Naprawa iPhone 12 Pro Max

Wymiana mikrofonu iPhone 12 Pro Max

Twoi rozmówcy nie słyszą Cię w trakcie połączeń? Wymiana mikrofonu iPhone 12 Pro Max w iHospital rozwiąże problemy z przekazem dźwięku i wszelkimi zakłóceniami. Do usterek tego rodzaju najczęściej dochodzi w wyniku zalania, zabrudzenia lub upadku z dużej wysokości. Nasz zespół dokona szczegółowej diagnozy problemu i opracuje optymalny cenowo plan naprawy. Dzięki temu masz pewność, że usługę wykonamy szybko i skutecznie, co nie obciąży mocno Twojego budżetu. Naprawa mikrofonu iPhone 12 Pro Max w iHospital umożliwi Ci swobodne korzystanie ze wszystkich funkcji Jabłka: nagrywanie notatek głosowych, filmów i udział w ważnych spotkaniach. Odwiedź nasz serwis Apple w Warszawie, Poznaniu, Gdańsku, Katowicach lub Krakowie albo skontaktuj się z nami telefonicznie.

Serwis iPhone 12 Pro Max – wymiana mikrofonu

Śróbek

Wymiana mikrofonu iPhone 12 Pro Max – jak wygląda proces?

Oddanie iPhone 12 Pro Max do naprawy

Przynieś iPhone`a do naszego serwisu. Na miejscu sporządzimy protokół zawierający przewidywany czas i koszt prac. Możesz również skorzystać z naprawy wysyłkowej.

Oddanie iPhone 12 Pro Max do naprawy

Zanim rozpoczniemy naprawę, Twoje Jabłko trafi do laboratorium, w którym poddamy je szczegółowej diagnozie. Dzięki temu masz pewność, że nie pominiemy żadnej usterki.

Naprawa iPhone odbywa się pod okiem ekspertów, którzy korzystają wyłącznie z oryginalnych narzędzi. Twój sprzęt jest z nami bezpieczny.

Testowanie i wydanie iPhone 12 Pro Max

Po zakończeniu naprawy iPhone ponownie trafi do laboratorium. Przetestujemy go, a gdy będziemy pewni, że jest w pełni sprawny, zaprosimy Cię po odbiór.

Testowanie i wydanie iPhone 12 Pro Max

Sprawny mikrofon to gwarancja dostępu do wszystkich najważniejszych funkcji smartfona. Przekaż go w ręce ekspertów – dzięki doświadczeniu, precyzji i specjalistycznej wiedzy naszych serwisantów wymiana mikrofonu iPhone 12 Pro Max w iHospital to bezpieczny wybór. Naprawimy Twoje Jabłko od ręki – skutecznie i w atrakcyjnej cenie!

iPhone 12 Pro Max powinien trafić do naprawy, gdy nie działa mikrofon lub możesz z niego korzystać jedynie przy użyciu słuchawek.

Jeśli nie możesz znaleźć ceny na stronie, oznacza to, że musimy sprawdzić dostępność części. Skontaktuj się z nami, by poznać szczegóły.

Przed naprawą podamy Ci szacowany czas realizacji usługi.

Przynieś Jabłko do punktu iHospital lub skorzystaj z naprawy wysyłkowej.

Znajdziesz nas w Poznaniu, Gdańsku, Katowicach, Warszawie oraz Krakowie.

Sprzęt Apple to nasza pasja. Wyróżnia nas doświadczenie, precyzja i specjalistyczna wiedza. Potwierdzają to liczne opinie zadowolonych klientów.

iHospital to naprawa iPhone 12 Pro Max, innych smartfonów Apple oraz Apple Watchy, iPadów i MacBooków.