Wymiana tylnej szybki iPhone 12 Pro Max

Szklana obudowa nowych sprzętów Apple robi duże wrażenie, niestety jest bardzo krucha. Wymiana szkła tylnej obudowy iPhone 12 Pro Max to częsta usługa, którą świadczymy, ponieważ producent nie daje gwarancji na tę część telefonu. Najlepiej jest zabezpieczyć Jabłko modnym etui, jednak wypadków nie da się uniknąć. Co jeśli nieszczęście już się zdarzyło i Twój iPhone 12 Pro Max wymaga wymiany tylnej obudowy? Zgłoś się do nas! Nasz pogwarancyjny serwis Apple ma doświadczenie w radzeniu sobie z takimi usterkami. Skorzystaj z naszej usługi, a przygotujemy dla Ciebie najlepszą ofertę.

Serwis iPhone 12 Pro Max – wymiana szkła tylnej obudowy

Wymiana szkła tylnej obudowy iPhone 12 Pro Max – jak wygląda proces?

Oddanie iPhone 12 Pro Max do naprawy

Oddaj swój iPhone 12 Pro Max do serwisu iHospital i odbierz formularz serwisowy ze wszystkimi ważnymi informacjami.

Oddanie iPhone 12 Pro Max do naprawy

Po krótkim wywiadzie ustalimy, jaka naprawa iPhone 12 Pro Max będzie najlepsza w Twoim przypadku.

Naprawa iPhone 12 Pro Max

Twoim sprzętem zajmą się specjaliści iHospital, dla których naprawa iPhone jest chlebem codziennym.

Testowanie i wydanie iPhone 12 Pro Max

Kiedy zakończymy naprawę, damy Ci znać mailem lub SMS-em. Na miejscu sprawdzimy, czy serwis odpowiada Twoim oczekiwaniom i oddamy Ci telefon z kartą gwarancyjną.

Testowanie i wydanie iPhone 12 Pro Max

W przypadku iPhone 12 Pro Max wymiana tylnej obudowy nie musi trwać kilku tygodni. Powierz ją profesjonalistom i odzyskaj swoje Jabłko w nienagannym stanie już po kilku dniach! Umów się na wizytę w jednym z naszych oddziałów w pięciu miastach (Poznań, Katowice, Gdańsk, Warszawa, Kraków) lub wyślij telefon paczkomatem.

Wymiana tylnej obudowy iPhone 12 Pro Max jest konieczna, kiedy zobaczysz pierwsze pęknięcie.

Wszystkie nasze ceny są transparentne, możesz je sprawdzić przed wizytą w serwisie: https://ihospital.pl/naprawa-iphone-12-pro-max/.

Wymiana szkła tylnej obudowy iPhone 12 Pro Max trwa od pięciu do siedmiu dni roboczych.

Swoje Jabłko możesz dostarczyć osobiście do serwisu iHospital lub wysłać go do nas paczkomatem albo kurierem.

Nasze usługi świadczymy w Poznaniu (Polanka i Jeżyce), Krakowie, Gdańsku, Warszawie i Katowicach. Oferujemy także naprawę wysyłkową.

Wystarczy spojrzeć na pozytywne opinie w mediach społecznościowych, by przekonać się, że jesteśmy sprawdzoną firmą. Charakteryzują nas trzy słowa: szybko, profesjonalnie, niedrogo.

Możesz powierzyć nam wszystkie swoje sprzęty Apple, które wymagają naprawy. Przyjmujemy Jabłka ze zbitymi szybkami, wylanymi wyświetlaczami, uszkodzonymi głośnikami czy niedziałającym aparatem.