Naprawa iPhone

Naprawa iPhone

Twój telefon potrzebuje naprawy, ale gwarancja już się skończyła lub autoryzowany serwis Ci nie pomógł? Nasz serwis iPhone to miejsce, przywrócimy urządzeniu sprawność. I nie musisz obawiać się o długą rozłąkę ze swoim smartfonem. Jeden dzień? U nas naprawa iPhone trwa nie dłużej niż jedną godzinę! W iHospital w pełni zadbamy o Twoje jabłko - realizowane przez nas usługi to m.in.:

  • wymiana szybki w iPhone, głośnika, obudowy,
  • naprawa ekranu iPhone, naprawa gniazda ładowania, płyty głównej, WiFi,
  • naprawa iPhone po zalaniu,

a wszystko to w cenie określonej indywidualnie do modelu iPhone -  XS, S, 8, 8 Plus, 7, 7 Plus, 6, 6 Plus, 6s, 6s Plus, SE, 5/5c, 5s, 4/4s.

Odwiedź nasz pogwarancyjny serwis iPhone w jednym z wybranych miast - Poznań, Katowice, Gdańsk, Kraków, a z całą naszą pasją i doświadczeniem przywrócimy urządzeniu pełne zdrowie. Zbita szybka, naprawa zalanego telefonu czy każda inna naprawa iPhone to usługa, do której realizacji wykorzystujemy wyłącznie wysokiej jakości części, by Twoje urządzenie Apple, było niczym nowe, właśnie wyjęte z pudełka.

Kompleksowa naprawa iPhone

Jeśli czeka Cię wymiana szybki w iPhone, a dodatkowo bateria nie wytrzymuje już zbyt długo - bez obaw, ze wszystkim Ci pomożemy. Usterki są poważniejsze? Nasz serwis Apple podejmie się realizacji każdej usługi - czy to naprawa ekranu czy naprawa iPhone po zalaniu. Niezależnie od modelu urządzenia, wykonamy kompleksową naprawę, uwzględniając wszelkie uszkodzenia. Wszystko po to, by na Twojej twarzy zobaczyć uśmiech oraz by Twoje jabłko towarzyszyło Ci jak najdłużej.

Naprawa wszystkich modeli iPhone w czterech serwisach w Polsce

iHospital to pogwarancyjny serwis iPhone, który rozumie potrzeby swoich klientów. Dlatego dokładamy wszelkich starań, aby naprawa iPhone trwała jak najkrócej i była wykonana kompleksowo. Jeśli czeka Cię wymiana szybki, naprawa po zalaniu czy naprawa ekranu w iPhone - zapraszamy do jednego z naszych serwisów w Poznaniu, Gdańsku, Krakowie czy Katowicach. Poznaj nasze ceny oraz jakość naszych usług!

iHospital

WIĘCEJ NIŻ NAPRAWA

NAJWYŻSZA JAKOŚĆ

Swoim klientom oferujemy części najwyższej jakości. Każdą część możecie Państwo sprawdzić przed montażem.

GWARANCJA

Na swoje części oferujemy trzymiesięczną gwarancję. Robimy naprawdę wiele, żeby zapewnić najwyższą jakość, dbamy o naszych klientów.

POLITYKA JAKOŚCI

Dbamy o to, aby na każdym kroku oferować Państwu najwyższą jakość obsługi, podzespołów oraz wsparcia na każdym kroku.

ELASTYCZNOŚĆ

To my dostosujemy się do Ciebie. Wymienimy zbitą szybkę w iPhone tam gdzie jesteś lub odbierzemy i zwrócimy Jabłko do domu.

CENIMY TWÓJ CZAS

50% napraw, które mamy w ofercie realizujemy w 30 minut. Te bardziej skomplikowane potrwają 2 godziny.

TRANSPARENTNOŚĆ

Cenę i czas każdej naprawy znajdziesz w naszym cenniku. Jeśli po prostu potrzebujesz pomocy, zadzwoń pomożemy.

POZNAJ NAS BLIŻEJ

NASZE NAPRAWY

Please enter an Access Token on the Instagram Feed plugin Settings page.

MIŁE SŁOWA OD NASZYCH KLIENTÓW

Relacje z naszymi klientami są dla nas bardzo ważne. Dzięki naszym wspólnym rozmowom, Państwa opiniom mamy szansę rozwijać się i poprawiać jakość naszej obsługi.

Martyna De

★★★★★ | Facebook
Wymiana baterii trwała 38 minut, jak dla mnie tempo ekspresowe, wszystko sprawnie i jestem bardzo zadowolona. W porównaniu z oficjalnym serwisem który planował mnie pozbawić telefonu na min. 2 tygodnie za raptem 10zl mniej, nie ma o czym mówić. Polecam bardzo i w razie potrzeby na pewno zwrócę sie do Was ponownie. ☺️

Krzysztof Cytrala

★★★★★ | Google
Wymiana wyświetlacza zajęła serwisantom mniej czasu, niż mnie wypicie kawy na mieście - polecam!

Agnieszka Janik

★★★★★ | Facebook
Profesjonalne, uczciwe i uprzejme podejście do klienta, szybka i skuteczna naprawa, polecam!

Tomasz Nowicki

★★★★★ | Google
Rewelacja, iPhone 6 naprawiony błyskawicznie, bo w niecała godzinę, wymiana gniazda ładowania. Na usługę otrzymałem 6mc gwarancje. Bardzo dziękuje na pewno jeszcze skorzystam z Waszych usług.

Szymon Zieliński

★★★★★ | Facebook
Bardzo dziękuję kolejny raz zresztą za naprawę, że specjalnie dla mnie wcisnęliście mój telefon żeby zdążyć przed moim wyjazdem. Ojciec jest mega zadowolony z podarunku a telefon śmiga aż miło, pozdrawiam!!!

Wybierz swój serwis Apple

TWÓJ SERWIS APPLE