Wymiana baterii iPhone 14 Pro > Sprawdź cenę w iHospital

iPhone 14 Pro Battery Repair

Czy Twoje Jabłko, czyli iPhone 14 Pro, coraz szybciej się rozładowuje? Nie martw się, mamy dla Ciebie idealne rozwiązanie - wymiana baterii. Jeśli zauważasz znaczny spadek wydajności baterii lub masz problemy z ładowaniem smartfona, zgłoś się do naszego serwisu. Dzięki naszemu doświadczeniu i precyzji, Twój iPhone 14 Pro ponownie spełni Twoje oczekiwania.

Wymiana baterii zajmie nam maksymalnie 2-3 godziny, a przed rozpoczęciem naprawy podamy Ci dokładną cenę. Jesteśmy transparentni, więc nie ma obaw o niespodziewane koszty.

Odwiedź nasze serwisy Apple w Poznaniu, Warszawie, Krakowie, Katowicach lub Gdańsku. Jeśli mieszkasz w innym mieście lub po prostu nie masz możliwości osobistego dostarczenia urządzenia, skorzystaj z naszej wygodnej usługi naprawy wysyłkowej. Pokryjemy koszty przesyłki, więc nie musisz się martwić o dodatkowe wydatki.

Z iHospital masz gwarancję, że wymiana baterii w iPhone 14 Pro będzie szybka, skuteczna i przystępna cenowo. Oddaj swoje Jabłko w nasze ręce i zapomnij o częstym ładowaniu!

Wymiana baterii w iPhone 14 Pro w pięciu miastach w Polsce

Kondycja Twojej baterii w iPhone 14 Pro spadła poniżej 80%? Poradzimy sobie ze wszystkimi usterkami w urządzaniach Apple. Oprócz tego możesz liczyć na nasze bezterminowe wsparcie - doradzimy Ci jak najlepiej dbać i użytkować iSprzęt, aby cieszył jak najdłużej. Umów się na wizytę w jednym z naszych sześciu serwisów mailowo, telefonicznie lub przez formularz dostępny na stronie.

MARCIN, ADAM i DAWID. TWOJA WIARA OD APPLE.

Na serwisie iPhone 14 Pro znamy się najlepiej - jesteśmy najchętniej polecanym serwisem w Poznaniu! Znajdziecie nas na Polance i Jeżycach.

FB | Insta | Twitter | Google Maps | in

JONASZ & MATEUSZ. DOBRZE GODOJĄ I NAPRAWIAJĄ.

Masz problem ze swoim iPhone 14 Pro? W naszym serwisie Apple w Katowicach zrobimy wszystko, aby Twój iSprzęt był "jak nowy". Jesteśmy dokładni, efektywni i uczciwi.

KUBA. PRAWDZIWY SPECJALYSTA OD APPLE

Żadna dzielnica Warszawy nie chwyta za serce tak jak zielony Żoliborz. Dlatego serwisujemy Apple właśnie tutaj, oferując Wam naprawę iPhone 14 Pro od ręki w super cenach.

SERWISUJE APPLE PO KRÓLEWSKU

W Krakowie serwisujemy iPhone 14 Pro w iście królewski sposób na ul. Topolowej 8. Każdy iPhone, iPad, MacBook zasługuję na opiekę godną monarchy, którą mu zapewnimy.

PIOTR. KAPITAN SERWISU NA POMORZU

Jeśli Twój iPhone 14 Pro potrzebuje skutecznego serwisu, koniecznie odwiedź nas przy ul. Grunwaldzkiej 99/101. Oferujemy najlepszą obsługę w Gdańsku.

FB | Insta | Twitter | Google Maps | in

Wymiana baterii iPhone 14 Pro – jak wygląda proces?

W iHospital stawiamy na sprawdzone rozwiązania i najlepsze narzędzia. Dzięki temu masz pewność, że wymienimy baterię w Twoim iPhonie 14 Pro z dbałością o każdy szczegół. Sprawdź, jak wygląda naprawa w naszym serwisie.

Oddanie iPhone 14 Pro do naprawy

Przynieś iPhone`a do wybranego serwisu lub wyślij do nas urządzenie kurierem. Przed rozpoczęciem naprawy podamy Ci przewidywany czas i koszt usługi, więc podczas odbioru nic Cię nie zaskoczy.

Oddanie iPhone 14 Pro do naprawy

Sprawdzimy, dlaczego bateria w Twoim Jabłku nie działa, jak należy. Dzięki dokładnej diagnozie przygotujemy optymalny plan naprawy.

Naprawa iPhone 14 Pro

Wymienimy baterię w Twoim Jabłku na nową za pomocą sprawdzonych narzędzi. Dzięki temu masz pewność, że naprawa iPhone 14 Pro będzie skuteczna.

Testowanie i wydanie iPhone 14 Pro

Przetestujemy iPhone`a w naszym laboratorium, by upewnić się, że bateria jest w pełni sprawna. Poinformujemy Cię, że możesz odebrać urządzenie mailowo lub SMS-em. Otrzymasz od nas również kilkumiesięczną gwarancję na wymienioną baterię.

Testowanie i wydanie iPhone 14 Pro