Naprawa iPhone X

Wymiana tylnej szybki iPhone X

Twój telefon upadł z większej wysokości, uderzyłeś nim o stół, niechcący na nim stanąłeś i szkło tylnej obudowy popękało tworząc nieestetyczne linie i pajączki? Możesz temu zaradzić! Aby uniknąć ryzyka odklejania się kawałków szkła i by przywrócić Twojemu smartfonowi dawny, dobry wygląd – skorzystaj z usług iHospital. Wymiana szkła tylnej obudowy iPhone X nie musi być kosztowna, czasochłonna i problematyczna. Sprawdź nasze usługi w praktyce i przekonaj się, że w ciągu 2-3 dni w Poznaniu i do 5 dni w pozostałych miastach, możesz odzyskać w pełni funkcjonalny, naprawiony smartfon.

Serwis iPhone X – wymiana szkła tylnej obudowy

Wymiana szkła tylnej obudowy iPhone X – jak wygląda proces?

Wiemy, jak ważny jest dla Ciebie Twój smartfon. To właśnie dlatego dokładamy starań, by większość napraw nie zajęła więcej niż to konieczne. Część napraw realizujemy dosłownie od ręki.

Oddanie iPhone X do naprawy

Serwis iPhone X rozpoczyna się oficjalnie po tym, jak otrzymamy od Ciebie Jabłko. Możesz je nadać kurierem w formie serwisu wysyłkowego lub odwiedzić nas osobiście.

Oddanie iPhone X do naprawy

W tym kroku dokładnie szacujemy rozległość zniszczeń, jesteśmy w stanie ocenić czy uszkodzeniu uległo tylko szkło, czy awaria objęła również inne elementy.

Serwis iPhone X rozpoczyna pracę nad usuwaniem zniszczeń. Odklejamy stare szkło, a w jego miejsce wklejamy nowe.

Testowanie i wydanie iPhone X

Czy szkło idealnie przylega? Czy tylna obudowa nie ma teraz żadnych rys? Jeśli tak, serwis uznajemy za zakończony sukcesem. Teraz wysyłamy do Ciebie SMS-a lub wiadomość e-mail z zaproszeniem po odbiór.

Testowanie i wydanie iPhone X

Naprawa iPhone w iHospital, która polega na wymianie szkła tylnej obudowy iPhone X nie musi wiązać się z kilkutygodniowym oczekiwaniem aż telefon wróci do Ciebie z serwisu. Dzięki prawdziwej pasji do technologii Apple, a także doświadczeniu w wykonywaniu napraw urządzeń z logo Jabłka, jesteśmy w stanie zapewnić Ci profesjonalne usługi serwisowe w wyjątkowo atrakcyjnej cenie. Odwiedź nas w jeden z sześciu placówek serwisowych lub skorzystaj z bezpiecznej usługi serwisu wysyłkowego.

Serwis iPhone X w iHospital jest kierowany do posiadaczy Jabłek z całej Polski! Działamy w pięciu miastach – Poznaniu, Gdańsku, Krakowie, Warszawie i Katowicach. Jeśli masz do nas daleko zachęcamy Cię do skorzystania z wygodnej opcji serwisu wysyłkowego.

Staramy się, by wymiana szkła tylnej obudowy iPhone X nie zajęła więcej niż 2-3 dni w Poznaniu i do 5 dni w innych miastach. Bardziej złożone usterki zajmują nam jednak nieco więcej czasu. Skontaktuj się z nami, by poznać szczegóły.

Możesz odwiedzić nas osobiście, decydując się na wizytę w jednym z sześciu punktów stacjonarnych, lub przekazać telefon kurierowi.

Nasz serwis Apple naprawia wszystkie modele urządzeń, takie jak np. iPhone, Macbook czy iPad.