Naprawa iPhone 6 Plus

Wymiana szybki iPhone 6 Plus

Upadek smartfona na twarde podłoże często kończy się pęknięciem ekranu. Problem rozwiąże wymiana szybki iPhone 6 Plus! Umów się na wizytę w iHospital, a wymienimy ją na nową w mniej niż godzinę! Nasz serwis Apple to miejsce, w którym każdego dnia naprawiamy sprzęt z logiem nadgryzionego Jabłka - profesjonalnie i przy użyciu specjalistycznych, sprawdzonych dla iPhone narzędzi.

Czekamy na Ciebie i Twój iPhone 6 Plus w naszych serwisach w Poznaniu (na Jeżycach lub Polance), Katowicach, Krakowie i Gdańsku. Oferujemy również opcję naprawy wysyłkowej. Zrobimy wszystko, by wymiana ekranu iPhone 6 Plus zakończyła się sukcesem. Zapewniamy przy tym korzystną cenę i gwarancję po serwisie. Zgłoś się do nas, a przywrócimy Ci komfort korzystania ze smartfona i doskonały wygląd jego szybki - jak po wyciągnięciu nowego smartfona z pudełka.

Naprawa iPhone 6 w pięciu miastach w Polsce

Potrzebna Ci wymiana szybki w iPhone 6? W iHospital skutecznie poradzimy sobie z Twoim problemem. Zawsze bezpłatnie doradzimy jak zadbać o Twój sprzęt Apple. Umów się na wizytę w jednym z sześciu serwisów mailowo, przez formularz kontaktowy lub telefonicznie. Jeśli nie mieszkasz w pobliżu żadnego z serwisów, zawsze możesz skorzystać z opcji naprawy wysyłkowej i zamówić darmowego kuriera.

MARCIN, ADAM i DAWID. TWOJA WIARA OD APPLE.

Na serwisie iPhone 6 znamy się najlepiej - jesteśmy najchętniej polecanym serwisem w Poznaniu! Znajdziecie nas na Polance oraz Jeżycach.

FB | Insta | Twitter | Google Maps | in

JONASZ & MATEUSZ. DOBRZE GODOJĄ I NAPRAWIAJĄ.

Masz problem ze swoim iPhone 6? W naszym serwisie iPhone w Katowicach zrobimy wszystko, aby Twój iSprzęt był "jak nowy". Jesteśmy dokładni, efektywni i uczciwi.

KUBA. SPECJALYSTA OD APPLE

Żadna dzielnica Warszawy nie chwyta za serce tak jak zielony Żoliborz. Dlatego serwisujemy Apple właśnie tutaj, oferując Wam naprawę iPhone 6 od ręki w super cenach.

FB | Insta | Twitter | Google Maps

SERWISUJE APPLE PO KRÓLEWSKU

W Krakowie serwisujemy iPhone 6 w iście królewski sposób na ul. Topolowej 8. Każdy iPhone, iPad, MacBook zasługuję na opiekę godną monarchy, którą mu zapewnimy.

PIOTR. KAPITAN SERWISU NA POMORZU

Jeśli Twój iPhone 6 potrzebuje skutecznego serwisu, koniecznie odwiedź nas przy ul. Grunwaldzkiej 99/101. Oferujemy najlepszą obsługę w Gdańsku.

Jak wygląda proces?

Oddanie iPhone 6 Plus do naprawy

Uzupełnimy formularz przyjęcia smartfona do serwisu, w którym m.in. opiszemy usterkę oraz przewidywalny czas i koszt wymiany szybki iPhone 6 Plus.

Oddanie iPhone 6 Plus do naprawy

Bezpłatnie zdiagnozujemy Twój smartfon przy realizacji naprawy zbitej szybki w naszym serwisie. Następnie poinformujemy Cię o czasie, sposobie i koszcie wymiany ekranu iPhone 6 Plus.

Wymiana szybki iPhone 6 Plus

Ostrożnie zdemontujemy cały wyświetlacz i wymienimy go na nowy. Twój iPhone 6 Plus zyska nowy, lepszy wygląd!

Testowanie i wydanie iPhone 6 Plus

Otrzymasz informację o zakończeniu naprawy. Wraz z Twoim iPhone 6 Plus otrzymasz również gwarancję na wykonaną usługę i będziesz mógł liczyć na nasze wsparcie po serwisie.

Testowanie i wydanie iPhone 6 Plus

iPhone 6 Plus wymiana ekranu

Pęknięta szybka iPhone 6 Plus nie tylko utrudnia codzienne korzystanie z ukochanego Jabłka, ale również psuje jego estetyczny wygląd. Co więcej, kawałki szkła mogą powodować dalsze (i bardziej kosztowne) usterki smartfona. Nie odwlekaj wizyty w iHospital na później - naprawa iPhone i innych urządzeń z logo Jabłka to nasza specjalność. Jesteśmy pasjonatami Apple, ale przede wszystkim mamy wieloletnie doświadczenie i specjalistyczny sprzęt, który umożliwia bezpieczną i staranną naprawę.

Nie czekaj i już dziś umów się na wizytę w iHospital w najlepszym dla Ciebie terminie. Możesz zrobić to telefonicznie, mailowo lub wypełniając formularz na naszej stronie. Dla Twojego komfortu oferujemy również opcję naprawy wysyłkowej z darmowym kurierem - możesz skorzystać z naszych usług, gdziekolwiek mieszkasz. W iHospital znamy się na Apple i możesz nam zaufać! Sprawdź liczne opinie wielbicieli Jabłek, którym naprawialiśmy ponad 30 tysięcy urządzeń.

Jeśli pęknięty ekran iPhone 6 Plus utrudnia Ci korzystanie ze smartfona i obawiasz się, że uszkodzeniu może ulec również wyświetlacz, zgłoś się do iHospital!

Wymiana ekranu iPhone 6 Plus to 229 zł w promocyjnej cenie.

Wymiana szybki w smartfonach zajmuje nam zwykle do 60 minut.

Przynieś urządzenie do naszego serwisu osobiście, przekaż za pośrednictwem kuriera (usługa darmowa) lub nadaj przesyłkę w najbliższym Paczkomacie.

W całej Polsce! Mamy punkty w Poznaniu (na Polance i Jeżycach), Krakowie, Gdańsku i Katowicach. Realizujemy również naprawę wysyłkową.

Wyróżniają nas dokładność i profesjonalne podejście do naprawy – używamy tylko  bezpiecznych narzędzi i oryginalnych części, na które otrzymasz gwarancję.

Kompleksowo usuwamy różne usterki Apple. Naprawiamy m.in. uszkodzone wyświetlacze, złącza ładowania, zepsuty dotyk czy wibrację w telefonie. Wymienimy również baterię, głośnik rozmów lub audio.