Naprawa iPhone 11 Pro Max

Wymiana szkła tylnego aparatu iPhone 11 Pro Max

Naprawa szkła tylnego aparatu iPhone 11 Pro Max pozwoli Ci ponownie wykonywać piękne zdjęcia. Dostarcz nam telefon, a my zajmiemy się resztą. Wybierzemy optymalne rozwiązanie. Jeśli będzie konieczna wymiana szkła tylnego aparatu iPhone 11 Pro Max – wykonamy ją. Większość napraw realizujemy w 60 minut. Wszystko jednak zależy od typu uszkodzenia, niektóre awarie mogą wymagać więcej czasu. Wybierz iHospital, a szybko wrócisz do uwieczniania pięknych chwil. Jeśli nadal masz pytania – skontaktuj się z nami telefonicznie! Możesz też odwiedzić jedną z naszych 6 placówek serwisowych zlokalizowanych w całej Polsce (Warszawa, Poznań, Katowice, Gdańsk, Kraków).

Serwis iPhone 11 Pro Max – Naprawa szkła tylnego aparatu

22000
20000
Śróbek

Naprawa szkła tylnego aparatu iPhone 11 Pro Max – jak wygląda proces?

Serwis szkła tylnego aparatu iPhone 11 Pro Max przebiega w 4 prostych krokach.

Oddanie iPhone 11 Pro Max do naprawy

Najpierw musisz dostarczyć nam Twój telefon. Możesz to zrobić osobiście, udając się do jednego z naszych punktów serwisowych lub wysłać smartfona pocztą.

Oddanie iPhone 11 Pro Max do naprawy

Przed naprawą szkła tylnego aparatu iPhone 11 Pro Max, musisz poinformować nas o rodzaju usterki. Pozwali nam to ustalić przybliżony czas naprawy.

Następnie nasz serwis Apple wykonuje naprawę iPhona 11 Pro Max.

Następnie nasz serwis Apple wykonuje naprawę iPhona 11 Pro Max.

Testowanie i wydanie iPhone 11 Pro Max

Gdy naprawa iPhone dobiegnie końca, testujemy Twój telefon i sprawdzamy, czy działa prawidłowo. Gdy tak jest, wysyłamy Ci wiadomość (SMS lub e-mail) o możliwości jego odbioru.

Testowanie i wydanie iPhone 11 Pro Max

Naprawa iPhone 11 Pro Max pozwoli Ci ponownie korzystać z aparatu. Ciesz się wyraźnymi zdjęciami bez rys. iHospital zlokalizuje przyczynę awarii i zrobi wszystko, by ją zlikwidować. Nasz doświadczony zespół, o naprawie szkła tylnego aparatu iPhone 11 Pro Max, wie wszystko. Twój telefon będzie więc w dobrych rękach. Nasze usługi są w pełni profesjonalne i co równie ważne – niedrogie. Twój budżet nie ucierpi, a Ty szybko otrzymasz telefon z powrotem. Większość usług realizujemy w 60 minut! Wielu zadowolonych klientów iHospital, nie może się mylić. Skorzystaj z naszych usług!

Naprawa szkła tylnego aparatu iPhone 11 Pro Max odbywa się w 6 naszych placówkach serwisowych w Katowicach, Krakowie, Poznaniu, Gdańsku i Warszawie.

Naprawa iPhone 11 Pro Max zajmuje kilka godzin.

Telefon możesz wysłać pocztą lub dostarczyć go osobiście do jednej z naszych placówek serwisowych.

Zajmujemy się także naprawą: iPadów, MacBooków i szybek w Apple Watch.