Naprawa iPhone 6 Plus

Wymiana wyświetlacza iPhone 6 Plus

Ekran wyświetlacza w Twoim iPhone 6 Plus jest czarny, “rozlany”, nie pokazuje pełnego obrazu, a może nie reaguje również na dotyk? Zgłoś się do iHospital - wymiana wyświetlacza iPhone 6 Plus zajmie nam niecałą godzinę, a Tobie przywróci komfort prowadzenia rozmów telefonicznych, wyświetlania wiadomości, ulubionych aplikacji czy filmów i seriali.

Odwiedź nasz serwis Apple w Poznaniu - na Jeżycach lub Polance, Katowicach, Gdańsku, w Krakowie lub nadaj paczkę za pomocą darmowego kuriera. Zapewniamy wszystko, co niezbędne, by Twój wyświetlacz iPhone 6 Plus znów działał poprawnie - mamy specjalistyczny sprzęt, doświadczenie i precyzję oraz najwyższej jakości komponenty, na które otrzymasz gwarancję. Wymiana wyświetlacza iPhone 6 to również atrakcyjna cena!

Czekamy na Twój iPhone 6 Plus w iHospital

Potrzebna Ci wymiana wyświetlacza w iPhone 6 Plus? W iHospital skutecznie poradzimy sobie z Twoim problemem. Doradzimy też jak najlepiej dbać o iSprzęt. Umów się na wizytę w jednym z sześciu serwisów telefonicznie, mailowo lub przez formularz dostępny na stronie. Pomagamy miłośnikom z całej Polski dzięki naprawie wysyłkowej, więc jeśli nie mieszkasz w okolicy naszego serwisu zawsze możesz skorzystać z tej opcji i zamówić darmowego kuriera

MARCIN, ADAM i DAWID. TWOJA WIARA OD APPLE.

Na serwisie iPhone 6 Plus znamy się najlepiej - jesteśmy najchętniej polecanym serwisem w Poznaniu! Znajdziecie nas na Polance oraz Jeżycach.

FB | Insta | Twitter | Google Maps | in

JONASZ & MATEUSZ. DOBRZE GODOJĄ I NAPRAWIAJĄ.

Masz problem ze swoim iPhone 6 Plus? W naszym serwisie iPhone w Katowicach zrobimy wszystko, aby Twój iSprzęt był "jak nowy". Jesteśmy dokładni, efektywni i uczciwi.

KUBA. SPECJALYSTA OD APPLE

Żadna dzielnica Warszawy nie chwyta za serce tak jak zielony Żoliborz. Dlatego serwisujemy iPhone 6 Plus właśnie tutaj, oferując Wam naprawę iPhone od ręki w super cenach.

FB | Insta | Twitter | Google Maps

SERWISUJE APPLE PO KRÓLEWSKU

W Krakowie serwisujemy iPhone 6 Plus w iście królewski sposób na ul. Topolowej 8. Każdy iPhone, iPad, MacBook zasługuję na opiekę godną monarchy, którą mu zapewnimy.

PIOTR. KAPITAN SERWISU NA POMORZU

Jeśli Twój iPhone 6 Plus potrzebuje skutecznego serwisu, koniecznie odwiedź nas przy ul. Grunwaldzkiej 99/101. Oferujemy najlepszą obsługę w Gdańsku.

Jak wygląda proces?

Oddanie iPhone 6 Plus do naprawy

Na początku przygotujemy formularz przyjęcia smartfona do iHospital. Opiszemy w nim m.in. szczegóły usterki oraz szacunkowy koszt i termin wymiany wyświetlacza.

Oddanie iPhone 6 Plus do naprawy

Starannie sprawdzimy, co stało się z wyświetlaczem w Twoim Jabłku, a następnie wybierzemy optymalny sposób i koszt naprawy usterki.

Wymiana ekranu iPhone 6

Precyzyjnie wymienimy wyświetlacz na nowy, korzystając przy tym ze sprawdzonych narzędzi, bezpiecznych dla Twojego telefonu. Zwykle zajmuje nam to do 60 minut.

Wymiana ekranu iPhone 6

Testowanie i wydanie iPhone 6 Plus

Po naprawie upewnimy się, że Twój wyświetlacz działa w pełni poprawnie. Wraz ze sprawnym smartfonem otrzymasz również kilkumiesięczną gwarancję na wykonaną naprawę.

Testowanie i wydanie iPhone 6 Plus

iPhone 6 Plus wymiana wyświetlacza

Problem z wyświetlaczem najczęściej pojawia się po upadku smartfona z wysokości na twarde podłoże. Uszkodzeniu mogą ulec także ekran i panel dotykowy, uniemożliwiając korzystanie ze smartfona. Wybierz pogwarancyjny serwis Apple - iHospital, w którym tego typu naprawy to u nas codzienność. Działamy rzetelnie i profesjonalnie, korzystając wyłącznie ze specjalistycznych, sprawdzonych narzędzi, bezpiecznych nawet dla najmniejszych części Jabłek. Otrzymasz też gwarancję na nowe komponenty.

Wymiana ekranu iPhone 6 Plus przebiega u nas sprawnie, rzetelnie, a do tego w przyjemnej atmosferze. Umów się na wizytę w dogodnym dla Ciebie terminie lub nadaj do nas telefon za pomocą kuriera (zamówisz go za darmo na naszej stronie). Naprawa iPhone realizowana jest zwykle tego samego dnia, w którym sprzęt trafi do naszego serwisu, a Ty już wkrótce będziesz cieszyć się sprawnym wyświetlaczem iPhone 6 Plus.

Jeśli wyświetlacz Twojego iPhone 6 Plus zamiast ulubionych aplikacji pokazuje plamy, paski (lub w ogóle nic nie wyświetla), a przy tym pojawia się problemem z dotykiem, zgłoś się do iHospital.

Wymiana wyświetlacza iPhone 6 Plus to 259 zł w promocyjnej cenie.

Wymiana wyświetlacza w iPhone 6 Plus zajmuje nam zwykle nie więcej niż godzinę.

Przynieś urządzenie do jednego z naszych serwisów (najlepiej po uprzednim umówieniu telefonicznym lub mailowym), skorzystaj z usługi naprawy wysyłkowej (zamawiając na naszej stronie bezpłatnego kuriera) lub nadaj przesyłkę w Paczkomacie.

Poznań, Katowice, Kraków i Gdańsk to miasta, w których znajdziesz nasze serwisy iHospital. Możesz skorzystać też z usługi naprawy wysyłkowej.

Działamy rzetelnie i profesjonalnie, używając do napraw bezpiecznych dla sprzętu narzędzi i wysokiej jakości komponentów, na które otrzymasz gwarancję.

Naprawić można w zasadzie wszystko, co związane z iPhone, MacBook czy iPad.