Naprawa iPhone XR

Naprawa przycisku głośności iPhone XR

Chcesz zwiększyć głośność podczas rozmowy telefonicznej, lub ciszej posłuchać muzyki z telefonu, ale przyciski nie reagują? Przyczyną takiego stanu rzeczy może być awaria przycisków głośności w iPhone XR. Serwis iHospital zajmie się naprawą Twojego Jabłka szybko i skutecznie. Dzięki nam odzyskasz dawną funkcjonalność swojego telefonu i już nie będziesz mieć problemów z dokładnym wysłuchaniem swojego rozmówcy. To wszystko możliwe jest nawet w czasie trwania Twojego lunchu! Dokładamy wszelkich starań, by większość napraw serwisowych nie zajmowała więcej niż godzinę, a niektóre realizujemy od ręki. W przypadku naprawy przycisków głośności w iPhone XR, serwis może być jednak uzależniony od charakteru usterki i obszerności naprawy. Sprawdź!

Serwis iPhone XR – naprawa przycisku głośności

Naprawa przycisków głośności iPhone XR – jak wygląda proces?

Dla Twojej wygody staramy się, by większość napraw realizowana była w ciągu 60 minut. Przed odbiorem swojego Jabłka weź koniecznie formularz naprawy, który otrzymałeś od nas przy zdawaniu telefonu.

Oddanie iPhone XR do naprawy

Serwis iPhone XR możemy rozpocząć po otrzymaniu od Ciebie telefonu. Nasz serwisant wypełni specjalny formularz naprawy dokładnie opisujący charakter i domniemaną przyczynę powstania usterki (np. upadek, zalanie).

Oddanie iPhone XR do naprawy

Po otrzymaniu iPhone XR serwis przystępuje do czynności diagnostycznych. Już na tym etapie jesteśmy w stanie określić, jak złożona będzie usługa serwisowa.

Podczas tego etapu przystępujemy do pracy na usunięciem awarii i przywróceniem przyciskom głośności w iPhone XR dawnej funkcjonalności.

Testowanie i wydanie iPhone XR

Sprawdzamy, czy wszystko działa i SMSem lub mailem zapraszamy Cię po odbiór Twojego telefonu.

Testowanie i wydanie iPhone XR

Serwis iPhone XR nie musi wiązać się z wysoką inwestycją i wielotygodniowym oczekiwaniem na to, aż Twój telefon wróci w Twoje dłonie. Dzięki doświadczeniu i prawdziwej pasji do wszystkich produktów Apple, możemy zapewnić, że naprawa iPhone będzie szybka, skuteczna i niedroga. Odwiedź nas na miejscu, lub prześlij swoje Jabłko w formie serwisu wysyłkowego. Możesz odzyskać pełną funkcjonalność swojego telefonu szybciej niż myślisz!

Serwis iPhone XR w iHospital wykonasz w Poznaniu, Gdańsku, Krakowie i Katowicach. Możesz też przesłać nam swój telefon w formie usługi wysyłkowej.

Tempo serwisowania jest określane  w zależności od złożoności serwisu iPhone XR. Część napraw wykonujemy od ręki, inne zajmują godzinę, pozostałe nieco dłużej.

Możesz oddać swój telefon do serwisu osobiście, lub skorzystać z wygodnej i bezpiecznej formy wysyłkowej.

Naprawiamy wszystkie modele iPhone, Macbook czy iPad.