Naprawa iPhone 8 Plus

Wymiana złącza ładowania iPhone 8 Plus

Zdarza się, że Twoja ładowarka pomimo tego, że ładuje telefon to czasami szwankuje i przerywa ten proces? Wymiana gniazda ładowania iPhone 8 Plus może rozwiązać ten problem. Nie powinno się czekać z naprawą takiej usterki, ponieważ może doprowadzić do całkowitego uszkodzenia złącza, którego nie będzie się dało naprawić.

Wymiana złącza ładowania iPhone 8 Plus zajmuje nam niecałe 60 minut i kosztuje 239 złotych. Zastanawiasz się, czy warto naprawiać taką uterkę? Jak najbardziej warto, gdyż niejednokrotnie zakup nowej części przewyższa cenę naprawy. Nasz serwis Apple jest profesjonalną firmą, która naprawia i wymienia części, bazując na najwyższej klasie komponentach. Korzystając z usług iHospital, nie zauważysz różnicy po naprawie, Twój naprawiony telefon lub jego część nie będzie różniła się od oryginałuNaprawa iPhone jest dla nas priorytetem.

Zapraszamy do naszego serwisu iHospital!

Jak przebiega proces naprawy złącza ładowania iPhone 8 Plus?

Oddanie części iPhone 8 Plus do iHospital

Na tym etapie spisujemy protokół, który otrzymuje każdy klient. Są tam zawarte szczegółowe informacje na temat procesu naprawy i samej usterki. Jest to też dowód i gwarancja.

Oddanie części iPhone 8 Plus do iHospital

Staramy się ustalić, którą część trzeba wymienić albo naprawić, by działała jak najlepiej.

Naprawa części iPhone 8 Plus

Jeżeli jesteśmy pewni, w jaki sposób chcemy wykonać naprawę, to przygotowujemy odpowiednią część, bądź rozbieramy ją na czynniki pierwsze i szukamy usterki.

Naprawa części iPhone 8 Plus

Testowanie i wydanie ładowarki do iPhone 8 Plus

Po skończonej naprawie staramy się przetestować daną rzecz w Twojej obecności. Jeżeli usługa jest wysyłkowa, to wysyłamy towar bezpośrednio pod wskazany adres.

Testowanie i wydanie ładowarki do iPhone 8 Plus

Wymiana gniazda ładowania iPhone 8 Plus tylko w sprawdzonym serwisie!

Wymiana gniazda lub złącza do ładowania iPhone 8 Plus powinna rozwiązać problemy z ładowaniem telefonu. Nie czekaj z naprawą, tylko skorzystaj z pomocy naszego serwisu iHospital. Warto od razu rozwiązywać takie problemy, ponieważ może okazać się, że przyczyna leży w zupełnie innej części telefonu, takiej jak płyta główna.

Zapraszamy do skorzystania z naszej fachowej pomocy, chętnie pomożemy nowym klientom. Działamy stacjonarnie na terenie 4 miast w Polsce – Poznań, Katowice, Kraków i Gdańsk. Jeżeli masz do nas daleko, to możesz także skorzystać z naszej pomocy. Wystarczy, że wyślesz uszkodzoną część kurierem, wcześniej się z nami kontaktując
Zawsze staramy się rozwiązywać problemy w jak najkrótszym czasie, ponieważ zależy nam na Twoim uśmiechu i na tym, abyś jak najszybciej mógł korzystać z telefonu.

Zgłoś się do iHospital, jeżeli w Twoim iPhonie 8 Plus pojawił się problem ze złączem słuchawkowym lub ładowarka nie działa tak jak powinna.

Wymiana złącza ładowania iPhone 8 Plus to cena 239 zł i jest to cena promocyjna.

Wymiana złącza ładowania iPhone 6s Plus nie trwa dłużej niż godzinę. Jeżeli mamy takie możliwości to działamy jak najszybciej.

Opcji jest kilka. Możesz zjawić się w iHospital osobiście albo wysłać element paczkomatem bądź usługą kurierską.

Mamy 5 punktów stacjonarnych dwa w Poznaniu (na Polance i Jeżycach) i po jednym w Katowicach, Krakowie i Gdańsku. Naprawa wysyłkowa umożliwia korzystanie z naszych usług osobom z całej Polski.

Nasz serwis Apple podchodzi do każdego klienta indywidualnie i wyjątkowo. Zależy nam na tym, aby naprawić Twój sprzęt najlepiej jak się da i żeby odbyło się to sprawnie i z uśmiechem.

Jeżeli posiadasz więcej sprzętów Apple, to śmiało możesz korzystać z naszych usług. Naprawimy każdy model telefonu Apple, MacBook, Apple Watch czy iPad.