Naprawa iPhone XR

Naprawa suwaka wyciszenia iPhone XR

Zauważyłeś, że wygodny suwak wyciszenia w Twoim iPhone XR przestał działać? Przyczyn powstania tego rodzaju usterki może być wiele – od czynników mechanicznych, takich jak np. upadek z wysokości, zalanie, zapiaszczenia po czynniki systemowe. Niezależnie jednak od powodu awarii suwaka wyciszenia w Twoim iPhone XR, serwis iHospital szybko przywróci jego pełną funkcjonalność! Oferujemy błyskawiczną i trwałą naprawę Twojego Jabłka – część usterek usuwamy w czasie Twojej krótkiej popołudniowej kawy, lub wyjścia na szybkie zakupy! Pamiętaj jednak, że ostateczny czas naprawy będzie uzależniony od złożoności awarii. Interesuje Cię serwis iPhone XR? Odwiedź nas stacjonarnie, lub skorzystaj z wygodnej i bezpiecznej usługi wysyłkowej.

Serwis iPhone XR – naprawa suwaka wyciszenia

Naprawa suwaka wyciszenia iPhone XR – jak wygląda proces?

Dokładamy wszelkich starań, by większośc napraw realizować od ręki, w ciągu około 60 minut. Pamiętaj o tym, by przed odbiorem swojego Jabłka zabrać ze sobą nasz formularz serwisowy.  Zastanawiasz się, jak przebiega serwis iPhone XR?

Oddanie iPhone XR do naprawy

Serwis iPhone XR rozpoczyna się od zdania przez Ciebie telefonu w jednym z naszych punktów stacjonarnych.

Oddanie iPhone XR do naprawy

W tej chwili pracujemy nad sprawdzeniem, co jest przyczyną awarii suwaka iPhone XR. Określamy też, jak szeroki będzie zakres naprawy.

Działamy aktywnie, by usunąć przyczynę usterki i naprawić/wymienić uszkodzone części.

Testowanie i wydanie iPhone XR

Teraz testujemy Twój iPhone i sprawdzamy, czy wszystko działa tak, jak powinno. Otrzymasz SMSa lub wiadomość e-mail o tym, że możesz już zgłosić się po odbiór telefonu.

Testowanie i wydanie iPhone XR

Serwis iPhone XR może być błyskawiczny i niedrogi. Brzmi niemożliwie? Sprawdź, jak działa nasze centrum serwisowe iHospital. Dzięki naszemu doświadczeniu i dokładnej znajomości wszystkich urządzeń Apple, możemy sprawić, że Twój iPhone XR wróci w Twoje dłonie nawet w ciągu godziny! Zachęcamy Cię do wizyty w jednym z naszych pięciu salonów, lub skorzystania z wygodnej i bezpiecznej usługi wysyłkowej. Naprawa iPhone może być bezproblemowa!

Serwis iPhone XR możesz wykonać stacjonarnie, lub w formie wysyłkowej. Zapraszamy Cię do jednej z pięciu naszych placówek w Poznaniu, Gdańsku, Krakowie i Katowicach.

To zależy od złożoności problemu związanego z powstaniem awarii. Część napraw wykonujemy od ręki, a kolejne zajmują nieco więcej czasu. Po wstępnej diagnozie wskażemy Ci dokładny czas serwisu.

Możesz spotkać się z nami osobiście w jednej z placówek iHospital, lub skorzystać z bezpiecznej i wygodnej usługi wysyłkowej.

Naprawiamy wszystkie modele iPhone, Macbook czy iPad.