Naprawa iPhone 6s Plus

Naprawa mikrofonu iPhone 6s Plus

Twoi rozmówcy nie słyszą co mówisz? Dyktafon nie nagrywa dźwięków? Przyczyną może być uszkodzony mikrofon. Do czynników, które najczęściej powodują awarię mikrofonu zalicza się np. zalanie, silne zabrudzenie, zapiaszczenie, czy też uraz mechaniczny powstały np. w wyniku upadku na twarde podłoże. Niezależnie od powodu, naprawa mikrofonu iPhone 6s Plus w naszym serwisie będzie szybka, niedroga i trwała. Jeśli zależy Ci na szybkim przywróceniu pełnej funkcjonalności Twojego smartfona, zadzwoń do nas i odwiedź jeden z pięciu punktów stacjonarnych zlokalizowanych w czterech miastach Polski – Poznaniu, Gdańsku, Katowicach i Krakowie. Oferujemy również wygodną i bezpieczną usługę serwisu wysyłkowego, dzięki której naprawimy Twoje Jabłko szybko i wygodnie – bez konieczności Twojego wychodzenia z domu!

Serwis iPhone 6s Plus – naprawa mikrofonu

Naprawa mikrofonu iPhone 6s Plus – jak wygląda proces?

Dbamy o to, by większość napraw realizować szybko – w ciągu godziny. Nasz serwis bazuje na sprawdzonych procedurach – składa się z czterech, prostych kroków.

Oddanie iPhone 6s Plus do naprawy

Naprawę mikrofonu w iPhone 6s Plus rozpoczynamy od przyjęcia telefonu do naszego serwisu. Możesz oddać go osobiście lub skorzystać z usługi kurierskiej.

Oddanie iPhone 6s Plus do naprawy

Sprawdzamy, co tak naprawdę było przyczyną awarii mikrofonu i szacujemy czas niezbędny do jego naprawy.

Dzięki znajomości technologii Apple, jesteśmy w stanie przeprowadzić naprawę mikrofonu iPhone 6s Plus nawet w ciągu 60 minut!

Testowanie i wydanie iPhone 6s Plus

Teraz sprawdzamy, czy mikrofon działa bez zarzutu. O możliwości odbioru poinformujemy Cię w wiadomości SMS, lub e-mail.

Testowanie i wydanie iPhone 6s Plus

Naprawa mikrofonu iPhone 6s Plus nie musi wiązać się z wysokimi kosztami i tygodniami bez telefonu. Zgłaszając się do iHospital możesz liczyć na to, że serwis iPhone 6s Plus może być szybki i niedrogi! Kiedy Ty pijesz ulubioną kawę lub oglądasz jeden z odcinków Twojego ulubionego serialu, my doprowadzamy Twoje Jabłko do doskonałego stanu technicznego i zanim się obejrzysz – zaprosimy Cię po jego odbiór! Nasza znajomość technologii Apple sprawia, że naprawa iPhone będzie szybka, tania i bezawaryjna!

Serwis iPhone 6s Plus w iHospital to pięć placówek stacjonarnych w czterech miastach Polski – Gdańsku, Krakowie, Katowicach i Poznaniu. Prześlij nam swój smartfon lub odwiedź nas osobiście.

Zakładamy, że średni czas naprawy mikrofonu w iPhone 6s Plus nie powinien zająć więcej niż 60 minut.

Możesz zdecydować się na opcję serwisu wysyłkowego lub odwiedzić nas osobiście – pamiętaj o telefonicznym uzgodnieniu wizyty!

Nasz serwis Apple naprawia wszystkie modele urządzeń marki, takich jak np. iPhone, Macbook czy iPad.