Naprawa iPhone 6s Plus

Wymiana tylnej obudowy iPhone 6s Plus

Na skutek upadku tylna obudowa Twojego smartfona pękła i obawiasz się nie tylko o jego wygląd, lecz również o dalszą funkcjonalność? Ochroń swój smartfon korzystając z naszych usług. Gwarantujemy, że w iHospital wymiana tylnej obudowy w iPhone 6s Plus będzie nie tylko sprawna, ale też profesjonalna i trwała. Cały przebieg prac serwisowych może zająć 2-3 dni. Naprawa jest dość czasochłonna i wymaga przełożenia wszystkich podzespołów Twojego smartfona. Po uprzednim uzgodnieniu telefonicznym wizyty, odwiedź nas w jednym z punktów zlokalizowanych w czterech miastach Polski. Możesz również skorzystać z wygodnej opcji serwisu wysyłkowego. Sprawdź, jak działamy w praktyce!

Serwis iPhone 6s Plus – naprawa tylnej obudowy

Naprawa tylnej obudowy iPhone 6s Plus – jak wygląda proces?

Większość napraw realizujemy w 60 minut. Przebieg serwisu w iHospital składa się z czterech prostych kroków. Jakich?

Oddanie iPhone 6s Plus do naprawy

Wymianą tylnej obudowy Phone 6s Plus zajmujemy się od razu po przyjęciu telefonu do serwisu. Możesz nas odwiedzić osobiście, lub wysłać go do nas kurierem.

Oddanie iPhone 6s Plus do naprawy

Konieczność wymiany tylnej obudowy nie wymaga diagnozy – uszkodzenia widać na pierwszy rzut oka.

Teraz wymieniamy tylną obudowę w Twoim iPhone 6s Plus.

Teraz wymieniamy tylną obudowę w Twoim iPhone 6s Plus.

Testowanie i wydanie iPhone 6s Plus

Sprawdzamy, czy tylna obudowa doskonale przylega do smartfona i czy została trwale zamocowana. Informację o możliwości odbioru telefonu wyślemy do Ciebie w formie wiadomości SMS lub e-mail.

Testowanie i wydanie iPhone 6s Plus

Wymiana tylnej obudowy iPhone 6s Plus zajmuje zazwyczaj 2-3 dni. Jeżeli zależy Ci na tym, by serwis smartfona był nie tylko szybki, ale też trwały i bezawaryjny – skorzystaj z naszej wiedzy i praktycznego doświadczenia. Sprawdź, że naprawa iPhone nie musi wiązać się z wysokim wydatkiem. Oferujemy bardzo konkurencyjne ceny, fachową obsługę i szybki serwis. Odwiedzisz nas w pięciu placówkach ulokowanych w czterech miastach Polski. Możesz również wysłać nam swój iPhone kurierem. Skontaktuj się z nami - czekamy!

Oferta skierowana jest do posiadaczy Jabłek z całej Polski. Przekaż nam swoje urządzenie do jednej z pięciu placówek w  Poznaniu, Gdańsku, Krakowie i Katowicach.

Staramy się, by czas wymiany obudowy tylnej nie zajął więcej niż 2-3 dni.

Możesz zdecydować się na wygodny i bezpieczny serwis wysyłkowy. Lub po uprzednim uzgodnieniu telefonicznym, odwiedzić nas osobiście. Działamy w Poznaniu, Gdańsku, Krakowie i Katowicach.

Nasz serwis Apple naprawia wszystkie modele urządzeń marki, takich jak np. iPhone, Macbook czy iPad.