Naprawa suwaka wyciszenia

Naprawa suwaka wyciszenia iPhone

Nie możesz swobodnie sterować wyciszeniem swojego urządzenia Apple? Pomocna okaże się naprawa suwaka wyciszenia w iPhone. To rozwiązanie, które pozwoli Ci znów sprawnie wyciszyć urządzenie lub włączyć dźwięk, jednym ruchem palca. Nasz serwis Apple w 60 minut rozwiąże problem z Twoim urządzeniem, pozwalając Ci znów cieszyć się jego niezawodnym funkcjonowaniem. W iHospital dbamy zarówno o komfort Twój, jak i Twojego Jabłka, dlatego wymiana suwaka wyciszenia w iPhone to usługa, jaką realizujemy, przy wykorzystaniu wysokiej klasy sprzętów i części, a na każdą naprawę udzielamy gwarancji. Wierzymy jednak, że nie będziesz musiał z niej korzystać, bo wybierając nasz serwis oddajesz swojego iPhone w ręce pełne pasji i doświadczenia!

Czeka Cię naprawa suwaka wyciszenia w iPhone? Spotkajmy się w jednym z naszych serwisów, które znajdziesz w takich miastach jak:

  • Poznań,
  • Gdańsk,
  • Kraków,
  • Katowice

Wymiana suwaka wyciszenia, a może przy okazji inna naprawa?

Leczymy Jabłka ze wszystkich dolegliwości - wykonamy wymianę suwaka wyciszenia w Twoim iPhone, a jeśli będzie trzeba, weźmiemy pod lupę także inne usterki. Skontaktuj się z nami i umów naprawę - czekamy na Twój telefon lub zgłoszenie przez formularz kontaktowy!

W iHospital realizujemy różnego rodzaju naprawy dla wszystkich modeli:

Usługa Czas naprawy Cena naprawy iPhone Cena promocyjna iPhone
Naprawa suwaka wyciszenia iPhone 8 60 minut 300zł 209zł
Naprawa suwaka wyciszenia iPhone 8 Plus 60 minut 300zł 229zł
Naprawa suwaka wyciszenia iPhone 7 60 minut 300zł 209zł
Naprawa suwaka wyciszenia iPhone 7 Plus 60 minut 350zł 229zł
Naprawa suwaka wyciszenia iPhone 6 60 minut 199zł 150zł
Naprawa suwaka wyciszenia iPhone 6 Plus 60 minut 260zł 160zł
Naprawa suwaka wyciszenia iPhone 6s 60 minut 199zł 209zł
Naprawa suwaka wyciszenia iPhone 6s Plus 60 minut 290zł 200zł
Naprawa suwaka wyciszenia iPhone SE 3 godziny 209zł 199zł
Naprawa suwaka wyciszenia iPhone 5/5c 60 minut 199zł 115zł
Naprawa suwaka wyciszenia iPhone 5s 60 minut 199zł 120zł
Naprawa suwaka wyciszenia iPhone 4/4s 60 minut 119zł 89zł

Napraw suwak wyciszenia w swoim iPhone i podaruj mu drugie życie

Dlaczego naprawa suwaka wyciszenia w iHopsital to dobra decyzja? Nasz pogwarancyjny serwis Apple dba o swoich klientów. Cieszymy się, kiedy Wasze urządzenia działają bez zarzutu, dlatego doprowadzamy je do stanu pełnej sprawności. Wymiana suwaka wyciszenia w iPhone to jedna z tych napraw, podczas której w krótkim czasie przywracamy urządzeniu jego funkcjonalność. Brak możliwości wprowadzenia urządzenia w tryb cichy nie będzie Cię dłużej denerwować. Wystarczy, że odwiedzisz nasz serwis iPhone, a my zajmiemy się całą resztą - wykonamy kompleksową naprawę suwaka wyciszenia w Twoim iPhone, tak byś mógł z niego korzystać niczym z nowego smartfona.