Naprawa iPhone 12 Pro

Wymiana tylnej szybki iPhone 12 Pro

Obudowa telefonu jest narażona na wiele uszkodzeń, na przykład podczas upadku. Wymiana szkła tylnej obudowy iPhone 12 Pro przywróci elegancki wygląd i podniesie bezpieczeństwo Twojego urządzenia. W wyniku uszkodzenia mechanicznego szkło telefonu pękło lub się zarysowało? Zwróć się do zespołu iHospital, by szybko rozwiązać ten problem. Gwarantujemy, że Twoje Jabłko będzie wyglądało jak nowe. Nasz serwis Apple specjalizuje się w wymianie szkła tylnej obudowy iPhone 12 Pro oraz innych naprawach. Nie zwlekaj – uszkodzona tylna obudowa może prowadzić do poważnych problemów, takich jak awaria płyty głównej. Odwiedź jeden z naszych serwisów w Poznaniu, Katowicach, Warszawie, Krakowie i Gdańsku lub skontaktuj się z nami przez formularz dostępny na stronie. Naprawa iPhone 12 Pro to nasza specjalność!

Serwis iPhone 12 Pro – wymiana szkła tylnej obudowy

Wymiana szkła tylnej obudowy iPhone 12 Pro – jak wygląda proces?

Oddanie iPhone 12 Pro do naprawy

Wybierz najwygodniejszy sposób oddania telefonu do naprawy. Możesz odwiedzić jeden z serwisów iHospital osobiście lub wysłać do nas urządzenie kurierem.

Oddanie iPhone 12 Pro do naprawy

Po otrzymaniu telefonu sprawdzimy, jak poważny jest problem. Dzięki temu dobierzemy optymalny sposób naprawy.

Twój telefon trafi w ręce specjalistów, którzy mają doświadczenie w wymianie szkła tylnej obudowy iPhone 12 Pro. Masz więc pewność, że Twoje Jabłko jest bezpieczne na każdym etapie naprawy.

Testowanie i wydanie iPhone 12 Pro

Zanim wydamy Ci iPhone 12 Pro, upewnimy się, że wymiana tylnej obudowy przyniosła oczekiwany efekt. Dostaniesz od nas maila lub SMS, że jest gotowy do odbioru.

Testowanie i wydanie iPhone 12 Pro

Twój telefon nie wygląda tak dobrze, jak w dniu zakupu? Zajmiemy się tym! Nasi specjaliści mają doświadczenie w wymianie szkła tylnej obudowy iPhone 12 Pro. Dzięki temu masz pewność, że odbierzesz od nas estetycznie wyglądający i w pełni sprawny telefon. Nie wiesz, czy Twoje Jabłko da się uratować? Skontaktuj się z nami – odpowiemy na wszystkie pytania, by rozwiać Twoje wątpliwości.

Jeśli tylna obudowa jest pęknięta lub posiada zarysowania, zgłoś się do iHospital.

Ceny naprawy iPhone`a 12 Pro w IHospital zawsze są atrakcyjne. Skontaktuj się z nami, by ustalić szczegóły.

Przynieś telefon do naszego serwisu lub wyślij go kurierem.

Znajdziesz nas w Warszawie, Krakowie, Poznaniu, Katowicach i Gdańsku.

Naprawiliśmy już wiele iPhone`ów, dzięki czemu dokładnie znamy technologię Apple. Najlepszą rekomendacją są dla nas pozytywne opinie klientów.

iHospital to naprawa iPhone, a także Apple Watch, iPad i MacBook.