Naprawa wibracji iPhone 6 Plus

Twój smartfon wibruje zbyt cicho, słabo lub mechanizm wibracji nie działa wcale? Przywrócimy go w niecałą godzinę, bo tyle trwa w iHospital naprawa wibracji iPhone 6 Plus. Dzięki niej nie ominą Cię ważne telefony i powiadomienia przy wyłączonych dźwiękach w smartfonie. Nasz serwis Apple to sprawdzone miejsce, a znajdziesz nas w Gdańsku, Katowicach, Krakowie i w Poznaniu (na Jeżycach i Polance). Realizujemy również naprawy wysyłkowe.

Naprawa wibracji w iPhone 6 Plus wymaga wprawnej ręki doświadczonego serwisanta oraz specjalistycznych narzędzi, bezpiecznych nawet dla najmniejszych części smartfona. Montujemy najwyższej jakości komponenty Apple, a każdą nasza naprawa objęta jest kilkumiesięczną gwarancją. A to wszystko w atrakcyjnej cenie!

Naprawimy Twój iPhone 6 Plus w iHospital!

Jak wygląda proces?

Oddanie iPhone 6 Plus do naprawy

Po przekazaniu przez Ciebie telefonu wypełniamy formularz serwisowy, a w nim m.in.: opisujemy usterkę, wskazujemy orientacyjny termin i koszt naprawy.

Oddanie iPhone 6 Plus do naprawy

Naprawa iPhone rozpoczyna się od przeprowadzenia starannej diagnozy smartfona. Ustalimy przyczynę uszkodzenia wibracji w telefonie, a następnie wybierzemy optymalny sposób usunięcia usterki.

Naprawa iPhone 6 Plus

Wymienimy mechanizm wibracji w Twoim iPhone 6 Plus na nowy, używając do tego specjalistycznych narzędzi. Całość powinna nam zająć ok. 1 h.

Testowanie i wydanie iPhone 6 Plus

Na koniec przetestujemy wibrację w Twoim iPhone 6 Plus i poinformujemy Cię o możliwości jego odbioru. Zapewniamy również kilkumiesięczną gwarancję po serwisie.

Testowanie i wydanie iPhone 6 Plus

Naprawa wibracji iPhone 6 Plus

Choć brak wibracji w telefonie na początku może wydawać się błahym problemem, to z czasem stanie się sporym utrudnieniem. Nie musisz dłużej się z nim zmagać - zgłoś się do iHospital. Naprawa wibracji iPhone 6 Plus zajmie nam niecałą godzinę, a Tobie przywróci pełen komfort korzystania ze smartfona (szczególnie w sytuacjach, kiedy często musisz mieć wyłączone dźwięki w telefonie).

Zgłoś się do nas i przekonaj się, jak niewiele potrzeba, by zyskać w pełni sprawny smartfon. Zarezerwuj termin telefonicznie, mailowo lub wypełniając formularz na naszej stronie. Dla Twojej wygody oferujemy również opcję naprawy wysyłkowej z darmowym kurierem. Działamy na oryginalnych częściach i nowoczesnych narzędziach, które pozwalają nam sprawnie radzić sobie nawet z najbardziej skomplikowanymi usterkami Apple. Zapraszamy do iHospital!

Jeśli wibracja w Twoim iPhone 6 Plus działa bardzo cicho, słabo lub nie działa wcale, zgłoś się do naszego serwisu.

Naprawa wibracji iPhone 6 Plus to w iHospital 160 zł w promocyjnej cenie.

Naprawa wibracji w iPhone 6 Plus zajmuje nam zwykle nie więcej niż 60 minut.

Osobiście lub przez inną osobę. Możesz skorzystać też z usługi naprawy wysyłkowej, zamawiając na naszej stronie bezpłatnego kuriera.

W Krakowie, Katowicach, Gdańsku i Poznaniu (na Polance i Jeżycach). Dzięki opcji naprawy wysyłkowej skorzystasz z serwisu iHospital, gdziekolwiek mieszkasz.

Przekręciliśmy już niemal milion śrubek w urządzeniach Apple! Działamy sprawnie, profesjonalnie i kompleksowo, o czym świadczą liczne opinie naszych Klientów.

W zasadzie niemal wszystko, co związane z iPhone, iPad czy MacBook.