Template Wymiana zbitej szybki. 60min Ile zapłacę? Wymiana ekranu. 60min Jaka cena? Wymiana baterii. 40min Cena Naprawa głośnika. 60min Sprawdź koszt Naprawa mikrofonu 60min Zobacz cenę Naprawa złącza ładowania. 60min Cennik naprawa iphone kraków

Naprawa iPhone

Twój telefon potrzebuje naprawy, ale gwarancja już się skończyła lub autoryzowany serwis Ci nie pomógł? Nasz serwis iPhone to miejsce, przywrócimy urządzeniu sprawność. I nie musisz obawiać się o długą rozłąkę ze swoim smartfonem. Jeden dzień? U nas naprawa iPhone trwa nie dłużej niż jedną godzinę! W iHospital w pełni zadbamy o Twoje jabłko - realizowane przez nas usługi to m.in.:

  • wymiana szybki w iPhone, głośnika, obudowy,
  • naprawa ekranu iPhone, naprawa gniazda ładowania, płyty głównej, WiFi,
  • naprawa iPhone po zalaniu,

a wszystko to w cenie określonej indywidualnie do modelu iPhone -  XS, S, 8, 8 Plus, 7, 7 Plus, 6, 6 Plus, 6s, 6s Plus, SE, 5/5c, 5s, 4/4s.

Odwiedź nasz pogwarancyjny serwis iPhone w jednym z wybranych miast - Poznań, Katowice, Gdańsk, Kraków, a z całą naszą pasją i doświadczeniem przywrócimy urządzeniu pełne zdrowie. Zbita szybka, naprawa zalanego telefonu czy każda inna naprawa iPhone to usługa, do której realizacji wykorzystujemy wyłącznie wysokiej jakości części, by Twoje urządzenie Apple, było niczym nowe, właśnie wyjęte z pudełka.

Za co kochają nas klienci

Oceny z Google i Facebooka
Odpowiedzialność

"Fachowa i miła obsługa. Wizyta z nastawieniem na wymianę taśmy okazała się jej tylko ponownym przymocowaniu po poluzowaniu. Szybka naprawa, a iPhone znowu w pełni sprawny. Mogę zdecydowanie polecić."

 Jakub M. 

Profesjonalne podejście

"Jestem zachwycony poziomem usług świadczonych przez iHospital. Byłem dziś po raz pierwszy, ale z czystym sumieniem polecam usługi TEJ firmy. Prócz fachowej diagnozy, dodam racjonalnego podejścia do sprawy, bardzo precyzyjnie określono czas wykonania usługi, od samego początku gwarantując sprawne wykonanie zadania."

Piotr Ł.

Czas naprawy

Wymiana przycisku home w iPhone 8 odbyła się błyskawicznie, profesjonalnie. W przeciągu godziny mogłem dalej korzystać z telefonu. Polecam! Osoba pracująca na miejscu bardzo miła i pomocna.

Adam S.

Nasza oferta

Kompleksowa naprawa iPhone

Jeśli czeka Cię wymiana szybki w iPhone, a dodatkowo bateria nie wytrzymuje już zbyt długo - bez obaw, ze wszystkim Ci pomożemy. Usterki są poważniejsze? Nasz serwis Apple podejmie się realizacji każdej usługi - czy to naprawa ekranu czy naprawa iPhone po zalaniu. Niezależnie od modelu urządzenia, wykonamy kompleksową naprawę, uwzględniając wszelkie uszkodzenia. Wszystko po to, by na Twojej twarzy zobaczyć uśmiech oraz by Twoje jabłko towarzyszyło Ci jak najdłużej.

Wybierz swój serwis Apple

Naprawa iPhone, iPad, MacBook - Wybierz swój serwis Apple

Naprawa wszystkich modeli iPhone w pięciu serwisach w Polsce

iHospital to pogwarancyjny serwis iPhone, który rozumie potrzeby swoich klientów. Dlatego dokładamy wszelkich starań, aby naprawa iPhone trwała jak najkrócej i była wykonana kompleksowo. Jeśli czeka Cię wymiana szybki, naprawa po zalaniu czy naprawa ekranu w iPhone - zapraszamy do jednego z naszych serwisów w Poznaniu, Gdańsku, Krakowie czy Katowicach. Poznaj nasze ceny oraz jakość naszych usług!

Naprawa iPhone, iPad, MacBook - iHospital Serwis

Jak naprawimy Twojego iPhone?

SPRAWNIE

70% napraw iPhone, które mamy w ofercie realizujemy w 30 minut. Te bardziej skomplikowane potrwają 2 godziny. Umów się wcześniej, aby mieć pewność, że naprawa zostanie wykonana szybko.

SKUTECZNIE

Ponad 30 000 naprawionych urządzeń Apple i tylko ułamek reklamacji, potwierdzają to nasze dobre opinie. Jeśli ktoś wraca, to tylko dla nas ;).

SOLIDNIE

Na swoje części oferujemy od 3 do 12 miesięcy gwarancji. Wymieniając np. głośnik u nas masz 6 miesięcy, aby go testować i zgłosić się, jeśli coś będzie nie tak. Sprawdzimy i naprawimy go za darmo.

UCZCIWIE

Gramy fair play. Naprawa iPhone, iPad, MacBook - wykonujemy ją rzetelnie, usługi wyceniamy sprawiedliwie.

PRZYJAŹNIE

Nasz Zespół to znawcy, pasjonaci i wielbiciele produktów Apple. Naprawiają, doradzają i uczą, jak zachować Wasze Jabłka na dłużej.

ŁATWO

Zrób zakupy, idź na kawę, a w międzyczasie napraw swojego Appla. Do nas zawsze jest blisko. Szukaj w Poznaniu, Gdańsku, Katowicach i Krakowie