprawdzeniu, czy naprawa jest zgodna z Twoimi oczekiwaniami, wydajemy Jabłko wraz z gwarancją na zamontowaną część.

Testowanie i wydanie iPhone XR

Wymiana gniazda ładowania w iPhone XR

Masz już dość ciągłych prób podłączenia ładowarki tak, by telefon w końcu na nią zareagował, prawda? Realizowana dla iPhone XR wymiana gniazda ładowania pozwoli Ci znów korzystać z urządzenia wygodnie, ładować baterię poprawnie i bez tracenia czasu na podłączenie do ładowania. Profesjonalnie wykonany serwis iPhone XR to sposób na wszelkie niedogodności. W iHospital nie tylko wymienimy złącze ładowania w Twoim iPhone XR, ale uporamy się także z innymi usterkami. Dbamy o Jabłka kompleksowo, oferując wszelkie naprawy. Poniżej znajdziesz listę usług, jakie realizujemy najczęściej.

Zebraliśmy już ponad 900 poleceń od właścicieli Jabłek, którzy korzystali z naszych usług serwisowych.